İstanbul'da Fal - Falcılar

eee bana sen bak o zaman :) belki boşuna para veriyoruz sağa sola asıl cevher içimizde kızlar duydunuz mu bi falcı yetişiyorr :)

Ve biz var ya eminim bu cafelerin bir çoğunda karşılaşmış dahi olabiliriz. Belki de birbirimizi görünce bir göz aşinalığı bile olacaktır. Hehehe

ben ara vermiştim bayadır ama gene kaynıyor içim :) insan bişeyleerin olmasını bekleyince ve olmayınca sarıyor fal olayına malesef bende de öyle sanırım uuuuuufff aslında hepside aynı seyi söylüyor sabır diye ama sabırı kim kaybetmiş ki ben bulayım

Evettt. Çok doğru bir saptama yaptın bak bence. 600 den fazla yazılan bütün sayfaların ve satırların içinde en doğrusunu söyledin. SABIR.... Hepsinintelkin ettiği tek şey sabırlı olun. Evet sabırlı olursak zaten zamanın herşeye ilaç olduğunu da biliyoruz. Aslıda biz herşeyi biliyoruz da fal ve fal bakanlarla ilgili ama yine de terapi, gelecek beklentisi, güzel vaad duymak gibi nedenlerle gidiyoruz. Ben artık sadece arkadaşım olan bir iki fal bakana gitmeyi tercih etmekten yanayım. (Nasıl bir cümledir bu yarabbim) Çünkü oturmaya gidip konuşmak çok daha verimli ve tatmin edici oluyor bana göre. Ama yine de fal baktırmayı çooooook seviyorum. Şizoid yan işte. kafamçokkarıştı

o zaman arkadaslar 28.10.2010 tarihinde öğleden sonra yani aslında ben 13,30 gibi orda olurum, Kadıköy Sığınak Cafede buluşuyoruz.. BALKONDA
falcı sırası şöyle
Kadıköy Sığınak - Niko&Levent
Acıbadem Fortunato ( ysuf değilse eğer bakan)
Cafe inn Kadıköy ( Fatoş) olmasada olur olsada olur farketmez
zaten heralde ilk cafeden sonra biyere gidemeyiz biz bana öyle geliyorda hadi bakalım :)

Birde gelenler listesi,
3 silahşörler + mervegüneş + abatu

Son düzenleme:

yalnız ben kaza geçirecek demesinden soğudum çünkü daha önce de bahsetmiştim ölüm vs... muhabbeti yapanlardan hiç haz etmiyorum sadece ayrılacaksınız diyebilirdi.

bu durumda ayhanın dedıklerı bırer bırer cıkıyor galıba,baska bır arkadas daha yazmıstı buna benzer bırseylerkaydirigubbakcemile2

Benim de bütün derdim işle ilgili merak ettiklerim bu falcıların da konular alanında uzmanlaşmış olanı var mı acaba? iş konusunda uzman falcı, aşk hayatı konusunda uzman falcı vs... :)

ben levent le ilgili burda bişey okumadım diye hatırlıyorum da ondan sordum çünkü ben de baktırdım ona ama hiçbi fikrim yoktu baktırırken nikoyu beklemekten sıkılınca baktırdım :)

ya asıl Levent cadde symbol deki levent burada herkesin tavsiye ettiği levent ozemuszemus

Benim de bütün derdim işle ilgili merak ettiklerim bu falcıların da konular alanında uzmanlaşmış olanı var mı acaba? iş konusunda uzman falcı, aşk hayatı konusunda uzman falcı vs... :)

ya kimisi 2 cümle söyleyip bitiriyor kiisi detay veriyor valla ben en çok Tarık ı begendım asktan girdi,işten devam etti,ailede ve parada bitirdi,birşey sormama gerek kalmadı herseyi anlattıhihoyyyt

Merhabalar,

Yıllardır ara ara takip ediyorum forumu ama hiç yazmadım şimdiye kadar. Üye olup bir şeyler paylaşmak istedim.

