İstanbul'da Fal - Falcılar

abatu git canım sen bi kontrol et arkandan da kk gelsin hobaaaaaaaa:))
alevko sende su serkana git yaa ne olcak herkese gittin zaten bi tane daha kötü fal göz çıkarmaz boşveR:)
divinecat geçmiş olsun canım , hayırlı olanlar çıksaymış daha iyiymiş tabi ama gene de Allah beterinden saklasın tabi..
başkaaaaaaa başkaaaaaaaa hee ben ne yaptım simdi angel kızıcak ama :79::79::79: angels a gittim zeynep e fal baktırdım tarot !! bence iyiydi , şimdiyi iyi bildi, gçmişe ihtiyacım yoktu ki zira o da bahsetmedi zaten gelecekle ilgili de gene beklemeniz gerekiyor ki çıktı diyeyim ooooooooooooofffffffffff :KK52::KK52::KK52: angel bak kızmak bağırmak yok! :KK45::KK45: tamam bu sondu bitti gitti :KK60::KK60:

bebişim söyledi mi bari duymak istediklerini hayır cidden çok merak ediyorummm:KK52::KK52::KK52::KK52:
Ya ayrıcana benim neyim eksik sizden:KK37::KK37::KK37::KK37:bende gidecem haftasonu zaten kasım da bitti:KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşlar merhaba,
bu akşam beşiktaş symbol de gökhana gttm gayet başarılıydı ben ve ark ım memnun kaldık
bana bugüne kadar gttklerim(pelin,remziye,meryem,neşe) olumlu derrken esas oğlan için bu çocuk olumsuz dedi ve mantık çerçevesindeydi
aranızda giden var mı ona tutuyo mu
bi de 2 sene ewwel taksim symbol batuya da gtmiştm o zaman bilmişti ama esas kişi için olmıcak gelecek demişti de sallamamıştım ama şimdi tuttu sanki

bebişim söyledi mi bari duymak istediklerini hayır cidden çok merak ediyorummm:KK52::KK52::KK52::KK52:
Ya ayrıcana benim neyim eksik sizden:KK37::KK37::KK37::KK37:bende gidecem haftasonu zaten kasım da bitti:KK53::KK53::KK53::KK53:

evet duymak istediklerimi söledi, hemde tescilli falcı naber ? falı çıkanlar konuşsun haydi bakalım :)) kızma angel bana bak sakın heeeeeeeeeeee

Son düzenleme:
Evet Kasım da bitti. Yarını zaten saymıyorum çünkü erken saatte bir sınava girip hemen eve döneceğim diğer sınavıma çalışmak için. yeni aşk falan yok. Sadece Tarık değil başka 2 falcı da ya aynı süreyi vermişti. Ama OLMADI. Hiç şaşırtıcı değil tabi ki. Beklenen bir durum. Yazmak istedim yine de.

Her şeye rağmen bir başka falcı Şubat başına kadar süre verdiği için hala umudum var benim. Tarık için ya da diğerleri için kötü bir şey söyleyemem kesinlikle. Zamanı tutturamadılar ne yazık ki.

