İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar yoğunluğuna denk gelmiş olabilir buradan benim baktırdığım arkadaşı soranlar oldu neredeyse herkes aynı anda aramış cafelere veya uygulamalara danışmanlık verenler ne kadar yoğundur tahmin edemiyorum.

Ya aman bilmiyorum benim beklediğim bi olay ve yorumlar var. Aslında rüyalarda çok yol gösterici oluyor bazen. Baktırarak iç görümüzü de daraltıyor olabiliriz aslında.
Eskiden az ama öz rüya görürdüm çıkardı uzun süre görmedim şimdi yavaş yavaş görmeye başladım galiba çakralarım açılmaya başladığı için

Denizzz hanimmmm bana da 2 gundur donmuyo konustuk telde bakicam drdi nolur bi ara yazin sevil sana yazmis ulasamiyomus beklio seni diye lutfenn

Benim dedigim Orhan'a ulasirsam kafadan 500 liraya baktircam ama bu @pembepanda888 in bahsettigi Orhan.. yüzyüze bakiyor da nisanda baslayacakmis fiyat soramadim. Bakırköy Orhan dedikleri burda adi gecmis önceden
Selaam Bakırköydeki orhanın numarasını özelden gönderir misiniz rica etsem . 2010 yılında gitmiştim araaa taraa ancak izine burdan ulaşabildim özelden gönderirseniz numarasını çok sevinirim

Kızlar ben bugün maria ablaya baktırdım çok değişik bakıyor biraz yabancı olduğu için yavaş bakıyo ama söyledikleri net çıkıyor bizim iş yerinden bi abla baktırmıştı o getirdi baktırdı bana beklediğim bi haber var o yüzden bu ara baktırma olayına sardım

Nerdeeee

Denizzz lutfen bana maria nin telini msj atarmisniz yada burdan yazarmisin cunku kutayin bakacag yok 3 gundur msj a bile cvp vermio lutfen

Ay bilmiyorum kadın Gürcü ya da rustu.. gürcüydü bence ya. Beni baya etkiledi arayın şimdi zaten gece bakıyo belki bakar size de

Kızlar sakin cinle bakanlara baktıranların kendi tercihi şahsen ben tercih etmem.
Ben o hataya dustum ve anne baba adimi bildi gecmiste yasadigim seyleribildi. ANnemle olgili seyleri bildi bana 24 yasinda evlenecegimi mutsuz olacagimi falan soyledi. HAyatim kaydi ya gercektn hep kafama takiyorim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…