İstanbul'da Fal - Falcılar

Su falında odaklanmak önemli. Yönlendirmen iyi olmuş bence
Yoo su fali bakan birini biliyorum hic bir sekilde yonlendirmene gerek yok, her seyi o sayiyor. sadece Tarot yani kart fallarinda yonlendirebilirsin cunku birden cok anlama gelebiliyor kartlar. Su fali, hissi olan icin en net cikmasi gereken fal.

Yoo su fali bakan birini biliyorum hic bir sekilde yonlendirmene gerek yok, her seyi o sayiyor. sadece Tarot yani kart fallarinda yonlendirebilirsin cunku birden cok anlama gelebiliyor kartlar. Su fali, hissi olan icin en net cikmasi gereken fal.
Hala bakım yapıyor mu bıraktı mı ? Bakıyorsa nasıl bakıyor

Ben hep aksini düşündüm tarot konusunda ama suya katılıyorum su falına bakan herşeye bakar

Su falında yönlendirme olmaz
Suya yansıyanı takır takır söyler tabii eğer varlıkları varsa

Su falında yönlendirme olmaz
Suya yansıyanı takır takır söyler tabii eğer varlıkları varsa
Su falı sadece varlıklarla mı bakılır arkadaşlar? Ben ilk defa Kutay'a baktırdım su falı olarak hiç tecrübem olmadı bundan önce. Eğer öyleyse yani üç harflilerle bakılıyorsa yanıltıcı olabilir sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…