İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba kızlar, deli gibi bu forumu okudum iyice kafam karıştı gerçi kime gitsem diye :KK70: ben çok fazla bi yere gitmedim aslında, 4-5 yıl önce bakırköyde tyler cafe mi ne vardı bu dersanelerin olduğu sokakta, orada yabancı bir kadın bakıyordu o çok güzel bilmişti, adı sanı nedir bilmiyorum daha sonra bulamadım kendisini. Ayrıca bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, yeşilköyde güle gittim geçen hafta, tam 4 saat sıra bekledik çok kalabalıktı. Hayatımda olan kişinin adındaki birkaç harfi söyledi. a kaçıncı harfi, b kaçıncı harfi gibi. Ondan sonraki harfleri de kendisi yazdı adını bildi, buna çok şaşırdım. Genel bir şekilde konuştu, çok uzun bakmadı 10 dakika falan ancak sürmüştür, bir de birilerinin ona söylediğini söylüyor kendisi, biraz ürkütücü bir durum:) ama iyi, olumlu bir elektriği var, söyledikleri mantıklı geldi, ancak çıkar mı çıkmaz mı tabi zaman gösterecek, sonuçları yine yazarım buraya. Ama hem bana hem de arkadaşlarıma isimleri direkt söylemesi çok ilginç geldi, o yüzden dedikleri de çıkar diye ümit ediyorum..

genelde isim biliyorlar buna alıştık,anı ve geçmişi de biliyorlar buna da alıstık ancak geleceği bilemiyorlar buna alışamadık

Abla bir kısmet acsana allah rızası içinnn:KK53::KK53::KK53::KK53:

9,5 gün içerisinde büyük bir şaşkınlık yaşacaksın, istediğin sey olup bana teşekkür edeceksin. bu kişinin harfleri acn çok enteresan demi ama öyle işte!!! teşekkürü kuuru kuru istemem :)

Kıkırdak cafe dediniz aklıma geldi google de arattım Facebook da profili var arayıpda bulamayan Ordan bilgi alabilir sanırım :) bı ara cok soruyorlardı bulamayanlar vardı bulun deneyın tecrubelerınızden yararlanalım :d

ben gittim işte, kimseden ses çıkmıyor baktıran varmı iyi mi ne demiş ne olmuş... biri demişti çok iyi mutlaka deneyin diye ama oyuna mı geldim ki bilmem :)) bana bişey söledi de olması imkansız görünen bişey o yüzden meraklandım bende!

gelecegı oyle fln kafedekı falcılar bılemez.. cok kısıyee cok sık fal bakıyorlar..
bu ış oyle kolay deıldır zaten.. guç ısteyen bışey bence cok sık fal bakan kışıde hıslerınde yalpalıyabılıyor..
bır kere falın bakıldıgı yerde cok onemlı..
bırde cok sık baktırmamak gerekıyormıs ve kımseye anlatmamak.. ama ben hep anlatırım dılım tutulsun :)
yıllarr once bana bakılan ıkı faldan cok etkılenmıstım.. bırını hemde kım baktı dersınız

ablamın kayınvalıdesı..
suan bnm oturdugum yerı bıle tarıf ettı kı o zaman bekardım ve ıstanbulda aılemle yasıodum
onunden tren gecen bı yerde yasayacagımı soylemıstı sımdı evlıyım bursadayım
ve evımın onunden metro gecıyor ama yer altı deıl bızım ordan gecen kısmı yer ustunde kalıyor trenın bı kac durak sonra yer altına gırıyor..
ımkansız dedıgım seyler soylemsıtı bana .. ve hepsı cıkmıstı calısacagım ıse kadar yere kadar tarıf etmıstı..
sımdı ablamla aslaaa gorusmuyorlar.. ablama buyu fln yapmıstı.. ztn kendısı cokk yaşlı 3 harflılerı olan bı kadın ve aklı gelıp gıdıomus sımdılerde.
o yuzden baktırmam ımkansız ona..
ama oyle bırını bulursam yakasına yapısırım yıne :)

ya kızlar uzuldum şimdi ama gul herkese öyle dior olabilirmi bende suphelendim şşimdi bi ara demişim umut taciri die ama biraz öncede falını dinledim bana demişki senin bana guvenin tam degil bu cocuk gelsin tam olcak işle ilgili falan herseyi bilmiş off ya gerci benim için gelecekten çok şu anki durum önemli onu bilior deyin yeter bide merak ettim gulun bu gelmez dediği kimse yokmu

ya kızlar uzuldum şimdi ama gul herkese öyle dior olabilirmi bende suphel
endi şşimdi bi ara demişim umut taciri die ama biraz öncede falını dinledim bana demişki senin bana guvenin tam degil bu cocuk gelsin tam olcak işle ilgili falan herseyi bilmiş off ya gerci benim için gelecekten çok şu anki durum önemli onu bilior deyin yeter bide merak ettim gulun bu gelmez dediği kimse yokmu

Su an ile ilgili bilfigi seyler var kesinlikle ama bilemedikleri de var,cok net birsey hemde ama neyi bilemedi dersen cok spesifik ama burda maalesef soyliyemem yani sonuc biliyorda ama bilemiyorda

Su an ile ilgili bilfigi seyler var kesinlikle ama bilemedikleri de var,cok net birsey hemde ama neyi bilemedi dersen cok spesifik ama burda maalesef soyliyemem yani sonuc biliyorda ama bilemiyorda

peki angel soyleyemeyecegın seyı ornek vererek anlatamaz mısın? yanı öyle bısey yazıcankı buraya, senınkıne esdeger bısey olacak ama senınkıyle ılgısı olmayacak. ay anlatabıldım mı kı?

peki angel soyleyemeyecegın seyı ornek vererek anlatamaz mısın? yanı öyle bısey yazıcankı buraya, senınkıne esdeger bısey olacak ama senınkıyle ılgısı olmayacak. ay anlatabıldım mı kı?

