İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben yeni birini buldum bi onu deneyeceğim memnun kalırsam haber veririm. Gerçi bi anda buraya yazıyoruz sonra telefonları açmıyorlar yoğunuz deyip sallamaya baslıyorlar buranın böyle bi etkisi var dur bakalım halledicez ins

E sizin dediğiniz var songül abla o iyi değil mi ya hala falcı niçin arıyorsunuz
Kız o benim her şeyimi artık biliyor baktıra baktıra aynı seyleri duyar oldum bazen ara vermek lazım sürekli aynı kişi olunca insan etkilenmiyor aynı seyleri ısıtıp duruyorlar gibi geliyor :) yenilik iyidir

Kız o benim her şeyimi artık biliyor baktıra baktıra aynı seyleri duyar oldum bazen ara vermek lazım sürekli aynı kişi olunca insan etkilenmiyor aynı seyleri ısıtıp duruyorlar gibi geliyor :) yenilik iyidir
bu Songül kim acaba? yeni gördüm:) anda mı memnunsunuz, gelecekte bildiği de oldu mu?

aslında yıldızname bakan olsa çok iyi biliyor onlar. kitapla bakılıyor. onlar baya çıkıyor. vardı bi tane de vefat etmiş :/

Arkadaşlar anı tam anlamıyla bilen birini istiyorum, Emine, aynalı arzu, ümit koç, Leyla, Yeliz sizce hangisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…