İstanbul'da Fal - Falcılar

ay kutayın nazı niyazı çekilmez dalga geçer gibi 3 4 kere bakıcam yarın ilk sıradasın dedi cevap vermedi. yarın bi daha dedi yine cevap vermedi üçüncüden sonra ben pes ettim arkadaşımda yazmış ona hiç cevap vermemiş
Baktırmayın böyle insanlara sanki bedava dedik. Bazıları cidden havalandı iyice

Ben görüntülü görüştüm sen bekar mısın dedi hayır dedim evlendim ama ayrıldım derken o da amadan sonra benle beraber ayrılma lafını kullandı sonra bak ben bildim zaten hissettim dedi madem öyle en başta neden bekar mısın diye sordun ve neden cevap vermemi bekledin dimi ama bende ben zaten söyledim ne olduğunu dedim yani açıkcası baktırmadan daha falso ben baktırmayacağım vazgeçtim siz bilirsiniz yani😘 birde 800 lira istiyor normalde 1500 liraya bakıyormuş öyle dedi
Ya bi .....tirsin! 750 odedim bi bok bildigi yok kadinin sakin baktirmayin

Canım sağol bizi uyardığın için teşekkür ederiz,bana işlem falan demedi kendisi asla ayrıca senin bahsettiğin kamelya ve şenaya baktım malatyadaki falcı onlar,malatyada benim bildiğim sen zeynep hanımla çok samimi olduğun için söylüyorum birtek Zeynep hanım var bu camiadan tanıdığım malatyada yaşıyan,bu kamer dediğimiz kadın kköyde uzun zamandır yaşayan birisi eft adresinde de yazıyor zaten. Hatta ben kadına geçen gün bakım için yazdığımda ev arıyorum dedi bana başka zamana randevu verdi. Ben size ev konusunda yardımcı oluyim nerden istersiniz diyince yıllardır buraya alıskınım buradan bakıyorum dedi,yani bahsettiğin kadın malatyada yasayan kadın hatta bir üyeye daha söylemissin. Anlıyorum bizi uyardın ama aynı kisi olmayabilir yine de cok sagol güzel düsüncelerin ve bizi uyardıgın icin canım 🙏🏻
Merhaba, kamerin telini yazabilirmisiniz yada ozelden gonderebilirmisiniz?

Arkadaşım kutaya baktırmış keşke o kadar uğraşmasaydım durmadan alakasız şeyler dedi hiç mi süper bişey yok dedim kendi söyledikleri olursa dünya tersine döner benim isimle sorduklarımlada dediği olması imkansız dedi 🤣🤣 bide aralarda kendini övdü dedi 💁🏻‍♀️

Arkadaşım kutaya baktırmış keşke o kadar uğraşmasaydım durmadan alakasız şeyler dedi hiç mi süper bişey yok dedim kendi söyledikleri olursa dünya tersine döner benim isimle sorduklarımlada dediği olması imkansız dedi 🤣🤣 bide aralarda kendini övdü dedi 💁🏻‍♀️
Yani Kutayda mı kötü bakmış 😂

Ben aklımdaki kişiyi sorana kadar Kutay'ı beğenmemiştim. Yok babanın kalbi var, yok ailede kim bebek aldırdı, yok şu harfli biriyle evlilik olacak. Hiç ilgimi çekmedi bu kısımlar. Araya girip hayatımdaki kişiyi sorunca döktürdü. Geleceği ise Allah bilir diyelim.

Ben aklımdaki kişiyi sorana kadar Kutay'ı beğenmemiştim. Yok babanın kalbi var, yok ailede kim bebek aldırdı, yok şu harfli biriyle evlilik olacak. Hiç ilgimi çekmedi bu kısımlar. Araya girip hayatımdaki kişiyi sorunca döktürdü. Geleceği ise Allah bilir diyelim.
Oha kız aynı bu şekilde anlattı arkadaşımda 🤣🤣 baştaki cümleler aynı onada ama isim soruncada çok imkansız şeyler söylemiş sonra ben söylerim olur demiş 🤣

Bana hayatımdaki kişi için söyledikleri çoğunlukla doğruydu. Kimsenin bilemeyeceği spesifik şeyler söyledi ve haklıydı. Ama ben sormadan bunları anlatsaydı daha iyi olurdu. Anı süper bildi derdim. Gelecek için ise bakalım neler olacak.

sordum kızlar :KK70: taşıncaksın kalp var düşük veya önceden doğan birisi yurt dışı seni çekemeyen kötüleyen birisi var.
bunlar sadece söylediği şeylermiş gerisi klasik her ilişkiye söylenen şeylermiş hani barışırsın. eşya saklıyor düşünüyor aranızı biri bozmuş felan

X