Mesela atıyorum ailesini tanımıyorsun dedi ama ben ailesiyle canciğerim.Bunun gibi diyelim
Yani şunu çıkarın yanında sevgilisi varmı diyorsunuz hayır hayatında kimse yok diyor size ama aslında biliyorsunuz ki sevgilisi var
Yani bu sebepten çok ta güvenmeyin derim ben

çilek25 üzüldüm. bu üzüntüler de geçecek zamanla. güçlü olmaya çalış. her karanlığın ardından aydınlık gelir mutlaka. sırf bu yüzden fal baktırmak istemiyorum. bana da onlarca kişi aynı şeyi söyledi. bir gün söylediklerinin tam tersi çıkınca tepetaklak oluyor insan. olumsuz bir şey söyleyenlere inanmamak için bahaneler buluyor, olumlu söylenince de beklentiye giriyorum. sonra kaosa doğru emin adımlarla gidiyorum. bu durumu yaşamamak için baktırmak istemiyorum:KK43: farkında olmadan umutlanıyor insan beklentiye giriyor.

cemredeniz yazmış katılıyorum. 1)çok sık baktırmamalı 2)falı anlatmamalı, benim de ağzımda bakla ıslanmıyor bu konuda.

Mesela atıyorum ailesini tanımıyorsun dedi ama ben ailesiyle canciğerim.Bunun gibi diyelim
Yani şunu çıkarın yanında sevgilisi varmı diyorsunuz hayır hayatında kimse yok diyor size ama aslında biliyorsunuz ki sevgilisi var
Yani bu sebepten çok ta güvenmeyin derim ben

okdır :) tam gül hakkında hissettigim gibi yani. tesekkur ederım.

ya kızlar uzuldum şimdi ama gul herkese öyle dior olabilirmi bende suphelendim şşimdi bi ara demişim umut taciri die ama biraz öncede falını dinledim bana demişki senin bana guvenin tam degil bu cocuk gelsin tam olcak işle ilgili falan herseyi bilmiş off ya gerci benim için gelecekten çok şu anki durum önemli onu bilior deyin yeter bide merak ettim gulun bu gelmez dediği kimse yokmu

bana mesela farklı birşey söyledi...şu an beraber olduğun kişi ile değil..başka biri görünüyor dedi...tarif vs verdi (3 kere baktırdım,ve her seferinde noktasına kadar aynı) ve sen şu an beraber olduğun kişiyi istemeyeceksin dedi...yaniii farklı:)

bana mesela farklı birşey söyledi...şu an beraber olduğun kişi ile değil..başka biri görünüyor dedi...tarif vs verdi (3 kere baktırdım,ve her seferinde noktasına kadar aynı) ve sen şu an beraber olduğun kişiyi istemeyeceksin dedi...yaniii farklı:)

canm bu olayı özellikle sordum, çıkmayacak bişey için boşuna neden umutlandırayımki insanları dedi, şöyle düşündümde gerçekten niye desinki sonuçta bir çıkarı yok bu konuda. Yani şöyle geçmişe bakıyorum ben ve benm götürdüğüm kişilere dediği çoğu şey çıktı..ama gülde şunu farkettim direk sonucu söylüyor, dönecek veya arayacak diyor ama aşama aşama söylemediği için herkese aynı şeyleri söylüyor gibide gelebilir

Kızlar ben bugun oturup biraz beyin cimnastiği yaptım öyle baktırmakla olmuyor sadece veeeeee Sanırım Yiğitin aylardır hayatına gireceğini iddia ettiği kişi hayatıma girmiş bulunmaktadır.sürekli bana 4 harfli bir isim söylüyordu son 4 falda ve şu an ki kişi de 3 harfli ve söylenen 2 harf direk var yazabilsem yazıcam adını da....Ancak tabiii ben bu kişiyle tanıstım hayatıma da girdi sayılır ama birliktemisiniz derseniz beklemedeyim....

Ve Tarık oda demıstıkı toprak grubundan bir kisi ve kasım ayında hayatına girecek yanlız o dedıkı basından yuzuk gecmıs bırı şimdikkkkkkk 1.bu cocuk toprak grubu gercekten offf Tarıkın tarıfıyle de uyuyor ama yuzuk olayını sormak lazım nasıl soracaksam ama annetmıyorum.
2.baska bırı var onun basından yuzuk gecmıs daha once hayatımdaydı ama uzun suredır gorusmuyorsum tekrar gorusmeye basladım
Sımdı acaba Tarık hangısınden bahsettı

Yanı bu fallar çıkıyor galıbaa yavas yavas....

Gülde Şubatta yenı bırı demıstı.....

X