İstanbul'da Fal - Falcılar

Inanilmaz yetenekli ve hastalıklar vardı ailesinde belki ondan ara vermiştir, yüzyüze de gördüm ben zaten yüzyüze görseniz o baktığı faldan etkilenmemek elde değil. Fal öncesi bana çay ikram edecekti mutfağa gittik beraber bana çayı uzattı “ ev almışsınız hayırlı olsun hem de ıcıza almışsınız “ dedi çat diye:) dediği doğruydu. O fincanı falan açmasına gerek yok ki ihtlyaç duymuyor zaten, resmen transa geçmiş gibi kapalı fincan tabağını çeviriyor ve size hayatınızı okuyor. Çok mistik görünüşlü , derin, kibar ve harika bir Türkçe ile konuşan hoş bir kadın. Ben de yeri çok ayrı çünkü her zaman en kötü anımda döndü söyledikleri ile destek oldu güç verdi. Onun tarzı, terbiyesi ve niyeti bile yeter. Ama yetenek olarak da henüz eşine rastlamadım.

Bunca yıldır üyeyim burada kolay kolay böyle yazmam biri hakkında zaten ama ciddi yetenekli ve çok terbiyeli. Bildiğin kontes kadın.
Ozelden numarasini atabilir misiniz

Falcıya kefil olunmaz, ne diyebilirim zor bi durum ümitle beklemişsiniz, üzüldüm; mutlak gaybı Allah (c.c.)'tan başkası bilemez bana da o an bi tutturdu sanırım. Bir insan sizin nasibiniz ise önünde sonunda dönüyor dolaşıyor yine size veriliyor, nasibiniz olmayan sizden ve kaderinizden çıkıyor.
Evet ama en azından madem fazla para alıo duru görü dio en azından yaptığı nişanı görmeliydi en azından beni sevmediğini söylemeliydi. Ben ona geleceği asla sormadım. Sadece şimdiki anı sordum. Ve ona bastırdığımda düğün için hazırlık yağıymış çoktan nişanlanmış. Gülistan benim. İçin tane bir fiyaskodur. Hatta tüm dediklerinin tersini yaşadım. Berbat ötesi

yani iki sene önce bin tl ye baktırmıştık gülistana. simdi telefonunu arıyorsunuz baktırmak icin ama suan iki bin falan olmuştur, bakmak istese o fiyattan bakar diye düşünüyorum. deger mi kesinlikle değmez.
Nasil 1000 tl ye baktirdin? 2019larda kısa fal 300 uzun 500 idi ve sonra kisa 500 oldu ve bu yillarcq böyle sürdü. Bu sene de 700.Çok mu fiyatı evet çok ama dediğin rakamlar hiç olmadı.

Arkadaşlar numara yok bende ne yazık ki telefon gitti ve numaralar gitti da telefona kayıtlıydı. Başka birilerinde vardır onlara sorun.

Evet ama en azından madem fazla para alıo duru görü dio en azından yaptığı nişanı görmeliydi en azından beni sevmediğini söylemeliydi. Ben ona geleceği asla sormadım. Sadece şimdiki anı sordum. Ve ona bastırdığımda düğün için hazırlık yağıymış çoktan nişanlanmış. Gülistan benim. İçin tane bir fiyaskodur. Hatta tüm dediklerinin tersini yaşadım. Berbat ötesi
Şaşırtıcı zira bende bazı şeyler geç oldu ama genel hatları işe hee şey oldu ama ben şu ne düşünüyor diye bir şey asla sormadım. Senin beğendiğin falcı var mı mermaid ?

Arkadaşlar 2020 de biriyle görüşüyordum. Flört ediyorduk ama ilişkinin adını koymuyordu. Burda ki tüm ünlü falcılara baktırdım. Bir iki kişi eskiden gelen biri var onu seviyor unutamıyor dedi. Diğerleri kimse yok dedi. Meğer adamın 3 senelik sevgilisi varmış benle görüşürken kızla evlendi. Bunu da kimse göremedi. Çokta bel bağlamayın

Nasil 1000 tl ye baktirdin? 2019larda kısa fal 300 uzun 500 idi ve sonra kisa 500 oldu ve bu yillarcq böyle sürdü. Bu sene de 700.Çok mu fiyatı evet çok ama dediğin rakamlar hiç olmadı.

Arkadaşlar numara yok bende ne yazık ki telefon gitti ve numaralar gitti da telefona kayıtlıydı. Başka birilerinde vardır onlara sorun.
evet iki farklı kişiyi sorunca o fiyatı almıştı.

