İstanbul'da Fal - Falcılar

Kamer artik hicbir sekilde fal bakmayacagibi soyledi burda soylenenler icin.

Kamer zaten artik hicbir sekilde fal bakmayacagini soyledi bu forumda soylenenler yuzunden. Ne yaptiysam ikna edemedim maalesef. Baktirmayi cok istiyordum ama kismet degilmis. Belki bi sure sonra yine ikna edebiliriz ama su an tovbe etmis durumda :KK43:.
yaşamak için fal bakıp fal eğitimi veren birinin birileri onu yazılımcı sandı diye fal bakmayı bırakması pek normal değil bence, ikinci bir işi olmalı en azından ama eğitim falan da veriyorsa bu konufan başka işle uğraşmıyor sanırım. Yani en fazla gülüp geçmesi gerek yazılımcıysanız sevgilimin telefonunu hackleyin diye arayanlara:) Düşünsene hackersın ve neler yapabilecekken fal bakmaya tercih ediyorsun 😅bence bu kişilerin onu şikayet etmesinden korkmuş olabilir, sonuçta rahat rahat baktırıyoruz da aslında yasada buna izin de yok, sıkıntı yaşamamak için ara vermiş olabilir.kişiler ne dedi olaylar nereye gitti bilmiyoruz çünkü.

Sanirim sorulan her kişi için olumsuz konuşuyor ve gelecekte birini göruyor

Bana ilişki dışında olumlu konuştuğu hemen olacak dediği bir konu vardı olumlu olmasına rağmen ben istemiyordum çünkü zamanı değil benim için ve o olmadı.
Ilişkide de dediğinin tam tersi oldu.
Neden herkese yeni biri görüyor onu anlamadım. Tuhaf

benim önceden bi astrolog deneyimim olmuştu sana hiç evlilik cocuk gozukmuyo dedi moralimi cok bozmuştu hiç unutmadımhatta yazmıştım buraya diye hatırlıyorum sonra başka bir astrologa baktırdım o daha olumluydu ama insan genelde kötüye inanıyo
astrolojiden agzım yandı :)
Evet astrolog dan astrologa fark var, egitimlerini nerden aldiklari önemli.

Banada aynisini söyledi bir astrolog, arkadaşlıkların ve ilişkilerin uzun sürmeyecek, hep dünyayı geziceksin, çeşitli ülkelere gideceksin diye. Sanki o astrologun dediği gibi ilerliyor her şey. Çünkü dünyayı geziyorum ve ikili ilişkilerimde sorun çıkıyor, bu benden de kaynaklı olabiliyor karşı taraftanda.

Ailenle bile uzaksın onlarla bile görüşmıyorsun yalnızlığa mahkûmsun dedi, bu senin sınavın dedi. Cidden de öyle. Bu astrolog o kadar piskolojimi bozmuştu ki her şeyini sildim. Dört sene önce falan bakmıştı bana.

Sonra ama baktırdığım astrologların hepsi aynısını söyledi, 2023 senin kağıt kürek işin olacak, 2024’te evlilik yoluna gireceksin. 2-3 astrolog hep aynı tarihleri verdi bana.

Gerçekten de 2023’e sadece kağıt kürek işleriyle uğraştım. 2024 sabırsızlıkla bekliyorum 😃

Yani kısaca şöyle söyliyim üç seneden beri buradaki her falcıya gittim, bütün falcıların ortak noktası eski eşinlen barışacaksın dı.
Hiçbir falcı çıkıp demedi ki barışmıcaksın. Yani artık ben istemiyorum bile barışmayı, başkasıyla tanışıyorum, başkası için baktırıyorum, ne hikmetse her seferinde yine bana eski eşimi anlatıyorlar. İstemiyorum onun için bakmayın diyorum, hayır ama bu adam senin kaderin ne yapalım diyorlar.

Hiç birinin dediği çıkmadı, üç sene geçti aradan. Bir tek aynalı arzunun dedikleri çıktı, oda arada yanıldığı şeyler oldu ama. Lakin arzuya ben 50 kere fal baktırmışımdır sadece arasından 3-4 kere yanılmıştır.

O yüzden artık ben falcılara gitmeyeceğim. Boşu boşuna para harcıyoruz servet döktük bunlara

Evet astrolog dan astrologa fark var, egitimlerini nerden aldiklari önemli.

Banada aynisini söyledi bir astrolog, arkadaşlıkların ve ilişkilerin uzun sürmeyecek, hep dünyayı geziceksin, çeşitli ülkelere gideceksin diye. Sanki o astrologun dediği gibi ilerliyor her şey. Çünkü dünyayı geziyorum ve ikili ilişkilerimde sorun çıkıyor, bu benden de kaynaklı olabiliyor karşı taraftanda.

Ailenle bile uzaksın onlarla bile görüşmıyorsun yalnızlığa mahkûmsun dedi, bu senin sınavın dedi. Cidden de öyle. Bu astrolog o kadar piskolojimi bozmuştu ki her şeyini sildim. Dört sene önce falan bakmıştı bana.

Sonra ama baktırdığım astrologların hepsi aynısını söyledi, 2023 senin kağıt kürek işin olacak, 2024’te evlilik yoluna gireceksin. 2-3 astrolog hep aynı tarihleri verdi bana.

