İstanbul'da Fal - Falcılar

Rita’ya baktırdım evet çok olumsuz konuşuyor ama çıkıyor çoğu
Rita bana olumlu konustu da ne oldu. Cikmadi
Peki bu bakım için doğum saati bilgisi gerekiyor mu? Maalesef ben doğum saatimi bilmiyorum.
Hayir hic bir bilgi gerekmiyor

Sizin sorunlarız galiba kişilerle ilgili ya da şu olacak mı gibi net bir olayla ilgili. Biraz araştırdım da mesela evlenecek miyim, taşınacak mıyım gibi çok genel sorular doğru olmaz deniyor. Yani şu kişi ile evlenecek miyim olabilir de, bir gün evlenecek miyim gibisinden soruların cevabı sen istersen olur şeklindetmiş, ondan doğru bir soru şekli değilmiş.

Evet, ben hep kisileri sordum. Nezaman evlenic yahut iliskim olacak mi diye soru sorulmuyor.

Onun icin yillik öngörü yapiliyor, bakim sekli farkli.
Sorularin net olmasi önemliymis, yani zaten o sana söylüyor hangi sorulari cevapliyabildigini.

Rita bana olumlu konustu da ne oldu. Cikmadi

Hayir hic bir bilgi gerekmiyor

Evet, ben hep kisileri sordum. Nezaman evlenic yahut iliskim olacak mi diye soru sorulmuyor.

Onun icin yillik öngörü yapiliyor, bakim sekli farkli.
Sorularin net olmasi önemliymis, yani zaten o sana söylüyor hangi sorulari cevapliyabildigini.
Uzun bakiyor dimi? Erkek falci mi kadin mi?

Soruya sadece evet ya da hayır diye cevap vermiyor, her şeyini anlatıyor mesela ne zaman olacağını nasıl olacağını gelince nasıl bir davranacağını kimin kimi ilk arayacağını, dönerse nasıl olacağını, süreci detaylıca anlatıyor. Ben de çıktı hemde her baktırdım kişi de neredeyse, iki tanesini bekliyorum sadece, ama eminim oda çıkacak.

Hatta o kadar net ve ayrıntılı cevap veriyor ki insan gerçekten şaşırıyor, hiç bir fal bu kadar ayrıntılı ve net cevap vermedi şimdiye kadar bana. Yani olmayacaksa da olmayacak diyor ama nedenlerinde söylüyor neden olmayacağını falan anlatıyor.

Mesela üstte de anlattığım gibi, bu şahısla olmayacak çünkü sana arkadaş gözüyle bakmaya başlayacak demişti. Olsa da çok mutsuz olursun, çünkü bu bu bu konular yüzünden dedi. Ve gerçekten anlattığı nedenler tamamen karşı tarafın yapabileceğin şeylerdi, yani karakterine %100 oturuyordu.
Sonuç olarak olmayacak dedi, tamamen arkadaş gözüyle bakıyor dedi. Hatta sen karşı tarafın arkadaşıyla kavga etmişsin, orada soğukluk başlamış dedi, o bile doğru. Yani dediğim gibi aşırı derecede tavsiye ediyorum
baya iyi uzun detaylı bakıyo demekki denemek istiyorum ama olumsuzsa kaldırabilir mym bilmiyorum :)

baya iyi uzun detaylı bakıyo demekki denemek istiyorum ama olumsuzsa kaldırabilir mym bilmiyorum :)
Vallahi tek soru sorunca aklınıza bütün soruları cevaplamış oluyor, ve dediğim gibi her dediğide çıktı. Yani sesli mesaj atıyor ama mesela ek soruları sora biliyorsunuz aklınıza kaldıysa. Mesela ben bugün baktırdım, ve bir sürü soru sordum onlara ücret almıyor. Tabii ki olay ile alakalı soru sordum.

Ama normal fal gibi değil, mesela falda hayatına yeni birisi girecek üç vakte kadar beş vakte kadar onları söyleyemiyor. direk merak ettiğiniz konunun cevabını alıyorsunuz.

