İstanbul'da Fal - Falcılar

Ay gerçekten ya çok ilgıncler.
Kusuyor falan ne alaka yani.
Boyle yaparak pr yapıyor ıste bence .
Ulaşılmaz oluyor .
Cıktı ettı dıyen arkadaslar var da yanı ben pek inanmadım bu kadına .
Yazılı bakması soru ısaretı .
Kesın basla sitelerde falan bakıyor sesınden tanınmasın diye yaptı .
Ara konus yanı bu kadar sacma sapan bir sey olmaz.
Kımı begenır kımi begenmez sankı dunyanın sırrını söyleyecek bıze .
Sesinin duyulmasını istememesi başlı başına şüpheli bir durum haklısın 👍

Sesinin duyulmasını istememesi başlı başına şüpheli bir durum haklısın 👍
Sacmalik artık .
Burda yeri geldo bir suru falcı eleştırıldı kımler kimler yanı aralarında ıyı olanlarda var .
Bu tepkıyı veren tıpler bellı .
Nakta vardı bır tane oda böyle yapmıstı.
Yahu bılmıyorsun yanı tam bir fıyaskosun .
Cıktı mı dıyeyım yanı.
İnsanlar burda bırbırıne tavsiye veriyor atıyorum Ayse bana cıkmadı cıktı mı dıyeyım .
Cogu anlık durumda bıle bılmuyor bırsey .
Atıyorum adamın hayatında bırı var yok diyorlar yada tam tersı .
Bu kadar spesifik seyler bılinmıyor .

Sacmalik artık .
Burda yeri geldo bir suru falcı eleştırıldı kımler kimler yanı aralarında ıyı olanlarda var .
Cıktı mı dıyeyım yanı.
İnsanlar burda bırbırıne tavsiye veriyor atıyorum Ayse bana cıkmadı cıktı mı dıyeyım .

ben başlarda dedim hem dünya para alıyor hem tuhaf tavırlar sergiliyor diye. bir yerden okuyor yazıyor filan demiyorum ben baktırmadım yorum yapamam ama tavrı saçma. sanki bedavaya bizim işimizi yapar gibi davranıyor. iki kere konuştum baktım olmadı bıraktım 🤷🏻‍♀️

Sacmalik artık .
Cıktı mı dıyeyım yanı.
Yine yazacağım hep yazacağım. NAKTA burayı iyi okusun. Burda üyeliği var. Kendi de söyledi. Ama yorum yapmıyor. Evet ses tonu ve kendisi çok kibar. Ama lütfen bana kızmasın resmen hikaye yazıyor. İlk falı evet doğruydu . Erkek arkadaşımla barışınca da dinlettim ve çocuk şok oldu. Ama diğer falları. Resmen resmen hikaye yazdı. Başka erkekler içinde baktırmıştım.. neden para verdim sinirlerim bozulmuştu.

Yine yazacağım hep yazacağım. NAKTA burayı iyi okusun. Burda üyeliği var. Kendi de söyledi. Ama yorum yapmıyor. Evet ses tonu ve kendisi çok kibar. Ama lütfen bana kızmasın resmen hikaye yazıyor. İlk falı evet doğruydu . Erkek arkadaşımla barışınca da dinlettim ve çocuk şok oldu. Ama diğer falları. Resmen resmen hikaye yazdı. Başka erkekler içinde baktırmıştım.. neden para verdim sinirlerim bozulmuştu.
Nakta hala bakiyor mu ya 😅 foruma ilk uye oldugum zamanlar baktirmistim ona tabi cikmadi 😅 cok guzel hikaye yazar 😅

Ben nakta konusunu hortlatmak ıstemıyorum hıc de örnek verdım.
O kadar sallıyor kı ıkı uc tanesi tutar .
Neyse konu o değil hıssız ve ukala bırısı zaten.
Eleştırıyi asla kabul etmiyor dedıgı seyler gelecegı bırak gecmıs bile yok .
Ben bılıp bılmemesını gectim kadın dusmanı olarak görüyorum kendısını.
Instagram'da ona baktıran guzel bır kadınsa yerden yere vuruyor.
Dısılık dısı gıbı gıyınmek değil gıbı bır cümleyi bana söylemıstır hadsız

