İstanbul'da Fal - Falcılar

Seba ile ilgili geçmişte de pozitif yorumlar okudum ama diğer adı dönen falcılar kadar prim yapmamış kendisi. pahalı diye herhalde ama insan merak etmiyor değil🤨

Seba ile ilgili geçmişte de pozitif yorumlar okudum ama diğer adı dönen falcılar kadar prim yapmamış kendisi. pahalı diye herhalde ama insan merak etmiyor değil🤨
Sağlamsa tek seferde baktırılır.başka falcılara boş yere para verceğimize değen birine tek seferde baktirmak mantikli olur ama nasıl biri tutar mı bilmiyoruz işte

Ben de gecmis yorumlari okudum, tek kisi cok ovmus digerleri begenmemis normal demisler. Yalniz 2014'te fiyati 50 TL deger mi tartisilir yazmis biri, on sene olmadan binli rakamlari konusuyoruz ekonomi ucmus :)) Cok yukzek bakan falcilardan uzak durmak lazim, su anda tamam enflasyon vs var ama benim fala verecegim maksimum para 250-300 dur, cok cok unlu bir falci degilse. Gerci unluler de bilemiyor.

Ben de gecmis yorumlari okudum, tek kisi cok ovmus digerleri begenmemis normal demisler. Yalniz 2014'te fiyati 50 TL deger mi tartisilir yazmis biri, on sene olmadan binli rakamlari konusuyoruz ekonomi ucmus :)) Cok yukzek bakan falcilardan uzak durmak lazim, su anda tamam enflasyon vs var ama benim fala verecegim maksimum para 250-300 dur, cok cok unlu bir falci degilse. Gerci unluler de bilemiyor.

Ben de geçen gün pandemi başındaki yorumları gördüm falın 75 liradan fazla olması saçma yazan olmuş. 100 liraya çok abartı denmiş 😂

o zaman şu an gtam altından ucuza bakıyor, düşmüş demek🤣🤣. Geçmişe dönüp bakınca inatla bahseden bir üye var, insan işkilleniyor öyle olunca. Ucuz olsa denenir de bu fiyatlara da denemelik değil yani.
Falc ucretleri asmis, cok karli is aslinda bakildiginda o yuzden internette astrolog, falci kayniyor. Neredeyse her 10 kisiden biri falci olmus. Benim cocukluk arkadasim var 20 senedir gorusmuyoruz takip vs de etmiyoruz birbirimizi gecen denk geldi, isimden tanidim. O bile astrolog olmus sayfa acmis instagramda ki oyle hisleri olan biri falan degildi, gerci astrolog olmak icin hislere gerek yok ama ucretli bakim falan yapiyor. En son biraktigimda bankaciydi :))

Ben 5 bin olsa da baktırırım 🤷🏻‍♀️ kimse baktırmak zorunda değil sadece memnuniyetimi yazdım 🙋🏻‍♀️
telefonu
Size fal deneyimlerimden bahsetmek isterim ,söylediklerim sadece kendi görüşlerim benle olan enerji uyumları , siz baktırdığınızda beğenmiş olabilirsiniz ya da benim beğendiklerimi beğenmemiş olabilirsiniz hiç biri bir garanti içermiyor , kamer hanıma baktırdım begenmedim açıkcası yüzeysel ve bana pek uymadı , bköy laf cafede cigdem hanım cok ilginc olayları biliyor duru görü geliyor bir anda o anı yasatıyor ama her zaman degil, hasan bey gecmisinizi o kadar detaylı anlatıyor ki beraber yasamısınız gibi dertlesiyorsunuz çok mutsuz bir anımda beni cok mutlu etmisti , yakın gelecekte tuttu ama bir kereden fazla baktırılmaz , medyum okan hep aynı tekrarları yapıyor iyi değil ama tarihi bu kadar net bilen tek kişi, , bköy mandal cafede toprak hiç hiç beğenmedim acı konuşuyor ama dediği hiçbir şey olmadı tam tersi oldu hatta, eskiden cafe sentinus da çalışan duygu hanım vardı o da bazen o kadar değişik şeyleri biliyor ki ad veriyor hatta ama çok akıl veriyor tamam tamam diye diye kapatıyorsun o biraz sinir bozucu, esas kalbimin bir numarası seba hanım hem falı en uzun süren o hemde net açık açık kimle nerde ne yapmıs ne olcak acı gerçekler de güzel olaylarda birebir anlatıyor biraz pahalı gelebilir ama bence değer , ben arada değişiklik olsun diye diğerlerine baktırmış olsamda düzenli baktırdığım tek kişi seba hanım, aslında bu bir bağımlılık , geçmişte falcı diye geziyordum, o kadar para harcadım ki düşününce onlardan gelen güzel bir söz beni mutlu eden tek şeydi, artık sadece 2 kişiye baktırıyorum, aslında bu geleceği bilmek isteme bağımlılığından kurtulmak lazım ama şuan için kurtulamadım .)
seba hanım ve cigdem hanımın numarasını mesaj atabilir misiniz? ikisini de merak ettim. Deneyebilirim.

Ben baktırmıştım lakin epey zaman geçti
İyiydi diye hatırlıyorum bir de gerçekçi
Ben de bir kez baktırdım çok hatırlayamıyorum ama muhtemel ki onun dediği gibi bir son olmuştu çünkü kızdığımı hatırlıyorum olumsuz söylediği için kaç yıl geçti sonuç olumsuz oldu bitti ama tam hatırlamıyorum. Bir kez daha deneyeceğim

X