İstanbul'da Fal - Falcılar

Lütfen biri ümit koçun ve yelizin telefonunu yollayabilir mi

Arkadaslar Ankara Leyla bugun bana fal bakti dedikleri akşamında cikti :)) bir kişiyle ilgili baktirmistim, ne dediyse cikti
En saçma fal deneyimlerimdendi ki asla unutamam saçmalıklarını. Sizin adınıza umarım güzel şeyler olur ama arkadaşlara bilgi olsun diye yazdım bana çıkmadığını.

Aylardır fal baktırmıyorum ve kafa olarak o kadar rahatım ki anlatamam. Artık kendimi her ne olursa olsun frenleyebiliyorum ve hayatımda çok güzel radikal kararlar alabiliyorum. İnsanları ayırdım, eleme yaptım. Bazen çevremizdeki insanlar da bize iyi gelemeyebiliyor, benden ufak bir tavsiye arkadaşlar gerçek dost yok, o yüzden aileniz dışında kimseye değer vermeyin. Ben bir yakın arkadaşımla sabahlara kadar konuştum, dertleştim, birlikte falcılara gittik ve yollarda ağladık. Küsken evlendiğini duydum, insan bazen iyi gün dostu da arıyor. Kötü günlerinde her zaman yanında oldum, iyi günde de beni unutmamasını beklerdim. Şahsen son aylarda bir sürü darbe yedim ve akıllandım. Gerçek dostumuz olsa fallara bile belki ihtiyacımız olmazdı, olsun kısmet. Böyle olması gerekiyormuş, kimsenin bizi üzmesine izin vermeyelim. Burada olduğumuza göre dertleşecek, fal baktırma umudu olan arkadaşlar olduğunu düşünerek böyle bir yazı yazmak istedim. Hepimiz en güzelini hak ediyoruz. Buradaysak hala bir şeyler için çabamız, umudumuz var demektir ki inşallah en güzelleri olacak. İnşallah Allah kalbimize, gönlümüze göre versin. Üzülmeyin, her gecenin bir sabahı var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2020 de biriyle görüşüyordum. Flört ediyorduk ama ilişkinin adını koymuyordu. Burda ki tüm ünlü falcılara baktırdım. Bir iki kişi eskiden gelen biri var onu seviyor unutamıyor dedi. Diğerleri kimse yok dedi. Meğer adamın 3 senelik sevgilisi varmış benle görüşürken kızla evlendi. Bunu da kimse göremedi. Çokta bel bağlamayın
Bilen olmuş.
Kimdi onlar

Hayır baktırmadım.
Neyse olan olmuş artik bence de bel baglamayalim fallara zaten bende bırakıyorum kafamı karıştırıyor fallar sadece bilende yok doğru düzgün
Bakin gerçekten enerji alıyor hatta kahve kapatmak bile alıyormuş. Ayda 1 yeterli bence

Bakin gerçekten enerji alıyor hatta kahve kapatmak bile alıyormuş. Ayda 1 yeterli bence
Aynen ben son 1 yılda hayatımda baktirmadigim kadar fal baktırdım ama öyle böyle değil enerjim yerlerde su an bittim.
O yüzden baktırmicam uzun bir süre .
Onun yerine enerji Reiki calismalari yapicam artık.
Kendime yatırım.
Bu böyle bir gafletti geldi geçti.
Eski yıllarda da çok baktırdım ama bu sene abarttım.
Olucaj olan oluyor zaten

Kızlar Kamer’in numarasını bilen bana mesajla yazabilir mi
İş ile ilgili ve aile içinde meraklarım var 1 aydır filan baktırmyoken bir onu deneyeyim bakalım belki kabul eder 🤣 uzun süredir kimseyi denemiyorum eski günlerde dener dener buraya yazardım 🤣🤣🤣

X