Nakta bende bir tane bile spesifik bir şey söylememişti,bayağı o kişinin ağzından konuşuyor gibi yapıyor o an acaba mı diyorsun ama ama tek bir şeyi çıkmamıştı 🤭

Ben nakta konusunu hortlatmak ıstemıyorum hıc de örnek verdım.
O kadar sallıyor kı ıkı uc tanesi tutar .
Neyse konu o değil hıssız ve ukala bırısı zaten.
Eleştırıyi asla kabul etmiyor dedıgı seyler gelecegı bırak gecmıs bile yok .
Ben bılıp bılmemesını gectim kadın dusmanı olarak görüyorum kendısını.
Instagram'da ona baktıran guzel bır kadınsa yerden yere vuruyor.
Dısılık dısı gıbı gıyınmek değil gıbı bır cümleyi bana söylemıstır hadsız
Ben bunları farketmedim bir şey diyemem. Ama eleştiri yaptım beni de yerden yere vurdu. Enerjiler değişmiştir bilmem ne. Ayrıca onu takipten çıktığımda bana hesap sordu 2020 de.

Nakta bende bir tane bile spesifik bir şey söylememişti,bayağı o kişinin ağzından konuşuyor gibi yapıyor o an acaba mı diyorsun ama ama tek bir şeyi çıkmamıştı 🤭
Bir çocukla flört ediyordum. Çocuk bana sürekli “sen çok zeki ve şeytansın” diyordu nakta bunu birebir söyledi . Bu adam senle ilgili zeki ve şeytan olduğunu düşünüyor dedi. Ama gelecek çıkmaz neymiş eski erkek arkadaşım bir öğretmenden benimle ilgili akıl almış falan hahayttt:) takmıyordu beni bi de beni oturup akıl isteyecek

Bir zamanlar telwe de ki yeşilçekirge vardı o naktadan çok daha iyiydi. Ama bana bakmıyordu iade ediyordu. Senle enerjim uymuyor anlasana diyordu sürekli. Ama beğenen çok vardı

Ben bunları farketmedim bir şey diyemem. Ama eleştiri yaptım beni de yerden yere vurdu. Enerjiler değişmiştir bilmem ne. Ayrıca onu takipten çıktığımda bana hesap sordu 2020 de.
Kısıselleştırıyor olayları .
Profil resmıme bakıp dısılık dısı gıbı gıyınmekle olmuyor demustır bana buna benzer Beni uzmek sadece amac .
Kı ben ona eleştiri dahı yapmadım .
Zaten pıskolojık olarak bunalimda oldugum dönemlerde fal baktırıyorum Bude böyle saçma sapan seyler duyunca yanı.
Dedigim gıbo falın cıkıp cıkmaması değil olay onun olayı çok farklı anladım ben onu okuyorsa burayı dısılık değil kışılık onemlı ablacım .
Milletin hem parasını alıp hemde uzmeye calısan bir tıpsın

Kısıselleştırıyor olayları .
Profil resmıme bakıp dısılık dısı gıbı gıyınmekle olmuyor demustır bana buna benzer Beni uzmek sadece amac .
Kı ben ona eleştiri dahı yapmadım .
Zaten pıskolojık olarak bunalimda oldugum dönemlerde fal baktırıyorum Bude böyle saçma sapan seyler duyunca yanı.
Dedigim gıbo falın cıkıp cıkmaması değil olay onun olayı çok farklı anladım ben onu okuyorsa burayı dısılık değil kışılık onemlı ablacım .
Milletin hem parasını alıp hemde uzmeye calısan bir tıpsın
Profil resmin mini etekli falan mıydı😅🤣😃🥹

