İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben yıllar önce Dinçer gunerin sitesinde telefonla aranıyordu arada veriyordu numara oradan arayıp Horary baktirmistim çıkmamıştı.

Ya arkadaslar, simdi dogruya dogru. Heidi her falcida bisey buldu, ama hepsinde yani. 1 kerede o falci iyi deseydi disimi kiracamtim o derece. Yok o kotu (heeeerkes kotu onun gozunde ve baskalarina da mani oluyordu boyle cunku negatif enerji sacarak), yok o fazla biliyo kesin whatsapplara bakiyo ves. ves. Evet bende zamaninda 1 falciyi kotuledim ve cok pismanim cunku falciyla birisinin enerjisi cok iyi tutar veya tutmaz. Ama bu Kamer'e korkunc iftira atildi ve o bunu haketmedi. Herkes savundu Kamer'i cok sukur boyle bisey olamaz diye ve zaten olamaz, oyle whatsapplari okumak kolay mi ya, ben maalesef Heidi sayesinde baktiramadim cunku kadinin kulagina gitmis ve yeminli artik kadinlar kulubunden gelene bakmam diye ve Heidi "benim yuzumden" gittigini acikladi. Allah askina ya, ben bisey bile demedim ona direk, okuyabilirsiniz hatta ama sucu bana atti ve gider ayak bi iftira daha atarak gitti. Ha bide ben bi falciya laf tasimisim, ki ben burda hic kimsenin özelini bilmiyorum, bilmek istememde, adı ustunde "özel".

Heidinin ilginc bir mizaci var sanirim. Benimde ‘falci onermedigim’ mesajlarima cikismisti. Gecelim artik bu meseleyi bence. Burada herkesin yazdiklari ortada zaten

Heidinin ilginc bir mizaci var sanirim. Benimde ‘falci onermedigim’ mesajlarima cikismisti. Gecelim artik bu meseleyi bence. Burada herkesin yazdiklari ortada zaten
heidi hanım artık bura olmadığından uzatmaya da gerek yok, olan oldu.zaten bir kişiye yüklenmek mantıklı da değil. o böyle bir iddia ortaya atmış olabilir ama kadını arayıp da yazılımcıysanız şu kişinin telefonuna ulaşın diyenler de bayağı sıkıntılı. yani bir iddia duydular diye böyle davrananlar olmasa Kamer Hanım'ın haberi bile olmazdı bu durumdan. Bazen insanlar psikolojik olarak zor dönemlerden geçebiliyor maalesef.Herkes için iyisi olur umarım.

Uzatmayalım evet ama azıcık da dikkatli ve özenli olalım değil mi

arkadaşlar son noktayı koymak istiyorum sevgili heidi özel hayatından vurduğum için özür dilerim. Haddimi aştım ama kamer hanım hayır deyince affaladım.. bu arada hepimiz aşk acısı çekiyoruz çekmesek burda olmayız bence.. aslında erkeklere olan öfkemizi burdan çıkarmamız büyük ayıp falcılar için.. bu arada eski sevgilimin hayatında biri olup olmadığını merak ediyorum bunu en iyi anlayacak olan kim

Bence Kamer ama biraz beklememiz lazim, bence sinirleri yatisirsa ve burda temize ciktigini gorurse bakmaya baslar ama biraz zaman gerekiyor . Bence denemeye devam et bakmasi icin.

Simdi söyle söyliyim arkadaslar, 3 sene önce bende cok kötü bir durumdaydim hatirlarsaniz, falci falci geziyordum.
Isim bilen falcilarmi, trans zeyneplerimi, kurtulus ritalarimi, gop birsellerimi herkese gittim. Piskolojim cok kötüydü.
Herkese olumsuz konusan rita dahil bana herkes eşin dönecek metresini birakacak ve çocuğunuz olacak dediler.
1 kisi, onca falcidan 1 kisi bunu demedi, bana esin metresiyle bir eve cikacak dedi, oda aynali arzu idi.
Okadar umutluydumki, vadeler patladikca ben Tekrar aradim vadeler uzadi gitti sene gecti aradan. Eski esim kadinla bir eve tasindi. Ve tek cikan arzunun fali oldu.

