İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar sakin cinle bakanlara baktıranların kendi tercihi şahsen ben tercih etmem.
Ben gayet sakin sordum valla, yüzyüze olmadıktan sonra falcının ne ile baktığını zaten anlayamayız ki. Bize varlıklarla bakıyorum der mi demez herhalde.

Ben gayet sakin sordum valla, yüzyüze olmadıktan sonra falcının ne ile baktığını zaten anlayamayız ki. Bize varlıklarla bakıyorum der mi demez herhalde.
Haklısın canım fal derken aklıma geldi şu murat övüçe reklam vermeyen falcı kaldımı üşenmedim saydım 7 fal uygulamasını cafeyi övmüş

Sadece su fali degil, eger anlik ve gecmisi cok iyi biliyorsa cinlerle bakiyorlar, detay bilmek yani isim harf veriyorsa, fiziksel ozellikler vs. zaten iyle bakanlar gecmisi ve su ani cok net gorebildikleri icin o detaylarla insani etkilemeye calisiyor ve genelde gelecek cikmiyor. bir de bazi falcilar bunu acik acik soyler, bana oyle diyorlar soyle diyorlar diye. Bir de cinler de insanlar gibi inancli inancsiz yani rahmani ve rahmani olmayanlar diye ayriliyormus. Rahmani olmayanlar cok pis yerlerde yasadiklari icin o tarz falcilarin evleri cok asiri pis oluyor.

ben defalarca baktırdım üç harflilerle bakanda var suda yansıyan görüntülerle enerji akışıyla ya da simgesel şeylerle bakıyorum diyen de var. yani sadece üç harflilerle olmazsa bakım olmaz diyen çok kişi var ama ben bakan ve artık yakın olduğum birine sormuştum merak edip asla öyle şeylere bulaşıp kendimi de yakmam zaten demişti ama evet üç harflilerle bakanlarda yanılma payı cok yüksek yalan söylüyolar demişti. gerçi bana kalsa hepsi yanılıyo ama bi çeşit bağımlılık oldu malesef

Kullanıcı adını her gördüğümde kim bu çetin diyorum offf

Kutay telefonla mı bakıyor?
Öyleyse eğer,haliyle görmediniz değil mi bakımını
Kart açmış olabilir bence
telefonla baktırdım evet ve suyu hazırlıyorum mumlar yakıyorum suya tılsımlar yapıyorum vs gibi şeyler söyledi. Kart vs sesi gelmedi açıkçası.

yok ya gıda zehirlenmesi yaşamıs rahatsızdı ben birsey sormak icin aradım dönmedi bana da bende dedim ki hani niye cevap vermedin herkes ulasamıyormus sana, dedi hastaydım telefonumu bile kpattım dün çok kötüydüm zehirlenmisim dedi. şimdi çok yakın arkdasımda aramıs yine kapalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…