Gerçekten de 2023’e sadece kağıt kürek işleriyle uğraştım. 2024 sabırsızlıkla bekliyorum 😃
begendiğin cıkan olursa yazar msn cnm ? astrolojide fal gibi değil pahalı

Günaydın dostlar
Burçin ya da Kamer ya da her ikisi birden bilmiyorum ama bakım yaptırdım
Ben Burçin’e 2 kere neredeyse iki sene olmuştur yanlış hatırlamıyorsam tabii
Öncelikle Burçin ise kendini epey geliştirmiş değilse zaten değildir
Zaman vererek,geçmişe dair çok netdi,hatta özel durumumu çok iyi bilen bir dostuma okudum hepsini ,şaşırdı
Anlık olarak da iyiydi
Geleceğe dair Aralık ayında olasılık öngördü ki haliyle zaman var
Gellerim whatsapp konuşmaları yazılım hırsızlığı vb,konulara
Benim hiçbir konuşma içeriğimle ilgili bir öngörüsü olmadı
Bana zorla bakınadı
Ben erken bağlantı kurmuştum yazılım olayından önce
Gelelim ücret olayına yüksek buldum ama belirlediği rakam bu
Zorla bakmıyor,zorlamıyor,bir daha baktırmayı da düşünmüyorum
Önce bekleyeceğim bakalım öngörüsü çıkarsa belki
Ama anlık geçmiş falsosuzdu

Günaydın dostlar
Burçin ya da Kamer ya da her ikisi birden bilmiyorum ama bakım yaptırdım
Ben Burçin’e 2 kere neredeyse iki sene olmuştur yanlış hatırlamıyorsam tabii
Öncelikle Burçin ise kendini epey geliştirmiş değilse zaten değildir
Zaman vererek,geçmişe dair çok netdi,hatta özel durumumu çok iyi bilen bir dostuma okudum hepsini ,şaşırdı
Anlık olarak da iyiydi
Geleceğe dair Aralık ayında olasılık öngördü ki haliyle zaman var
Gellerim whatsapp konuşmaları yazılım hırsızlığı vb,konulara
Benim hiçbir konuşma içeriğimle ilgili bir öngörüsü olmadı
Bana zorla bakınadı
Ben erken bağlantı kurmuştum yazılım olayından önce
Gelelim ücret olayına yüksek buldum ama belirlediği rakam bu
Zorla bakmıyor,zorlamıyor,bir daha baktırmayı da düşünmüyorum
Önce bekleyeceğim bakalım öngörüsü çıkarsa belki
Ama anlık geçmiş falsosuzdu
Ben su kisimda yazdigini anlayamadim;

"Bana zorla bakınadı
Ben erken bağlantı kurmuştum yazılım olayından önce"

Yazilim olayi bayadir konusuluyor, anladigim kadariyla Kamer ilk konusuldugunda mi baktirmistin yani gecen hafta? Ondan sonra yorumlarin da olmustu konuyla alakali ama baktirdigini soyledigini hatirlamiyorum. Herhalde simdi paylasmak istedin tabi oyleyse ona bir sey diyemem sadece kafam karisti yanlis anlayip anlamadigimi merak ettigim icin soruyorum.

"Bana zorla bakınadı

Yazilim olayi bayadir konusuluyor, anladigim kadariyla Kamer ilk konusuldugunda mi baktirmistin yani gecen hafta? Ondan sonra yorumlarin da olmustu konuyla alakali ama baktirdigini soyledigini hatirlamiyorum. Herhalde simdi paylasmak istedin tabi oyleyse ona bir sey diyemem sadece kafam karisti yanlis anlayip anlamadigimi merak ettigim icin soruyorum.
İlk olarak cuma günü akşamında telefon numarasını almış ve yazmıştım
Doğum saatimi sormuştu
Annem haliyle saati bilen tek kişiydi ve hatırlaması net olarak zaman aldı zira benim yaşım 50 ve çok kardeşiz
Ertesi gün sanırım yazılım vs yazıldı

"Bana zorla bakınadı

Ben yeni baktırdım kadın bakmıyordu,baktırırsam paylaşırım diye yazmıştım

"Bana zorla bakınadı

Kafanız karışmasın

"Bana zorla bakınadı

Zorla gel sana fal bakayım demedi,sonrasında ben tekrar yazdım dün
Şansımı denedim ve baktı

Zorla gel sana fal bakayım demedi,sonrasında ben tekrar yazdım dün
Şansımı denedim ve baktı
Simdi netlesti. Sabah kahvemi de icmeden okuyunca pek anlayamamistim ilk basta:)

Uzun zamandir bu kadar herkesin gecmis ve anda sok olduklari bir falciyla karsilasmamistim, sirri ne cok merak ettim 6.his mi, bilinc okuma mi, cin veya baska varliklar mi yoksa baska bir yontem mi var? Tabi yontem derken yine yazilimci falan gibi yasadisi seyler degil daha spirituel his seviyesinde. Bir kac yerde bilincalti okuma gibi seyler gormustum ozlelikle Rusya'da boyle degisik ilimler varmis ama Rusya kapali bir ulke oldugu icin ulasamiyoruz neler donuyor. Rusya'nin bu konulara takik bir ulke oldugunu biliyorum hatta Baba Vanga'dan askeri duzeyde yararlanilmis diye duymustum, diger falcilari da kullaniyorlarmis devlet meselelerinde. Minority Report filmi vardi ayni onun gibi. Yillar once fizik tedavici bir tanidigim Rusya'da egitim aldigini, orada bizim bilmedigimiz cok sey oldugunu hatta kanser tedavilerinde degisik yontemler, bio enerji ve enerji ile ilgili degisik ilimler oldugunu soylemisti. Internet sitesinde bulamazsiniz da demisti zaten Rusca'yi bilmek lazim olsa da. Oyle bilincalti okuma enerji vs cok degisik egitimler oluyormus ama orada yasamak ve Rus olmak lazim dedi, yabancilara asla soylemiyorlarmis egitim de vermiyorlarmis. Konu uzadi ama aklima geldi bu durum nedense. Kamer'inkide bu tarz bir bilincalti duzeyi okuma vs olabilir bilemiyorum belki de varliklardan destek aliyordur o da mumkun.

X