Ay gerçekten ya çok ilgıncler.
Kusuyor falan ne alaka yani.
Boyle yaparak pr yapıyor ıste bence .
Ulaşılmaz oluyor .
Cıktı ettı dıyen arkadaslar var da yanı ben pek inanmadım bu kadına .
Yazılı bakması soru ısaretı .
Kesın basla sitelerde falan bakıyor sesınden tanınmasın diye yaptı .
Ara konus yanı bu kadar sacma sapan bir sey olmaz.
Kımı begenır kımi begenmez sankı dunyanın sırrını söyleyecek bıze .
Ben boyle dusunmuyorum. Ben de falci olsam ses kaydi yerine yazili bakmayi tercih ederim, ses kaydetmek daha zor geliyor cunku. Belki oyle daha kolayina geldigi icin yazili bakiyordur veya sesle alakali bir sorunu vardir, kayit yapacak bir ortamda bulunmuyordur vs. Sirf bundan suphe duyulmaz bence

Ben boyle dusunmuyorum. Ben de falci olsam ses kaydi yerine yazili bakmayi tercih ederim, ses kaydetmek daha zor geliyor cunku. Belki oyle daha kolayina geldigi icin yazili bakiyordur veya sesle alakali bir sorunu vardir, kayit yapacak bir ortamda bulunmuyordur vs. Sirf bundan suphe duyulmaz bence
sadece sesinin yabancılarda kayıt altında olmasıno istemiyor da olabilir, hem rahatsız edici hem de güvenlik açısından da mantıklı. o kısma çok takılmamak lazım bence. ama kk de hakkımda laf oldu diye fal bakmamak da ne bileyim falcısın ya, iyiysen öven de olur işkillenen de yani, sanki ortada kanıt var da kadını polise verdiler telefonumuza girdi vs diye, biraz abartı bi tepki olmuş yani. ama çok rahatsız olduysa 1 2 hafta ara vermek istemiş de olabilir tabi.

Yoo ses daha kolay aksıne.
Bende şüphe uyandırıyor bilemıyorum

Bir de belki kadinin sevgilisi var esi dostu var ve fal baktigini bilmiyorlar yani bu da bir secenek, belki fal baktigini soylemek istemiyor olabilir. Atiyorum baska bir isi vardir oradayken fal baktiricam diye insanlar aradiginda kotu durumda kaliyor olabilir. Bir yerde yoneticisin veya muhasebecisin ofis ortami, biri seni ariyor mesela o sirada fal bakiyorum bakmiyorum denmez etrafta insanlar varken. Falciligi herkes tek meslek olarak yapmiyor yan isi olabilir bence.

Yani kadina hic baktirmadim, tanimiyorum ama genel dusunmek lazim bana nedense kotu enerji gelmiyor ondan. Mesela Burcin konusuldugunda hic elim gitmemisti itmisti beni bir sey sonucta isleme yonlendirdigi ve fallarinin cikmadigi ortaya cikti. Ben biraz kendi hislerime de bakiyorum icimden gecene ve cekene yoneliyorum sadece falci konusunda degil normal hayatta da yanilmadim insanlar konusunda cok sukur genelde iyi insanlarla karsilastim

Son düzenleme:
sadece sesinin yabancılarda kayıt altında olmasıno istemiyor da olabilir, hem rahatsız edici hem de güvenlik açısından da mantıklı. o kısma çok takılmamak lazım bence. ama kk de hakkımda laf oldu diye fal bakmamak da ne bileyim falcısın ya, iyiysen öven de olur işkillenen de yani, sanki ortada kanıt var da kadını polise verdiler telefonumuza girdi vs diye, biraz abartı bi tepki olmuş yani. ama çok rahatsız olduysa 1 2 hafta ara vermek istemiş de olabilir tabi.
Telefonumuza gırdı olayı abartı ya Kim dedi bilmıyororum da yok artık yanı.
Ben baktırmadım ama arkadasım baktırmus ben oo falan olmadım.
Genel geçer herkese uyabılecek bir faldı

X