Aylardir baktirdigim Hasan isimli falci var kendisi istanbulda bakiyor Ben yurt disinda yasadigim icin bana whatsappfen bakiyor her dedigi cikar hic sasmaz. Güzel olan ilk o bakiyor fala sonra Soru soruyosunuz tirtiklamiyor yani.

Numara bu pisman olmazsiniz
Özelden nosunu atar mısınız

Aylardir baktirdigim Hasan isimli falci var kendisi istanbulda bakiyor Ben yurt disinda yasadigim icin bana whatsappfen bakiyor her dedigi cikar hic sasmaz. Güzel olan ilk o bakiyor fala sonra Soru soruyosunuz tirtiklamiyor yani.

Numara bu pisman olmazsiniz
Özelden nosunu atar mısınız

Bazı şeyleri çoğu kisiye söylemiş demekki nu arada Rita ile ilgili görüşlerim şudur, anlık durumda bildiği detaylar var gördüğü şeyler var yani boş değil ama waov olmadım ,anlıkta cok daha fazla bilen kişilere baktirdim hatta gelecekte bilenlerede .Bir daha gider miyim verdiği vadeler uzun olduğu için olursa giderim, bu arada enerjisi iyi yani baktıktan sonra ağırlık olmadı bende iyi bir kadin. Bazı konularda bildiği şeyler var mesela küçük bir örnek dediki senin yabancı dilin var aktif kullanıyorsun isle ilgili açar açmaz spesifik bir bilgi .Gelecekle ilgili çok fazla ekstra detay vermedi aslında 2 3 şey söyledi spesifik ,ama fiyatına göre baktırılır en azından denenir .Olumlu da olumsuzda söylüyor mesela ex konusunu olumsuz gördü, hoş gerçi hersey süper olsa adamla bitmezdi.Yani özet olarak denenir Rita , gelecek konusunu beklemek lazım.
Merhaba siz samimi geldiniz ve fal konusunda tecrübeli gibisiniz bu bakım yaptirdiklariniz arasında en iyisi kimdi bana mesaj atar mısınız şuan çok ihtiyacım var

Bazı şeyleri çoğu kisiye söylemiş demekki nu arada Rita ile ilgili görüşlerim şudur, anlık durumda bildiği detaylar var gördüğü şeyler var yani boş değil ama waov olmadım ,anlıkta cok daha fazla bilen kişilere baktirdim hatta gelecekte bilenlerede .Bir daha gider miyim verdiği vadeler uzun olduğu için olursa giderim, bu arada enerjisi iyi yani baktıktan sonra ağırlık olmadı bende iyi bir kadin. Bazı konularda bildiği şeyler var mesela küçük bir örnek dediki senin yabancı dilin var aktif kullanıyorsun isle ilgili açar açmaz spesifik bir bilgi .Gelecekle ilgili çok fazla ekstra detay vermedi aslında 2 3 şey söyledi spesifik ,ama fiyatına göre baktırılır en azından denenir .Olumlu da olumsuzda söylüyor mesela ex konusunu olumsuz gördü, hoş gerçi hersey süper olsa adamla bitmezdi.Yani özet olarak denenir Rita , gelecek konusunu beklemek lazım.
Merhaba siz samimi geldiniz ve fal konusunda tecrübeli gibisiniz bu bakım yaptirdiklariniz arasında en iyisi kimdi bana mesaj atar mısınız şuan cokcihtiyacim

Kızlar baba vanga damlayı deneyen oldu mu
Ben baktırdım ilk baktirmamda isim verdi aklımdaki kişinin ismini sonra görüşeceğim zamanı söyledim özel hayatimdaki sorunları bildi yer değişikliği yapacaksın dedi yaptım iş ile ilgili bir durum olacak dedi oldu yani çok tuttu ama ikinci üçüncü gitmem de artık biraz bildiği için midir nedir pek tutmadi

ben burada eminenin bakıp çıkmayan iki kişiye rastladım biri çok ütopikti yıkarıda yazdım adam evlenmiş başkasıyla. bana da olacak diyor, adamın hislerinden de eminim zaten iletişimdeyiz lakin hayat şartları şuan ayrıyız. Senin çevrendekilere neleri bildi?

Bazı insanlara fal bakılamıyor neden bilmiyorum:/
Emine'nin boşuna nasıl ulaşırım

Arkadaslar Ankara Leyla bugun bana fal bakti dedikleri akşamında cikti :)) bir kişiyle ilgili baktirmistim, ne dediyse cikti

Online baktirdim ben. Referans olmuyorum cunku birine çıkan başkasına çıkmıyor. Ama bana dedikleri cikti

X