İstanbul'da Fal - Falcılar

Guncelleme= Zeynep' in verdiği bir vade tuttu, kadin isteyince iyi bakiyor arkadaslar,gunune denk gelmek lazim

Arkadaşlar ben sengul e baktırdım olan durumu analiz etti gelecekle ilgili söylediği şeyler tutar mı bilmiyorum eski iliskimin döneceğini ki surekli dönen biri önümüzdeki yıl da yeni birinin hayatıma gireceğini soyledi işle ilgili de bildi gibi sanki ama tabi gelecek tutar mı bilmiyorum bir 5-6 ay var

Arkadaşlar ben sengul e baktırdım olan durumu analiz etti gelecekle ilgili söylediği şeyler tutar mı bilmiyorum eski iliskimin döneceğini ki surekli dönen biri önümüzdeki yıl da yeni birinin hayatıma gireceğini soyledi işle ilgili de bildi gibi sanki ama tabi gelecek tutar mı bilmiyorum bir 5-6 ay var
bence bunlar için 5 bin lira vermeye değmez ya :KK70: binnazda falsepetinde felanda söylüyolar bunları :KK70:

Ve söyledikleri diğer falcilara göre daha gerçekçi geldi bana tabii gelecekle ilgili söyledikleri tutarsa guncellerim orayı bilemem

Analizleri iyi ve insanları iyi tanıyor
Fiyatı ne kadar bilmiyorum lakin ikinci kez baktırmayı düşünmedim ben
Evet hem baktiranin hem de onun hayatındakilerin analizini gerçekten iyi yapıyor ve gerçekleri söylüyor insanı kandirmiyor diğerleri gibi bana 2024 için net söylediği şeyler çıkarsa ancak baktırırım ikinci kez, onu da zaman gösterir ama fiyatı gerçekten çok bence maksimum 500 luk bir fal

Bir aralar burda astrolog zeyzey vardı instagramda ona horary baktıranlar oldu. Dediklerini yaşadınız mı yoksa dediklerinin tersi falan mı oldu bilgilendirme yaparsanız sevinirim

Taa geçmişte 2014-15 arası Beylikdüzü serapı çok övmüşler nerde nasıl yapıyor mu ki hala biligisi olan yazabilir mi ?

Bir aralar burda astrolog zeyzey vardı instagramda ona horary baktıranlar oldu. Dediklerini yaşadınız mı yoksa dediklerinin tersi falan mı oldu bilgilendirme yaparsanız sevinirim
Ben baktırdım ilk deneyimim vadeler verdi durum tespiti yaptı bazı analizler doğru ama kesin birşey demiyor irademiz var diyor gelecek bu şekilde şekilleniyor diyor ihanet olayına girmem dedi ona da bakmıyor yani denenir mi kısmen tam olarak bişey demiyor kişi analizleri doğru gibi

X