İstanbul'da Fal - Falcılar

Bir falcı buluyorsunuz, sonra saçma sapan yazılım falan. Tek akıllı sizsiniz. Baktırıcaz cevap vermiyor. Bir şeyin içine etmesseniz olmaz. Korkudan falcı bile öneremiyoruz, içine ediyorsunuz çünkü.

İyide banada Emine kimseye söylemediğim şeyleri söyledi bana göre Emine bundan daha iyi çünkü ben ondan sonra kimseye şaşırmıyorum Emineye ilk baktirdigimda şey dedim ya siz dedim kimsiniz beni isletiyormusunuz dedim beni tanıdığıniza eminim dedim telefonu kapatıyorum dedim :))) Ama anda yeni olan birşeyi göremedi benim için o zaten bir fiyasko bana göre bir falci değildir zaten dedikleride çıkmadı. Bana varlıklarla baktığını söyledi. O yüzden kimseye şaşırmıyorum Ritada benim için öyleydi oda herşeyi söyleyince şok olmuştum bu sadece yazılı bakıyor ve metin gibi yaziyor ve hatları karıştırıyor zamanlar tutmuyor bir sonra ki olayı bir önceki gibi anlatıyor vs vs. Ama her ne olursa olsun nasıl bakabilirler anlamış değilim. Yani bu yöntemin adı ne. Yani bu gereksiz bilgileri böyle sanki kendini ispatlamak adına ince ama saçma detaylara girmek nedir neden mesela nasıl oluyor anlamış degilim.
Ah Heidi ah. Tek akıllı sensin dimi birde ortalığı batırdın dite kaçmışsın:) bunu okuduğunu biliyorum. Umarım fal olayını bırakırsın, kim bilir kamer hanım sana takıntılı olduğun galerici çocuk hakkında ne dedi de ağrına gitti? Pohpohlaması lazımdı dimi? Zaten tahmin etmiştim senin batırdığını, doğru da çıktı. Bence senin falcılara vermen paranı terapistlere vermen gerekli.. çünkü seni bildim bileli buradasın ve saçma sapan herkese fal baktırıyorsun anla ama falla sana gelmeyecek o galerici çocuk

Bakmaya başlamış o zaman, dedikleri olacak mı bekleyip görücez artık 🙂
Ben bayaaaa ikna etmeye calistim. Kizlar yazarsaniz aman Kadinlar kulubundenden geldim demeyin cunku asla bakmiyor soylenenlerden/yazilanlardan/iftiralardan dolayi. Yani kadin paraci asla degil, buyuk haksizliga ugradim ordan gelenlere yeminliyim bakmam diyor, 1000 lira verseniz yine bakmaz. Bilgilendirmek istedim.

Ben bayaaaa ikna etmeye calistim. Kizlar yazarsaniz aman Kadinlar kulubundenden geldim demeyin cunku asla bakmiyor soylenenlerden/yazilanlardan/iftiralardan dolayi. Yani kadin paraci asla degil, buyuk haksizliga ugradim ordan gelenlere yeminliyim bakmam diyor, 1000 lira verseniz yine bakmaz. Bilgilendirmek istedim.
peki böyle bir durumda telefonu nereden bulduk diyoruz sorarsa?😅

peki böyle bir durumda telefonu nereden bulduk diyoruz sorarsa?😅
Coooook iyi bi soru 😬. Burda baktirmis olan tanidigin bi arkadasin varsa mesela onun ismini ver. Bana kesinlikle bakmam dedi cunku kadinlar kulubu deyince. Zaten hemen soruyor kadinlar kulubunden mi geldin diye🫠. Hata edip evet dedigin zaman asla bakmiyor.

Coooook iyi bi soru 😬. Burda baktirmis olan tanidigin bi arkadasin varsa mesela onun ismini ver. Bana kesinlikle bakmam dedi cunku kadinlar kulubu deyince. Zaten hemen soruyor kadinlar kulubunden mi geldin diye🫠. Hata edip evet dedigin zaman asla bakmiyor.
fal eğitimi falan da verdiğine göre bunların yerini bulmak sanırım, instagramları vs. varsa oradan deneyebiliriz:)

Arkadaşlar, çok özel mesaj geliyor bana ama ben baktıramadım. Kurunun yanında yaşta yandı hesabı. Yani kadınlar kulübünden hiç kimseye bakmak istemiyor kısacası. Gerçekten çok istedim, yalvardım resmen ama bakmadı. Kısmet değilmiş ne yapalım.

