İstanbul'da Fal - Falcılar

Genel olarak fallarin fiyatlarinin cok yuksek oldugunu dusunuyorum ben. Bence yuzyuze falan bakiyorsa baksimum 250, yazili veya telde kayitla falan bakiyorsa maksimum 150 lira falan olmali. Binnaz'da Elfin'e bakayim dedim ne zamandir binnaz fiyatlarina bakmamistim. 1000 TL ye bakiyor, soru bile sorulmuyor, abarttilar iyice yani. Ciksa bile 1000 TL fala verilir mi hem de online fal.

Evet öyle bir seydı.
Sımdı hatırlamıyorum ama genel anlamda fotolarım öyle zaten

naktanin iletişimini filan severim randevusuna uyar tuhaf tavırları yoktur ama falları için olumlu konuşamam. bana en az üç sene ilişkin olmayacak hatta kimseden hoşlanmayacaksın bile demişti en az üç sene beni de o şekilde olumsuz yüklemişti

O kadin dizi sektorune girmeli, faldan daha cok para kazanir yazdigi ucuk ve degisik senaryolarla :) Dizilerde senaryo tikanikligi yasaniyor zaten. Bir cok falcida o potansiyeli goruyorum ben, senaristlige yonelsinler bence :))

Beni yerden yere vuran bir ıletısımı olduğu için ben pek sevemedim.
Benim olayım onla falı cıktı yada cıkmado değil Beni eleştırmesı fızıken .
Neyse yoksa ılışkıde yaptıgım hataları Nesibe de söylüyor sonuc olarak ama hıc bır zaman böyle bir cumle kurmamıştır .
Baska hıc bır falcıda gormedım

Nakta'nin konusma tarzini ben youtube'ta Tarot fasli'nda tarot acan bir kadin var ona benzetiyorum, bilmis negatif bir tarz ama ses tonu benzer mi degil mi hic hatirlamiyorum sesini baya oldu cunku Nakta'ya baktirali. Hatirlayanlar bakabilir mi. su videodaki kadin. Denk geliyorum bazen ama sonuna kadar hic getiremedim youtube acilimlarini. Cok sikiyor enerjisi nedense o yuzden Nakta'ya benzetmis olabilirim tarzini.

Bu durumda da ben sevgilisi olsam kimle bu kadar uzun uzun yazışıyorsun yahu derim diyorum ya kadıncağız kafamızda kocaman bir soru işareti olarak kaldı helal olsun

Bu durumda da ben sevgilisi olsam kimle bu kadar uzun uzun yazışıyorsun yahu derim diyorum ya kadıncağız kafamızda kocaman bir soru işareti olarak kaldı helal olsun
Belki not kismina yazip sonra whatsapta hemen yapistirip gonderiyordur :) Yani bana sanki gizli fal bakiyormus izlenimini verdi, hobisi bile olabilir falcilik ondan da para kazaniyordur belki bilemeyiz.

Gercekten oyle oldu, bilene cok iyi ve nokta atisli bilmesi ve cogunun memnun kalmasi falan gizemli oldu insanlarin kafasinda. Burcin'le ayni tel olmasi da supheyi buyuttu, keske baska hattan baksaymis.

Bir zamanlar telwe de ki yeşilçekirge vardı o naktadan çok daha iyiydi. Ama bana bakmıyordu iade ediyordu. Senle enerjim uymuyor anlasana diyordu sürekli. Ama beğenen çok vardı
Yeşilçingene ah o var ya benim hayatımı zindan eden birisiydi. ben yıllar önce nişanlımla ayrıldığımda bana neler söyledi neler forumada yazmıştım belki hatırlayan vardır
bırak peşini seni kullanıyor seninle alay ediyor size nikah düşmüyor yıldızınız farklı şöyle böyle hep sıraladı
sonuç olarak 3 5 ay sonra barıştık çokta mutlu olduk hep

tarzı benziyor ama nakta daha akıcı ve yumuşak tonda konuşuyordu diye hatırlıyorum. ben konuşmasını sevmiştim

şunu anlamıyorum ben yazdım kimseye bakmıyorum dedi benden hemen sonra yazan arkadaşıma randevu verip baktı. mesajımda saygısız ,baskıcı filan değildim olsam beğenmedi diyeyim.