çıkkk çıkmadı
yanlız tekrer özet geceyim Yiğitin tanıscan diye isim verdiği 4 harfli kişinin bıtısık 2 harfını harflerini içeren biriyle tanıstım
Tarıkın basından yüzük gecmıs dedıgı kısı de hayatıma girdi
Ha birde tüm görüşmediğim eskiler aradı geri dönmek istedi ki 6 ayı geckın süredir görüşülmüyodu bu şahıslarla
pekı falların asıl amacı ne oldu derseniz kasımda dönücegi söylenen esas oglandan hiçç ses yokkk
Ve Gülün dediği hiçbirşey cıkmadı,ne demıstı dönecek kasımda,baska da bısı demedı kı zaten
Offf offf offfffff aha buna benzedim gercekten:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Kızlar uzun süredir fal baktırmıyordum yani bana göre uzun. Çünkü 1 günde 7-8 fal baktırdığımı hatırlarım. Neyse bugün bir arkadaşım kanıma girdi. Pek isteksiz gittim ama şok olmuş bir halde kaklktım ve epey uzun da konuştuk falcıyla. Bu siteyi kuran da arkadaşıymış. Adını falan söyledi. Bildiğim bütün falcıları saydıkça o da hepsi hakkında ayrı ayrı doğru yorumlar yaptı. Ben yaklaşım 4 aydır ayrıldığım kişi adına baktırdım falı ve ona sadece aşk için bak dedim. tarot bakıyo bu arada. BHiç renk de vermedim. Adam yaşadığım her şeyi tek tek tüm ayrıntısına kadar söyledi. Eylülden beri toparlnam içindesin ama aslında Şubat sonundan başlayan bir durum bu dedi. Ve evet 3 yıl önceden yaşadığım bir ilişki hakkında dahi doğru yorum yaptı. 1 ay beraber olduğum bir kişiyi de sordum şimdi ayrı olduğum. Onun hakkında da benzer tarzda yorumlar yaptı. Ancak gelecekle ilgili Ocak sonu Şubat başı tarih verdi ki bekleyip göreceğim. Beyoğlu Mis sokakta Beyoğlu Cafe. Girişte sağda erkek berberi var onun yanında bu cafe. Falcının adı Alper. Gideniniz varıdr sanırım daha önce. Ya işte böle

Ama herkes burada... Garip bir Kasım özeti mi yapılıyor hafiften ne? Angel, LAdy, Mor, smile, tryamour.....Kızlar evet Kasım yarın bitiyor ve benim için denen bişey çıktı paylaşayım. 3 yıllık beraberlikten ve 4 aylık bi ayrılıktan sonra biriyle beraber olmaya başlamıştım balık burcu. Ancak bu adamla olmak istemeyeceğimi söylemişlerdi. Evet bitirdim onu. Çıkan bu işte, ne yazık....ühühühühühüh keşke diğerleri de çıksa:KK52:

Zaten anca böyle şeyler çıkıyor. Bana da eski sevgili olayıyla ilgili hep dönecek dendi ama hiçbir şey olmadı başka erkekle konuşacaksın ama istemeyceksin sen onu deyince oldu. Yeni aşk istiyorum mesela onu da söylüyorlar ama olmuyor. Zihnimizden geçen istekler yansıyor fincana bence. Onlar da olacak gibi görüyor ve öyle yorumluyorlar bu yüzden ama asla olmuyor.
Ben eskiyi boşverdim yeniyi istiyorum sadece, o olur diye düşünüyordum ama yok yok yok. :KK14: :KK14: :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi akşamlar kızlar
Ortaköyde ra cafe diye bir yer varmış...arkadaş fal bakan kadının adını bilmiyor.hiç duyan oldu mu aranızda?