Arkadaşlar, çok özel mesaj geliyor bana ama ben baktıramadım. Kurunun yanında yaşta yandı hesabı. Yani kadınlar kulübünden hiç kimseye bakmak istemiyor kısacası. Gerçekten çok istedim, yalvardım resmen ama bakmadı. Kısmet değilmiş ne yapalım.
Kadına o kadar yazıyorum ki arkadaşım için diye yakında beni engelliycek😂😂😂😂😂

Kızlar valla kamere baktırdım. Ben cidden şok içindeyim, böyle net bilemez. Yani yazılım olayı olamaz çünkü ben çoğu şeyleri yarı Almanca ve yarı Türkçe yazıyorum. Hatta daha çok almanca bile yazıyorum arkadaşlarıma.
Her şeyi nokta Atışıyla bildi..
Bana en erken verdiği Tarih aralık tanışma ocak subat ilişkiydi.. zaten iki ay var haber veririm

Ah Heidi ah. Tek akıllı sensin dimi birde ortalığı batırdın dite kaçmışsın:) bunu okuduğunu biliyorum. Umarım fal olayını bırakırsın, kim bilir kamer hanım sana takıntılı olduğun galerici çocuk hakkında ne dedi de ağrına gitti? Pohpohlaması lazımdı dimi? Zaten tahmin etmiştim senin batırdığını, doğru da çıktı. Bence senin falcılara vermen paranı terapistlere vermen gerekli.. çünkü seni bildim bileli buradasın ve saçma sapan herkese fal baktırıyorsun anla ama falla sana gelmeyecek o galerici çocuk

Bu yaptığın çok çirkin bişey!! Bir insani sen özeliyle burda vuramazsin dön kendine bak kim icin baktiriyorsan sende ona takintilisin demekki! Cok ayip cidden cok ayip

Kızlar valla kamere baktırdım. Ben cidden şok içindeyim, böyle net bilemez. Yani yazılım olayı olamaz çünkü ben çoğu şeyleri yarı Almanca ve yarı Türkçe yazıyorum. Hatta daha çok almanca bile yazıyorum arkadaşlarıma.
Her şeyi nokta Atışıyla bildi..
Bana en erken verdiği Tarih aralık tanışma ocak subat ilişkiydi.. zaten iki ay var haber veririm
Canım, kadınlar kulübünden olanlara bakmıyor dendi sana nasıl baktı peki? Arkadaş aracılığıyla falan mı dedin?

Canım, kadınlar kulübünden olanlara bakmıyor dendi sana nasıl baktı peki? Arkadaş aracılığıyla falan mı dedin?

Hayir bende bayaa yalvardim bakmasi icin, hatta ben cift ödeme teklif ettim yinede bakmadi, kadin bezmis iste birsürü iftiralar atildi falan dedi bana. Bakmamasini anliyorum, sonra icinden geldi herhalde bakti.

Bence biraz zaman verin bi siniri gecsin, bakar yine diye düsünüyorum.
Ve bana gercekten kötü seyler de söyledi. Moralimi bozan seyleri de gördü. Hayatimda baktirdigim en iyi fallardan ilk 2 ye giriyor.
Okadar net bildiki insan bukadar da bilemez diye sok geciriyor.

Lakin burda emine diye bi falci da vardi, oda cok net bilmisti herseyi, oda ilk 2 de. Biri emine biri de kamer diyorum, Emine bana baktiginda korkudan telefonu falan attim kenara, ciglik attim nasil bildi diye, ama dedikleri cikmadi. Bana sen biriyle birlikte olucaksin mayis dan sonra, ve sene sonu eski esinle barisicaksin dedi ve sevgilini eski esin icin birakicaksin dedi.
Cikmadi hala iliskim yok :)

Bu yaptığın çok çirkin bişey!! Bir insani sen özeliyle burda vuramazsin dön kendine bak kim icin baktiriyorsan sende ona takintilisin demekki! Cok ayip cidden cok ayip
Lütfen sen önce bir Türkçe öğren, sonra bana akıl verirsin.

X