Nakta bende bir tane bile spesifik bir şey söylememişti,bayağı o kişinin ağzından konuşuyor gibi yapıyor o an acaba mı diyorsun ama ama tek bir şeyi çıkmamıştı

Hayır tamamen farklı

Ama sen de neden onlara göre hareket ediyorsun anı sor bitir. Gelecek bilemiyorlar bunu anlamanız lazım. Psikoloji bozuyor bu fal. En aza indirmek en iyisi. Ben de az önce fal baktırdım şimdi yazıcam. Bana gelecek ile ilgili bir sürü güzel şey dedi. Umarım olur. Fakat geleceğe inanmıyorum

X xbutterflyx geçen hafta Yeliz diye birini önerdi , bugün baktırdım. Genel olarak iyiydi. İlişkimin aslında gerçek bir ilişki olmadığını ve flört olduğunu , adamın nişan attığını, beni sevdiğini , cinsellik olayını, iş yerinde mutsuz olduğunu bildi. Hayatında biri yok nişan olayını kafasından atamıyor dedi doğru . Adam hala imalı sözler paylaşıyor . Gelecek ile ilgili güzel şeyler yazdı umarım olur. yani Emine Zeynep Leyla gibi anı bilen biri. 500 tl pahalı ama denenebilir

tarzı benziyor ama nakta daha akıcı ve yumuşak tonda konuşuyordu diye hatırlıyorum. ben konuşmasını sevmiştim
Kibar bir kadindi hatirladigim ama faldan sonra mutsuz hissetmistim. Galiba cok ovuldugu icin 2 defa baktirmistim ilkinin cikmasini beklemeden. Yankili bir ses kaydi atmisti, soguk bulmustum tarzini falan haber okur gibi bir de cok emindi ama dedigi seyler hic olmadi, net hatirladigim bir sey hakkinda soyledigiyle alakasizdi anda hatta detayli yorumladigi seyler de alakasiz oldu gelecekle alakali, hic tutan bir tarafi yoktu.

Benim ses tonu aklimda cok kalmamis ama tarzini benzettim cok oldu baktirali, bir kere dinleyip silmistim zaten.
Yok yok cok farklı .
Ben hatırlıyorum ses tonunu asla unutmam .
Ses tonu yumusak diksiyonu ıyı .
Alcalıp Yükseltıyot sesıni.
Tiyatral bir anlatımı var .
Degısık bir tarzı var ona bir şey dıyemem ama bana dedıgı seylerden Instagram sayfamı ınceledıgı bellıydı .
Sonradan uyandım tabı bu kadın neden bunları bana söyledi diye dusunmus ve uzulmustum.
Beni gerçekten çok uzmustu.
Asla falı olumsuz dıye soylemıyorum olumsuz konuşan çok kişi oldu ama Beni eleştiren dış gorunusumden yargılayan kımse olmadı .
Olumsuz konusucaz diye bu kadar yargılanmayı kaldıramam.
Bılınçlı yapılıyor bunlar maalesef.
Yoksa durum olumsuz bu ilişkide bir gelecek gormuyorum vs demek normal kendi ongorusu .
Ama zaten uzulen bir ınsana bunları soylemek kotu nıyetli oldugunu gosterıyor

Bugün zeynepe baktırdım. Verdiği isimlerden tutan oluyor mu? Ben hiçbirini tanımıyorum nedense. Birde falın başında hep başka erkeklerden bahsetti evli olduğumu ben kendim söyledim. Evliyim deyince hemen çocuğumun olacağını söyledi. Ama falın sonlarına doğru bir şeyler bilmeye başladı.

Son zamanlarda size baktığı fallar nasıldı?

Nasıl ulaşabilirim o falcıya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…