İstanbul'da Fal - Falcılar

katre beylıkduzundekı kadının telını bulursan atarmısın
handekukaya katılıyorum mercan cok ıyı bence de

acaba belgin kostak mı ki bu dedikleri kadın? bahçeşehir beylikdüzü yakın ya birbirine, bi de o da sert mizaçlı biraz, lafımı kesme fln dio bi de ne görse sölüo ayırım yapmadan..(benim bi arkıma baban kolon kanserinden vefat edicek demişti) üstelik 100tl

inşallah farklı kişiden bahsediolardır

mercan 100 tl verdıgınıze gore cok cok ıyı sanırım .. gelecekle ılgılı dedıklerı cıkıyor mu

falcolık sana msj attım

herkese iyi akşamlar, yazılanları okuyorum ve evet sanırım bahsettiğiniz kadın o bayan. hiç ayırım yapmadan konuşuyor ve sert mizaçlı. İnsanı hiç konuşturmuyormuş. Bir tanıdığımıza bakmış ve henüz gelecek çıkmadı. Sadece bir tanesi çıktı ve o da 6 ay kadar rötarlı

Merhaba divinecat, sanırım bahsettiğiniz bayan o bayan. Çünkü tandığımızın (6 ay kadar önce) bahsettiği kişiye çok benziyor. Gördüğü herşeyi pat diye söylüyormuş ve sert mizaçlı. Fiyatı da 100,- TL. Bayanın eşi randevu ile gelen kişiyi starbucks caffe' den alıp götürüyormuş. Geçmişi ve şu anı aynen söylüyormuş,ancak gelecek hatırladığım kadarı ile hem gecikmeli hem biraz sallıyor.Zaten geleceği sadece allah bilebilir sanırım. Onlar ise sadece öngörüde bulunuyorlar, inanıyorsan olur sanırım.

Selam, Tuzladaki kadın inanın (yıllar önce gitmiştim) bana hiç birşey söyleyemedi. Bence değimez.

tamam eşi verio randevuları cavit hatta adı.. merkezi bi yerden de alıo ben yolu biliorum diye kapının önüne çıkmıştı sadece

evet anlatılanlara göre bahsedilen bayan o bayan, ama bilen diyen var, sallıyor diyen de. Anlamadım

ya kızlar dayanamadım atladım yine ama
mercan mercan diyorsunuz da bir bakayım yazdıklarıma acaba gercekten öyle mi dedim
tamam fena değil ama süper de değil yani hele gelecekle ilgili malesef
bana işinde başarılı daha da başarılı olacak dediği biri çok kısa zaman sonra başarısızlığı nedeniyle işten atılma tehlikesi geçirdi, son bir şans verildi ama pek de düzeldi sayılmaz
yine ayrılırlar bunlara evlilik yok dediği biri evlilik tarihi aldı
şu anda aralarında ciddi sorun var boşanacaklar dediği bir çift araştırdım öyle bir sorun yok
çok hasta oldugunu bildiğim biri için kısa zamanda ölecek dedi henüz ölmedi tamam ölecek biz de biliyoruz da onun verdiği tarihte olmadı
üstelik dönecek dediği kişi henüz dönmüş değil vs vs
sonra bana doğru bir insan oldugunu başkasını sevmesem uygun biri oldugunu söylediği kişi de evli
aman bu iyi falcısıysa kötüsü nasıl bilemeyecem

slm uzun zamandır sitenizi takip ediyorum bi kaçınaada gittim.ama ben seneler önce gittiğim bi falcı vardı onu arıyorum taksim hastanesinin biraz alt tarafında ama binayı
hatırlamıyorum beyaz bi kağıda bişeyler yazıp çiziyodu bütün kaderini sölüyodu bana ne sölediyse çıkmıştı içinizde bilen varmı

kızlar çok aradım burda ama bulamadım, sıkıldım bu gülün yeni yeri yeşilköyde nerde acaba...2 ay önce ne dediyse çıktı.

Problem değil, yılda bir bazen iki baktırırım fala. Çevremdeki birçok insan deli gibi baktırır. Ama hah şu falcı tamam süper herşey bildi diyeni henüz görmedim.Ve bu aralar çok ihtiyacım var, keşke gerçekten paraya yazık oldu demeden gidebilecek birini bulsak

tamam eşi verio randevuları cavit hatta adı.. merkezi bi yerden de alıo ben yolu biliorum diye kapının önüne çıkmıştı sadece

Bu bahsettıgın belgın kostakmı eger oyleyse beylıkduzu degıl bahcesehır de o kadın...ve zaten ona gıtmeye degmez.
Umarım baskasıdır kocasının adı cavıt kendı adı ne acabaa

Istiosan sana verebilrm ritanın telini ama öle muhteşem falan diil bazan tutturo kaçırılmıcak bi falcı diil ve yani evi berbat

teşekkür ederim.bir şey daha sorcam gül gene 2 den sonra mı bakıyo..her gün orda sanırım.bu arada belgin kostak ın eşinin adı cavit randevuları o alıyor.ve bahçeşehirde oturuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…