ewtttttt arkadaslar bugun uye olmus olsamda aylardir okuyorum yazdiklarinizi 829 sayfayi bitirmeden yazmak istemedim hepinizi taniyo gibi oldum ztn ,ben 5 ay oncesine kdr eglence icin fal baktiran biriydim ama maalesef 5 aydir psikopat gibi falci medyum arastiriyorum cogumuzun ortak sebebi gibi benimkide erkek arkadasimla ayrilmam oldu hala ayriyiz maalesef.simdi bende bu sur3 zarfinda birsuru isme gittim peki vazgectim mi hayir hala da arastirmaya devam ediyorum.oncelikle symoldeki bicok isme zamaninda baktirmisligim var ve melekler kahvesindekilere tarik,osman,levent,sengul,dilek ve birsuru isim
osman: hayatima yeni birinin girecegini ve icinde o,s,n harflerinin olucani soyledi kendi adiyla uyumu trajikomik bi turumdu:)tarik 2-3 yili var baktirmistim ama cikan bisey olmamisti.
levent:bu forumu okuyunca denedim ama ozel hayatimi o anki durumu bildi is hayatimda tamamamen cuvalladi ablamla gitmistik ondada iste tamamen salladi ,guya kasim sonu donucekti gerci hala 2 gunu var:)
angels burcu:cok tatli bi kiz cokta iyi niyetli depresyondan cikmami saglayan kisi agustosta gittigimde eylul soinuna kdr donuyo dedi ,eylulun ortasinda dayanamayip tekrar gittim ekimde donmus olur dedi gecen ay tekrar gittim aralik sonuna kdr donecek dedi :KK43: o anki durumu erkek arkadasimin adini burcunu tam tutturdu ama henuz bisey cikmadi ,ablami goturdum ona soylediklerinde cikanlar oldu ama moralim bozuk oldugunda terapi amacli gidicegim isimlerin basindadir hos bi sohbet olur en azindan:)
bi arkadasim vasitasiyla evinde tarot bakan birine gittim tanimadigini kabul etmedigi icin isim veremicem ,tarot baktirmayi sevmem kart secmek hosuma gitmiyo uzun bakti hep uzun vadede seyler soyledi ama umarim cikmaz diyorum soyledikleri cok iyi niyetli biri ama tekrar gitmeyi dusunmuyorum.
en son belgin kostak'a gittim gecen hafta 1 saat suruyo degisik biri bende biraz catlak oldugum icin iyi anlastik biz ailemin adi dogum tarihi yasadiklarimiz hicbirinde tek yanlis yok ,eski erkek arkadasimin adi d.tarihi ne zmn basladihgimiz ne zmn ayrildigimiz hersey tam isabet 2 universite bitirdim bolumune kdr soyledi cok guzel seyler soyledi gelecekle ilgili eski erkek arkadasimin naparsam yapayim donmeyecegini soyledigi an yikildigim o yuzden yanilmis olmasini diliyorum ,uzun tarihler verdigi icin bekleyip gorucem:KK43:
yeni isim arayislarim suruyo ilk gul'e gidicem bu hafta ici gittikten sonra durumu anlatirim sonrada yigit durumum vahim yani:)
birde belki aranizda giden vardir ben2 yil once tesadufen taksimde bi kafede gitmistim bi bayana adi sekerdi cok kisa bakmisti ama soledigi herseyi harfi harfine yasadim tekrar gittim ama ayrilmis nereye gittigini solemediler telefonuda yok bizde dediler bilen goren duyan varsa lutfen paylassin

Belgin Kostak'ın telini verebilir misin. Nerde bakıyor?

zaten anca böyle şeyler çıkıyor. Bana da eski sevgili olayıyla ilgili hep dönecek dendi ama hiçbir şey olmadı başka erkekle konuşacaksın ama istemeyceksin sen onu deyince oldu. Yeni aşk istiyorum mesela onu da söylüyorlar ama olmuyor. Zihnimizden geçen istekler yansıyor fincana bence. Onlar da olacak gibi görüyor ve öyle yorumluyorlar bu yüzden ama asla olmuyor.
Ben eskiyi boşverdim yeniyi istiyorum sadece, o olur diye düşünüyordum ama yok yok yok. :KK14: :KK14: :KK14:

cnm kımlere gitmistin sen kım dedi doncek die

iyi geceler arkadaslar,sitede benden iranlı Elmira'nın numarasını isteyenler oldu baktıran oldumu yorumlarınızı paylasırmısınız?

Belgin Kostak'ın telini verebilir misin. Nerde bakıyor?

benim arkadaşım gitti Belgin Hanıma...mevcut durumu..isimleri vs çok iyi bilmiş..ama eşi ile ilgili söylediği birşey...maalesef tam tersi çıktı....ki bu konuda çok iddialı konuşmuş:KK43:...yani Belgin Hanım'ın gelecek ile ilgili söylediklerinin başarı oranı iyi olmadığı yorumlarını çok sık duydum...

paylaşmak istedim!

iyi akşamlar kızlar
Ortaköyde ra cafe diye bir yer varmış...arkadaş fal bakan kadının adını bilmiyor.hiç duyan oldu mu aranızda?

ben duydum kadını gazetelerde çıkan bi kadın adını hatırlamıyorum birazda pahalı imiş ama kötüymüş, hiçbiri çıkmyormuş

X