İstanbul'da Fal - Falcılar

Kutaya baktırdım bu ara fal perilerim tekrar geldiği için galiba deneyim dedim🥲Su baktı bana güzel nokta atışları var uzun bakıyor su da ne görüyorsam söylüyorum dedi genel bakıyor tabi bakalım dedikleri çıkacak mı kendisinden kötü enerji almadım ben açıkcası. Ama şunu da ekleyim bana yaşadığım durumu en net bilen Kamer oldu. İki kez baktırdım ben ona ikisinde de aynı netlikte anlattı verdiği vadelerde aynı oldu. Tabi verdiği vadede dediği durum olacak mı bekleyip görücem. O yüzden şuan denediklerim benim için onun üzerine çıkamıyor. Kutayın da enerjisini sevdim umarım dediklerini yaşarım. Olursa burayı güncelleyeceğim😇

Kutaya baktırdım bu ara fal perilerim tekrar geldiği için galiba deneyim dedim🥲Su baktı bana güzel nokta atışları var uzun bakıyor su da ne görüyorsam söylüyorum dedi genel bakıyor tabi bakalım dedikleri çıkacak mı kendisinden kötü enerji almadım ben açıkcası. Ama şunu da ekleyim bana yaşadığım durumu en net bilen Kamer oldu. İki kez baktırdım ben ona ikisinde de aynı netlikte anlattı verdiği vadelerde aynı oldu. Tabi verdiği vadede dediği durum olacak mı bekleyip görücem. O yüzden şuan denediklerim benim için onun üzerine çıkamıyor. Kutayın da enerjisini sevdim umarım dediklerini yaşarım. Olursa burayı güncelleyeceğim😇
Kamer bakmaya başladı mı bilen var mı? Ben 2 hafta önce falan bi yazmıştım bir süre ara verdim demişti, benim de hevesim kaçtı tekrar sormak istemedim:)

Sadece güncellemek için yazıyorum, Yelda vardı telde bakan. Sonradan enerji çalışması diye burada birini kandırmıştı hatta. Bana dediklerinin vadesi geçti, olan bir şey yok.

Ben beğenmedim hep olumsuz herkese olummsuz çıkıyor genelde.
Bana da alakasız geldi birde sorduğun saate göre Satürn yok açı yapıyor falan. Başka gün saat sorsan farklı çıkacak yani fal işi bile daha tutacak bişey 😅😅 bundan da eksik kalmayım dedim olan paralara oldu🥲🥲

Bana da alakasız geldi birde sorduğun saate göre Satürn yok açı yapıyor falan. Başka gün saat sorsan farklı çıkacak yani fal işi bile daha tutacak bişey 😅😅 bundan da eksik kalmayım dedim olan paralara oldu🥲🥲
Gerçekten öyle anlamıyorum iyi bir şey olsa o zaman herkes ona baktır diye düşünüyorum bilmiyorum tabi kendi düşüncelerim. Hadi bana olumsuz ona olumsuz herkese mi olumsuz anlamadım

ya dava acmısım bana diyo ortak gelir birleştirmeniz var felan dedim abla evi ayırmısım ne ortaklığı yani :KK70: hic birsey söylemedi böyle sanki herkese aynı yorumu yapsan tutacak genel geçer seyler işte, sana söylese sende he olabilir belki diyeceğin seylerdi

X