İstanbul'da Fal - Falcılar

Fal işinin piyasada dönecek, seni arayacak, senin bilmediğin bir telefon numarası, sosyal medya fake hesap numarası var, seni gizliden takip ediyor, yılbaşını bahane eder olmadı bayramda arar olmadı ailevi sıkıntıları var olmadı hasta ondan olmadı ondan arayamadı ayıldı bayıldı bla bla bla senı çok düsünüyor, bugun yarın arar sorar dıye dıye fala ınsanları baglayıp şizofrenimsi bir hayal dünyasına itip müşteriden para kazanma yöntemleri olduğuna tamamen kanaat getirdim, arayan arar, merak eden eder, sahiplenen sahiplenir. Bazen de iyi olan ilişkileri veya evlilikleri biri var diyerek bozuyorlar. Sıkıntılı bu fal işi.
Ben falı bıraktım arkadaşlar tiksinti geldi, hele en son kadın bir falcıyı gunduz vakti sarhoş gördüm ve müşterilerinin özelini döküyordu içim bulandı ben ne yapıyorum dedım hersey gönlünüzce olsun ben kendımı tamamen dualara verdım falcıların numarasını da sildim, olan oluyor zaten, gösterilen ruyalarım daha çok çıkıyor falcılara bulaşınca ruyalarımın durulugu azaldı. Herşey gönlünüzce olsun.
Benim de rüyalarım çıkar lakin fal baktırınca rüya göremiyorum bile

Valla ben kimsenin avukatligini yapmiyorum, özelle gittigin icin kizdim okadar. Evet buraya 2-3 ayda bir bende giriyorum, fal baktirmak benim icin artik daha cok bir hobi haline geldi.
Yazilim olayina gelince bende o konuda bi yorum yaptim, mümkün degil dedim. Yazilim olmasi konusmalari okumasi imkansiz. Hadi okudu diyelim, binlerce yazismalardan neyi okuyacagini nerden bilsin. Tek tek konusmalara girip saatlerce okumasi lazimki olayi özetlesin.
Mümkün degil, ve benim cogu yazismalarim yari almanca yari türkce anlamasi imkansiz.

Lakin kadinin baktigi fali görseniz insan ister istemez konusmalarimi okuyor diyorsunuz, nasil bukadar ayrintili bilebilir, sürecin her noktasini anlatmis resmen, şok edici bir durum. Senelerdir okadar falciya gittim ne böylesini duydum ne de gördüm. Verdigi tarihler de cok yakin, 1-2 ay. Cikarmi bilmiyorum, ama anlik ve gecmiste mükemmel ötesi. Okadar dogru biliyorki,

Falllarda gerçek olaylar ile insanların düşüncesinden geçenleri ayırt edemediklerini düşünüyorum, falcı biri içün dönecek derken fiziksel değil de düşünsel dönüşü de fiziksel dönüş gibi görüyor sanırım … bu yüzden falllardan soğudum, ysmnk bence senin olayın böyle olmuş, o yüzden hepsi yanılmış

valla benim mahkemem vardı bitti geçti hiçbir falcıda bilemedi :KK70: 1,5 aydır hiç baktırmıyorum hayatımda bir farkta olmadı
paramda cebimde kalıyor
şunuda tekrar farkettim zaten insanın avutulmaya veya sabırsız kaldığı zamanlarda fala sarılıyormuş herşey yolundayken yaşamaya devam ediyor zaten

Günaydın dostlar
Kamer ya da Burçin,bana biriyle ilgili hislerimin gerçek olduğunu ve bunu anlayacağımı söylemişti ki cümlelerini aynen yazmayacağım buraya
Dediği şekilde oldu
Birinin gerçek niyetini anlamak şeklinde düşünün
Tebrik ediyorum... Mutlu olmana çok sevindim.

Son düzenleme:
Günaydın dostlar
Kamer ya da Burçin,bana biriyle ilgili hislerimin gerçek olduğunu ve bunu anlayacağımı söylemişti ki cümlelerini aynen yazmayacağım buraya
Dediği şekilde oldu
Birinin gerçek niyetini anlamak şeklinde düşünün
Tebrikler canım,umarım bizimde güzel haberlerimiz bir an evvel çıkar 😊🙏🏻

arzuya yazdım ve aradım ama ulaşmak ne mümkün
400 liraya mı bakıyor hala?
Arkadaşlar, benim bir ex var, onunla arada bir hep buluşurduk. Bana arzu dediki asla onlan bir daha buluşmayacaksın hatta sen yazsan bile buluşmayı kabul etmeyecek dedi. Ben gerçi inanmamıştım çünkü ne zaman istesem buluşurdu benimle. Denemek için çocuğa buluşalım yazdım, istemiyor buluşmak. Ben ihtimal vermiyordum buluşmayacağına. Buluşmadı
arzunun numarasını özelden atabilir misinizz

instagramda maggiwee diye bi hesaptan baktırıp memnun kaldım ben (arkadaşım önermişti) ve şu anki gündemimi baya baya bildi, yakın gelecekle ilgili söyledikleri de olası görünüyor, ilk defa fal baktırdığım için önermek istedim 🌸🫶🏻

Arkadaşlar ümit koç ve Emine arasında hangisine baktırsam sizce

burada horary duyunca ben de denemek için bir siteden baktırdım. kısaydı biraz. sonuç da biraz yorumsaldı, yani tam net değil. her şey olumlu ama şundan dolayı bu sadece siizn isteğiniz durum olarak da kalabilir, bundan dolayı başka yöne gider gibi anlamadığım bir şey sundu. ben de başka yere de danışmak istedim, ancak aynı soru için aynı harita kullanılmalıymış. ilk baktırdığım yere akşam yollamıştım, ertesi gün öğlen yorum geldi, kendim kontrol edince soruyu sorduğum saatin baz alınarak harita oluşturulduğunu gördüm ama tek bir yerinde hata vardı, bana cevap gelen saate kadar haritalara baktım tutan başka an yok yani soru saatimi baz almış. haritamı istedim vermediler. başka uzman bana soru saatinin değil uzmanın soruyu duyup baktığı saatin baz alınması gerektiğini o nedenle bu bilgi bende olmadığından bakamayacağını söyledi.O kişiye göre ilk horaryim de fos yani. Yani demek istediğim herkes farklı bir tarzda bakıyor sanırım, gerçekten bileni bulmak zor olabilir. istiyorsanız araştırıp girin ve sorunuz önemliyse bahsettiğim detayları size verebileceğinden emin olun ki başkasına danışmak isterseniz patlamasın.Şu an ben bu hakkımı boşa harcamış oldum maalesef:KK43:

X