İstanbul'da Fal - Falcılar

şunu anlamıyorum ben yazdım kimseye bakmıyorum dedi benden hemen sonra yazan arkadaşıma randevu verip baktı. mesajımda saygısız ,baskıcı filan değildim olsam beğenmedi diyeyim.
Vala ben de ona baktırmış bir insan olarak kendisini çözemediğim için çok yorum yapamıyorum maalesef kendisi ile ilgili sadece günlerce konuşuldu kadın ihtiyacı vardır yoktur o kısmı da bilemem ama güzel pr yaptı vala

Bana Hasan diye biriyle tanışacaksın ded nerde hasaaaaan

Kendisi size özelden numarasını gönderebilir, ya da ben göndereyim
Yeliz tel nosu sonu 19 mu? Beylikduzu Yeliz'se ilk baktirdigimda yakin gelecek ve anda bilmisti, ama uzun vadede anlattigi kisiyle tanismadim. Tarzini falan sevmistim ama sonra 2 sene sonra yeniden baktirdim kendi derdini anlatti telde, bana da tavsiye verdi sadece hic bakamadi, sanki baska biriydi cok ilginc konusma tarzi falan ilkinde daha ciddiyken ikinci falda sanki 40 senelik, hafif laubali arkadasi gibi konustu yani falcinin kendi hayatini anlatmasi da komik oluyor.

Hayır bu Ankarada :) ay hepsi hikaye yazıyor ya sıkıldık hepsi bana çok iyi kısmet geliyor ailen de çok sevecek diyordu nerde bu kısmetim

3goz cafedeki yeliz mi acaba bu eğer değilse banada gönderip söyler misiniz

Hayır bu Ankarada :) ay hepsi hikaye yazıyor ya sıkıldık hepsi bana çok iyi kısmet geliyor ailen de çok sevecek diyordu nerde bu kısmetim
Gelmeyen kismette falcidan %50 iade isteme hakki olmali. Verdigi tarihten itibaren 6 ay gecince anlattigi gibi biriyle tanismazsak kismi iade olsun artik, fiyatlar az degil cunku. Bosuna yuzlerce lira veriyoruz hikaye dinlemek icin.

bana 3 isim vermişti mayısın sonunda mı ne baktırmıştım? hiçbiri ile tanışmadım henüz. vade vermemişti bu kişilerle ilgili ama. bana da eski sevgili görüp sonra evli misin diye sormuştu

bana 3 isim vermişti mayısın sonunda mı ne baktırmıştım? hiçbiri ile tanışmadım henüz. vade vermemişti bu kişilerle ilgili ama. bana da eski sevgili görüp sonra evli misin diye sormuştu
Bana her burc, fiziksel ozellikle cesit cesit kismetler gorduler her falci ayri tarz anlatti hicbiriyle tanismadim :))

Zeynep her falında ayşe fatma ahmet mehmet diye bir sürü isim söylüyor illa bir isimden tanıdığı oluyor insanın uzak veya yakın olmasada insan düşünüyor
falın geri kalanındada kendi kendine konuşuyor nasıl fal bakıyor anlamadım ben valla

bana hiç evli misin demedi. verdiği bazı isimlerle de 3 yıl sonra filan tanıştım yakın gelecek bilen bulamıyorum
verdiği isimlerle ilgili geç keşfettim ahmetle ilgili konuşma olacak diyosa biz ahmetle tanışalım diye bekliyoruz ama arkadaşımız gelip ahmet isminde birinden bahsediyor. sadece adı geçiyor. bana bunun katkısı yok ki bilmese de olur

bu bilme değil bence zaten.isim atmış kafadan siz de adı geçince ona yormuşsunuz gibi. hayır saydığı isimlerin de bi olayı yok, tanışacaksın dedi de ne amaçla iş mi aşk mı, ne olacak.ortada nereye yoracağımı bilmediğim isimler var sadece.

ben bir tarafa yormadim. burda detay vermem mumkun degil o sebeple ornek verdim. kısaca isimlerle cok alakasiz sekillerde yolum kesisti bu sene su isimde biri su yasta biriyle iliskin olacak dedi 3 sene sonra oldu. benim icin vadeleri de cok kotu. detay ve net tarihli konusursa tutuyor yoksa bir aya mi bes seneye mi bilinmez

Bana net vadeler verdiği konular oldu da olmadı maalesef, kötü şeyler değillerdi olsa iyi olurdu. Benle uyuşmadı sanırım, beğenenler var çünkü. Merak edenler de bir kere deneyebilir bence kısa bakmıyor en azından, soru sorduruyor falan.Gerçi o da kim bikir ne kadar olmuştur, 500 den açıyorlar galiba artık.

Birde verdiği isimler ahmet Mehmet gibi bilindik isimlerdi
Bana da cok jenerik isimler verdi ama ilginc tarafi benim cevremde genelde degisik isimli insanlar oluyor, tanistiklarim hoslandiklarim hep isimleri farkli olmustur oyle denk geldi ve geliyor. Cevremde ahmet murat vs bilinen isimler yok olmadi hic bilemedi bende isimleri yani. Falin ustunden 3 sene gececek yakinda, hicbir sey tutmadi.

bazılarına iyi bakan kişilerin başkalarona bakamaması gibi bir durum var nedense. Acaba kendileri bunu hissetmiyor mu, o gün bakamıyorum dese iade etse. Mesela burada su falı bakan bayan diye birinden bahseldilmişti geçmişti. İsmi verilmemiş, biraz tartışma dönmüş üstünden 2 üye çok beğenmiş falan. Ben o kişiye baktırdım ve hiç olmadı yani ne dese geçmişe ana dair tutmadı, benden başta ödeme almamıştı ve sen bana yollama dedi. Gelecekte dediklerim olursa o zaman ara oldu de ben sevinirim bildiğime dedi. Yani bakamasa da dürüstlüğünü çok sevdim ben sağolsun. Keşke herkes böyle olsa ya da az ücret alsa da dolandırılmış gibi hissetmesek keşke.

zamanında dilek öyleydi. beğendiyseniz ödeme yapın diyordu ama o kadar kişi ödeme yapmamış ki kadın bıraktı. hiç ulaşamıyorum. bu olay geçmiş sayfalarda da çok konuşuldu. suistimale açık konu ama bu şekilde de olmuyor. tek çözüm ayda yılda bir baktırmak

Zaten tutmus olsa karsi tarafin sesinden heyecanindan anlar falci. O yuzden en azindan %50 iade gibi bir sey olmali falda. Zaten tutsa baktiran yine baktirmak istedigi icin tutmadi diye para iadesi almak icin yalan soylemez. Kullanan da olur bu durumu mutlaka ama anlasilir. Falci olsam kendimi kotu hissederim, kendi de bakarken az cok uyumlanip uyumlanmadigini anliyordur. Gerci en basta ben fal bakip bundan para kazanmak istemem, o para bana fayda getirmez diye dusunurum falci olmak farkli bir karakter gerektiriyor sanirim. Ihtiyaci vardir belki bu paraya veya yardim icin harciyordur ve gercekten iyi fal bakiyordur hisleri vardir oyle falcilari disarda tutuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…