İstanbul'da Fal - Falcılar

yani gidilecekler yiğit, tarık , gül :))

Kadıköy Cafein Semra'ya baktıran biri varmı kızlar? Daha önceleri vardı bi kaç baktıran kişi ama yorumları da unuttum... Ben baktırdım bu gün, siz nasıl bulmuştunuz merak ettim çok... Bana zaten şuanla ilgili çok bişey bilmedi gelecekle ilgili dediklerinde ne kadar tutarlı o yüzden sorayım dedim...

Bana da hayatıma girecek olan kişinin tarifini yapmıştı. Ayyy inşallah benim de hayatıma biri girer artık. Ben de yazarım buraya.

Ufff valla bu gün Semra beni bunalıma soktu... "Hayatımdaki kimse beni çekemiyo, en dost görünenler bile hakkımda kötü düşünüyor... Aklımda şuan bir kişi var onunla da sağlam düzgün bi gelecek olmazmış... Benim eskisine de dönmemeliymişim... Üzermiş beni... Hayatıma bambaşka yeni biri giricekmiş 2 sene içinde, çocukları çok seviyormuş hatta... Bi de paldır küldür bunla evlenicekmişim 2 sene sonunda fln... 2 çocuğum oluyomuş biri kız biri erkek fln... Yurt dışına çıkıyorsun fln..." Böyle bi sürü şey salladı... Ama hiç inanasım gelmedi... Eskisi ve şuan aklımda olandan başka birinin çıkması hoşuma gitmedi belki ondan beğenmedim... Ama fala bakarken yoklamalar da çekti o yüzden hoşlanmadım pek...

kızlar şimdi en son aldıgım haberlere göre gülün araştır öğren dediği şeyi öğrenmiş bulunmaktayım maalesef dediği gibi değil ama ben sorunca aldığım bir cevaptı ama yakın zamanda olabilir bilmiyorum
uff kafam karıştı kesin karar verdim 2010 bitiminde bende bu fal olayına son verecem tabi ki beklentilerime de
olursa olur olmazsa olmaz yeter ömrüm çürüdü gitti

Valla bi yerde son vermek lazım... Ama bu günkü Semra'nın dediklerini hiç beğenmedim... Bu üstümdeki negatif etkiyi silmek istiyorum... Daha sonra da bırakayım bu işleri... =)

Valla bi yerde son vermek lazım... Ama bu günkü Semra'nın dediklerini hiç beğenmedim... Bu üstümdeki negatif etkiyi silmek istiyorum... Daha sonra da bırakayım bu işleri... =)

bozma moralini canım ya insan sonunda şaşabilir...herseyi bilemezler...yoksa hayatları çok farklı olurdu...sen güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun...umudunu yitirme....diyorum ama ben de şu an çok kötüyüm...ama gececek biliyorum..yoksa nasıl yaşanır ki her olumsuz sözde böyle yıkılırsam...eminim senin için de burdaki herkes içinde herşey çok güzel olacak....

Son düzenleme:

Ya aslında çok güzel şeyler söyledi ama beni bilinmezliklere bıraktı... Şuan hayatımda olanlarla güzel bişey yok... Yeni birileriyle çok çok güzel şeyler yaşıcakmışım... İş para aşk herşey güzel dedi aslında ilerisi için... Çok şanslıymışım maaşallah fln... Ama işte benim istediğim kişilerle bişey olmaz dedi =( Neyse hepimiz için en güzeli olur inşallah =)

kızlar sımdı aklımageldı yıllar once ablam gayet tesadufi bı sekılde kuzenımle bı kadına fal baktırıo ama kadının fal baktıgı yer ablamın hcı tanımadıgı kuzenımızın ıse
musterısının evı kadınlar toplanıp hatunu oraya cagırmıslar.. neyse ablam hıc ınanmaz oyle seylere.. baktırmazda kuzenım sende baktır deyınce oylesıne gıdıo
ve ablamın acılen eve ogluna donmesı gerektıgı ıcın bnm vaktım yok bana once bakıcaksanız ıceyım kahveyı dıo ..
kadın ablama herseyı anlatıyor hatta kuzenımın gozleır altaşı gıbı açılıyor ellerı tıtremeye baslıyor.. cok cok etkılemıs kadın onları..
bnm adımı soyluyor ablama denız kım dıyor o da kardesım dıyor kardesının yalova bursa tarafında ne ısı var dıo o zamanlar esımle cıkıyorduk oda bı arkadası var dıo
kadın ablama bu kısı erkek ve onunla evlenıcek kardesın dıo cok mutlu olucaklar dıo .. hatta esımın adını soyluyor dırekt. ablamlar şok olmuş vazıyette cıkıyorlar evden
bukadını tanıyan varmı adı özgul du...

Son düzenleme:
ne msj yazmışım ama .. kadın ıstınyede fal bakmış hanımlar toplanıp cagırmıslar.. daha sonradan kendısıne bı kafe acmıs fakat sonra kuzenım ızını kaybetmıs
sadece adını bılıyorum adı özgül.. belkı duyanınız vardır bu ısmı...

evettt şimdi gül ilk falında bana dönmesi istenilen asıl oglan için bununla evlılık yok demıs,subatta tanısacagım kısıyle eylul de evlenecegımı soylemıs.Sonra nedense cark etmıs esas oglanın da arayacıgını ıstersem onunla da evlenebılecegımı soylemıs.
2. ve 3. falda ıse yenı kısıden eser yok olay tamamen esas oglan üzerine dönüyor ve bu çocukla evlılık soz konusu diyor
haydın bakalım cevırdık kazı yanmasınnn,ne yapacaz şimdii

şimdi telefona kaydedıyorum ben bu ılk soru
ıkıncı soru 23 ekımde gıtmısım ılk begenmedım demıstım kızlar bırdaha dene dedı 29 ekımde gıtmısım bır daha
sonrada ıste 21 kasım da gıttım

Ben bugün şengül'e ve nihal'e giderek jübilemi yaptım.. Daha da gitmem.. Gerçi ikisinden de memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…