İstanbul'da Fal - Falcılar

bu hasan nerde

Kızlar tavsiyelerinizi dinliyorum beğendiğim de pek olmadı ünlenen falcılar mı acaba iyi değil gelecek çıkan yok mu en azından yakın vade yüz yüze baktırmak daha iyi olur ama çevremde yok yasak mı acaba

Şöyle ucuz,keyif kahvesini içtikten sonra kapatıp fal baktırabileceğim ama iyi de bakan biri var mı

Dayanamayıp hayatımdaki kişiye Kamer'in onun hakkında bana söylediği şeyleri sordum. Kabul etmedi ve hatta şaşırdı. Beden dilinden anlıyorsam dürüsttü. Kamer'in hikaye yazdığına inanıyorum ilişkim için.

bencede bir tık öyle bana verdiği geçmiş zamanda şu tarihlerde böyle olmuş dediği şeyler yanlıştı acıkcası ama burda da ovulunce bir bana mı kotu diye emin olamadım baslarda anlıkta dedigi seylere inandım. haklı cıkıp cıkmaz mı zaman göstercek dogru olabilir anlık ama gecmiş yanlıstı bende tek tarihte degil

gerçi bu fal işi tuhaf bir sey arkadaslar kameri asla kötüleyemem de çünkü burda hiçbir falcı için diyemeyiz ki herkese uydu. burda dönem dönem isimler değişti birilerine uydu birilerine uymadı. enerji uyumlanması dedikleri şeyden dolayı olabilir yine de hakkını yemek istemem

Guncelliyorum 3 ayda bir burayi;
Ankara Meryem: yarin haber alacaksın isle ilgili, sevdigin adam seninle görüşmek isteyecek( dedigi hafta ayrildik ve isle ilgili haber falan da almadim)
Ankara Huriye: Bu adamla tatile gideceksiniz( ayrildik)
Turan Leyla: bu adamla olma yorulursun, bir sure daha gorus konus ama bununla olmaz, yine de goruseceksiniz( ayrildik)
Ümit koc: bu adam iyi bir adam ama sonunuz yok,ayrılırsan sen ayrilirsin( ben ayrıldım)
Istanbul Leyla: senin hayatına biri girecek ve sen simdi görüştüğün adamdan ayrilacaksin, ama o istemeyecek ayrilmayi( hikaye bile tutmadı, ben istedim ayrılmayı adam kabul etti,hayatima da kimse girmedi.)
Tek bilen Ümit Koc oldu yani, bilgilendireyim dedim ♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…