Faldan hiç hoşlanmazdım yaklaşık 5-6 ay öncesine kadar ama burada okuduğum bazı isimleri merak ettim. O dönem başlayan ve hala devam eden hem özel hayatımdaki hem de iş hayatıdaki kabuslarda bir nedendi. Burada okuduklarımdan sonra Laf cafedeki Halil'e gittim. İnanılmaz şaşırttı beni o kadar çok şeyi bildi ki ancak iş ve diğer konularda verdigi tarihler geçti. Bi sonuç çıkmadı. Sonra Angel's Cafedeki Burcu'ya gittim. O da kelimesi kelimesine Halil'le aynı şeyleri söyledi ve onunda verdiği tarihler çıkmadı. Bi süre sonra Halile tekrar gittim bu sefer farklı şeyler söyledi kafam iyice karıştı. Sonra herkesin söylediği Laf Cafedeki Çigdeme gittim dogrusu o her şeyi bilemedi ve bi takım tarihler verdi daha dolmadı. Son Kadınlar kahvesindeki Dilek'e gittim, o bambaşka konuştu ve onunda tarihleri bekliyorum. En son Caddedeki Symbol Levente gittim ve hayatımda hiç olmayan şeyler söyledi ve çok hızla bitirdi falı ve dogru dürüst ne tarih verdi ne de bildi. Sanırım benim için en kötü faldı.

Deneyimlerimi paylaşmak istedim ve birkaç soru sormak istedim.

1- Niko nerede fal bakıyor.
2- Pendikteki bir bayandan bahsedilmiş. Mesaj atamıyorum bana telefonunu ulaştırırmısınız.
3-Çanga Serkanı tavsiye eder misiniz.
4- Gül Bakırköyde hangi kafede bakıyor.

Şimdiden çok teşekkürler:)

arkadaşlar ben acıbadem fortunatoda bir adama baktırdım adı yusuf mu bilmiyorum.hiç beğenmedim.çok genel şeyler söylüyor.kesinlikle falı 25 tl etmez.

Pendikteki Bayanın adı Nuray'mış. Telefonunu gönderen olur mu?
Bir de Ayhan nerede bakıyor ve nasıl ulaşabilirim...

biri medyum talyayı sormuştu ben ona bir kaç kez gitmiştim. çıktıklarıda oldu çıkmadıklarıda oldu. ilk zamanlar çok iyi ondan sonrası malum herkes gibi lülülülülülü

Slm Arkadaslar,
Enfalin in numarası kimde var? bana iletebilir mi acaba?

pendıktekı tala sakın gıtmeyın cok kotu arkadaslar cafe ın fatosta agzından laf almaya calısıyor enfalde bence kotu gelecekte cıkmadı bence gul ayhan daha ıyıler sız bılırsınız

yalnız ben kaza geçirecek demesinden soğudum çünkü daha önce de bahsetmiştim ölüm vs... muhabbeti yapanlardan hiç haz etmiyorum sadece ayrılacaksınız diyebilirdi.

bana ölümde demisti ama hane icinde olmicak demisti o hafta annemin dayısı vefat etti cok hasaydı zaten . yani herkese tutcak diye bisey yok bakaan bazeen modunda olmuyor denildigi gibi hicbirsey söyleyemiyor . kadiköydeki fatosa gittigimdede bi kac seyi bildi öyle cok tatminkar degildi ama taksimde gemi diye bi yer var orda duygu vardı artık yokmus onu arıyorum ben ne dediyse cıkmıstı bana

pendıktekı tala sakın gıtmeyın cok kotu arkadaslar cafe ın fatosta agzından laf almaya calısıyor enfalde bence kotu gelecekte cıkmadı bence gul ayhan daha ıyıler sız bılırsınız

evet birsey söylüyosun evet belkide öyle olabilir diye konuya giriyor beni hic tatmim etmedi ama cok seker bi bayandı . muhabbeti cok tattlıydı o kadar .

anım sen kimden bahsediyosun bu bilen aıbademdeki bey miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…