Simdi konusulan horary bende soru sordum bayan'a ama olmadi. Tamamen yanlisti ve kendisi sagolsun ucreti iade etti tamamen karismis oldugu icin. Ne oldu anlamadim (gezegenlerle bisey anlamadigim) ama bayan asiri iyi ve gercekten cok emek veriyor dogruya dogru. 1 soru soruyorsunuz ama size 10 tane sesli kayit gonderiyo, gercekten cok iyi birisi. Ama olmadi maalesef.

Arkadaşlar, şu an ağlıcam çok üzgünüm. Yine horary, yine çıktı.
Flört ettiğim başka bi çocuk daha vardı, yeni barışmıştık. Direk baktırdım.
Bana dediki kız, bu çocuk senle ilişki istiyor lakin 16 vakitde seni çok büyük hayal kırıklığına uğratacak gizlediği bişeyi öğreneceksin. Eğer atlattırsanız olucak, ama ben olumlu görüyorum istemiceksin sen dedi…

demin öğrendim. Evliymiş…

yok, horary sadece sorunun yorumcu tarafından görüldüğü saati kullanıyor.
Evet canim aynen oyleymis. Hic bilmezdim ben. Ama cok alakasiz olan ne isim veriyosun ne dogum saati ne de baska bisey. Sadece soru cevap. Maalesef bende tamamen fiyaskoydu.

Evet canim aynen oyleymis. Hic bilmezdim ben. Ama cok alakasiz olan ne isim veriyosun ne dogum saati ne de baska bisey. Sadece soru cevap. Maalesef bende tamamen fiyaskoydu.

benim baktırdığım kişiyemi baktırdın? Yoksa baskasinami? Cidden yani cünkü bende Cok iyiydi
Bana dediki bi bagimliligi var bunun ögrenip vazgeciceksin. Bende alkol madde falan sanmistim. Kumar vs vs. megersem evliymis…

Vallahi tek soru sorunca aklınıza bütün soruları cevaplamış oluyor, ve dediğim gibi her dediğide çıktı. Yani sesli mesaj atıyor ama mesela ek soruları sora biliyorsunuz aklınıza kaldıysa. Mesela ben bugün baktırdım, ve bir sürü soru sordum onlara ücret almıyor. Tabii ki olay ile alakalı soru sordum.

Ama normal fal gibi değil, mesela falda hayatına yeni birisi girecek üç vakte kadar beş vakte kadar onları söyleyemiyor. direk merak ettiğiniz konunun cevabını alıyorsunuz.
Üç vakit değil lakin size 16 vakit demiş,yanlış okuduysam düzeltin lütfen

benim baktırdığım kişiyemi baktırdın? Yoksa baskasinami? Cidden yani cünkü bende Cok iyiydi
Bana dediki bi bagimliligi var bunun ögrenip vazgeciceksin. Bende alkol madde falan sanmistim. Kumar vs vs. megersem evliymis…
Evet ayni kisiye baktirdim: Zeyzey. Daha cok genc ama eminim cok yetenekli olacak ilerde. Yani sonucta bende boyle olmasi herkeste boyle olacagi anlamina gelmiyo.

Üç vakit değil lakin size 16 vakit demiş,yanlış okuduysam düzeltin lütfen
Hayır doğru okumussun, 16 vakit dedi , bu çok hızlı 16 vakit dedi, hafta değil dedi, eminimki 16 gün en fazla dedi. şansa baktırdığım aynı gün öğrendim.

Butterfly da neden çıkmamış bilmiyorum. Bu artık yedinci sorum du ona
Ve yine nokta Atışıyla bildi. Ve ben size söyliyim yedisi de farklı şahıs. Ben gerçekten artık buna fal demek bile istemiyorum çünkü fal değil bu benim gözümde bildiğin bir bilim dalı.

Simdi konusulan horary bende soru sordum bayan'a ama olmadi. Tamamen yanlisti ve kendisi sagolsun ucreti iade etti tamamen karismis oldugu icin. Ne oldu anlamadim (gezegenlerle bisey anlamadigim) ama bayan asiri iyi ve gercekten cok emek veriyor dogruya dogru. 1 soru soruyorsunuz ama size 10 tane sesli kayit gonderiyo, gercekten cok iyi birisi. Ama olmadi maalesef.
benimki de çok kötüydü horary bakan. ses kayıtları da çok kısaydı. yanlış tespitlerde bulundu.

X