İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba,Pardon bugün 4-5 gibi Meldaya anne kız gelmişti o siz misiniz kızıl saçlı?Meleklerde de gördüm sizi.Valla Meldayı soracaktım begendiniz mi?Biz hiç begenmedik baya bi attı ve olumsuz bi kadın paramıza çok acıdık bi de su dediler olmıcak şeyler dedi ve orda sarışın bi bayan vardı o da begenmemiş olacak ki o da sonra meleklerdeydi.Melda bence berbattı bırakın gelecegi gecmişi bile bilemedi o yüzden hiç takmayın bence

tamamen katılıyorum canım, sadece keklenecek biri olduğumu anlayınca bu tarz bir şeye gitti. gözüm tutmadı yani...

Merhaba,Bi de bi falcı önerecektim size ben gitmedim pahalı geldi bana hoş haftada 3 gün baktırıyorum aynı kefeye geliyo ama kıyamadım.Şermin die bi kadın Çanakkalede yaşıyo 2 gün daha burda ama telefonda da bakıyo.Baktıran herkes şok içinde kalmış uzun bakıyo yüze konuşuyo şakır şakır döküyo ama mesela arkadasıma gecen sene için amerika demişti o bu sene gidiyor tarihler bir sene rötarlı ama cevremden en az 10 kişi baktırdı hepsi şokta gelecek için dediği çogu sey çıkmış ama daha esas oglanla ilgili haber yok ama kadın accaipmiş ben 70 milyon veremedim öleeeesine anlatim dedim:)

çok teşekkür ederim. ben henüz angel's kaffeyi denemedim. Daha doğrusu denemeye şansım olmadı, çünkü gittiğimde Burcuhn. yoktu. Bende döndüm. Zaten vaktim de epeyce daralmıştı. Nostradamus caffe ile birşeyler bilen varmı aranızda. Ben bir kez Kadıköy' deki caffeye gitmiştim ancak, Tarot falında gelecek ile ilgili hala bekliyorum, hiç birşey çıkmadı. Tarot benim bilgiğim kadar herkesin harcı değil ve gerçekten usta değilse bakan kişi asla' da bakmaması gerekiyormuş. Ama maalesef para kazanmak uğurna bu ülkede herkes falcı olmuş çıkmış. Gerçekten öngörüde bulabilen insanlar varsa bu işi yapsın yoksa para koparıp, insanların duyguları ile oynamak pek adilce değil bence. Arada eğlencesine iyi, ama herkes de fal bakıyor anam.........

Merhaba, Çanakkale Şerminhn., Çanakkale' nin neresinden? İçindense rahatça, biraz araştırarak bulunur, ama yöresindense bulunması zordur.

ben kadıköy nostradamus cafe gittim maalesef ablamın tavsiyesi üzerine onun baktırdıgı kıza baktırdım
o çok fal baktırmadıgı için anlamamış tabi neyse ben baktırdım kız berbat sanki dün kartların anlamını öğrenmiş gibi şimdi ismi aklımda değil
neyse aradan aylar geçti ben bir gün cadde nostradamusa gittim anam bir de ne göreyim benim kötü tarotçu kız orada çay kahve ikramı yapıyor hiç falla falan alakası yok o gün anladım ki nostradamusta bu işin etiği yok hiç gitmeyin derim ben hangi gün falcıya hangi gün çaycıya denk geleceğiniz belli değil

Merhaba, mutlaka çok haklısınız herşey sizin için bir tekrar gibi. Eski sayfaları mümkün olduğunca okuyorum, ancak 888 sayfa var ve ben yeniyim, ve fikirlerde falcılarda herşey olduğu gibi herşey değişebiliyor.

Evet haklısınız, çok teşekkür ederim. Bende gittim. Bir kere, çok şişman gözlüklü bir bayan bakmıştı bana, Geçmişi bildi ama zaten geçmişi ben biliyorum ve oradakilerin inanılmaz bir fal stresi var. Kadın bana 15' dak. içinde işimi bitirmem gerek dedi (hayırdır dedim ve masaya oturduğunuz anda saat işliyor/ Patronların buyruğu bu yöndeymiş nekadar acıklı yavvvvvvvvvv)ve paldır küldür baktı. İnanmadım, yazıklar olsun, Maltepe' de Çağla Caffe var, Sahile yakın (Beş Çeşmeler Lokantasının karşısında) orayı bilen varmı aranızda?

arkadasslar merhabaa.Nisantasi symbolde yagmur diye birine fal baktiran oldumu ??
bende tesaduf eseri gittim,olesine baktirdim bana cok iyi geldi ya bu kadin

yok bilmiyorum bende, bende Maltepe sahile yakındaki Çağla Caffe (Beşçeşmeler Lokantasının karşısında) hakkında bilgisi olan varmı diye merak ettim, ayrıca Suadiye' de (Caddeye çıkmadan, tren istasyonun orada) Tarothouse diye bir yer açıldı geçen sene. Oradaki bayan Çingene Tarotu bakıyormuş, ama iyimi bilmiyorum. Hiç gitmedim. İnsan tek olunca biraz çekiniyor, ayrıca parasını boşa vermek istemiyor.

arkadasslar merhabaa.Nisantasi symbolde yagmur diye birine fal baktiran oldumu ??
bende tesaduf eseri gittim,olesine baktirdim bana cok iyi geldi ya bu kadin

ben gittim, oradaki herkese gittim. artık tanıyorlar beni...yağmur'un adını duyup gitmiştim. ama çok sıradan. yalnız iyi niyetli biri. güzel şeyler söylüyor zaten. tarot bakmayı bilmiyor. kahve nasıldır bilemem ama. orada bahar benim favorim, tarotta ama.

tarot konusuna gelince evet herkes tarot bakamıyor, imam'mı ne o baktı geçen hatta(kahve kapatmıştım yanında tarot bakıyordu çok lazımmış gibi) kartları rasgele açtı, hmmm bak işte burada da çıktı dedi, bir şeyler söyledi. daha önce 1 yıl kadar ilgilendiğim için o tarot işiyle o karttan o sonuca nasıl vardı bilemiyorum:) saçma sapan işler...

Tam gidecektim sizi gördüm, Maltepe' deki Çağla Caffe ve Suadiye' deki Tarothouse hk. bildiğiniz, duyduğunuz birşeyler varmı? Suadiye'deki Tarothouse' daki bayan Çingene Tarotu bakıyormuş, Maltepe' deki normal Tarot ve sahibinin Kayınvalidesi falda çok ustaymış duyduğuma göre.

Kızlar son 1 haftalık birikim ve deneyimlerimi aktarıyorum dikkat! Bir numaramda gül var, her ne kadar şu ana kadar gelecekle ilgili dediği birşeyi yaşayamasam da beklemekteyim, enerjisi bana iyi geliyo..
Ayrıca yiğit'e de gittim hafta sonu, evet şok oldum, ağzım açık kaldı, ama onun da dediklerşni bekliyorum... Ve size yeni bir isim yine yiğitle aynı kafede dejavuda elif var.. çok çok memnun kaldık biz.. çok isabetliydi, tatmin oldum..

Ama hepsi için de aralık ayının tamamını beklemem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…