Ha bana dönmek istedimi? Istiyormus gibi yapti, yüz verdigin anda geri metresine gitti. Ama bunu kimse görmedi, bana onu birakip sana gelicek yalvaricak falan neler neler, öyle bisey olmadi.

Burda falcilar sadece umudum bittikce yeniden umutlandirdilar ve piskolojik olarak hep bekleyiste kaldim. 2 ay sonra döncek, 3 ay sonra döncek, her falci yanilamaz diye diye aci cekme dönemimi uzattim, falcilara gitmesem belki 5-6 ayda atlaticagim aciyi 2 seneye uzattim. 1 seneden beri kendime geldim, istemiyorum, ve rahatladim.

Hala falcilari aradigimda bana eski esin dönücek derler artik 3 sene gecmis aradan, ben böyle bisey istemiyorum, yeni biri olsun istiyorum. Ama demek istedigim su, böyle olunca 70-80-90 falci patladigi icin insanin falcilara güveni kalmiyo. Sonra kamer gibi biri cikiyo ve senelerdir kimesenin bakamadigi fali bakiyor, insan inanamiyo bu iste bi is var diyo. Ama yok, seneler sonra hakkiyla bakan birine rastladim.

Ha bana sorarsaniz okadar deneyimden sonra, aynali arzu derim, kamer ani bildi gelecegi daha bekliyorum, cikarsa tabiiki ozaman kamer.

Kamer genelde olumlu mu yorum yapiyor? Yani sordugunuz kisiyle olacak, kavusma vs mi dedi yoksa daha gercekci mi, baktiranlar genel olarak pembeci buldu mu onu merak ettim. Mesela telde bakan Elif herkese istinasiz sordugu kisiyle yeniden barisma demisti, tabi cogu kisiye cikmadi.

Bana bu kişiyle olucaksın sonuç olarak olumlu istediğin bu ama bil ki bunlar bunlar şunlar şunlarda olur şunlar olmaz bunlar olmaz dedi

Ben de bi arzuya baktirmadim galiba numarası olan varsa bana yazabilir misiniz onu da deniyim artık onunla da jubilemi yapiim bari

Ek olarak bence surecte onemli. Sonunda kararlar degisebiliyor. O ister ben istemem, o istemez ben isterim gibi. Ama o sonuca varana kadar olaylar onemli benim icin. Yoksa biri olumlu der digeri olumsuz ama sonucu tutturan bilmis olmuyo aslinda tutturmus oluyo. Kamerin vadelerinden cok surecini merak ediyorum baktiran arkadaslar icin. zamanla belli olur o da sanirim.

Hayir olumsuz konustu, ama gercekciydi. Tek olumlu konustugu sey aralik da yeni bi tanisman var ocak subat iliski olucak dedi süreci de ayrintili anlatti nasil olacagini

Kamere soru sormadim ben direk anne ismi vs aldi ve kendiliginden anlatti herseyi

Fal işinin piyasada dönecek, seni arayacak, senin bilmediğin bir telefon numarası, sosyal medya fake hesap numarası var, seni gizliden takip ediyor, yılbaşını bahane eder olmadı bayramda arar olmadı ailevi sıkıntıları var olmadı hasta ondan olmadı ondan arayamadı ayıldı bayıldı bla bla bla senı çok düsünüyor, bugun yarın arar sorar dıye dıye fala ınsanları baglayıp şizofrenimsi bir hayal dünyasına itip müşteriden para kazanma yöntemleri olduğuna tamamen kanaat getirdim, arayan arar, merak eden eder, sahiplenen sahiplenir. Bazen de iyi olan ilişkileri veya evlilikleri biri var diyerek bozuyorlar. Sıkıntılı bu fal işi.
Ben falı bıraktım arkadaşlar tiksinti geldi, hele en son kadın bir falcıyı gunduz vakti sarhoş gördüm ve müşterilerinin özelini döküyordu içim bulandı ben ne yapıyorum dedım hersey gönlünüzce olsun ben kendımı tamamen dualara verdım falcıların numarasını da sildim, olan oluyor zaten, gösterilen ruyalarım daha çok çıkıyor falcılara bulaşınca ruyalarımın durulugu azaldı. Herşey gönlünüzce olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…