İstanbul'da Fal - Falcılar

:emir_bebek::emir_bebek: kızlaaarrrrr ne yapıyoruz o zaman eternity sürüyoruz :)) kırmızı karanfili ben takarım yakama siz merak etmeyin :))
tanımakta güçlük çekmezsiniz.. bak ne güzel oldu sen de dün gitcektin en fikir perşembeydi :) hepbirlikte gideriz işte

Şu ayhanı ayarlasak süper olucakkk:KK1::KK1:kaydirigubbakcemile2

cuma günüm tatil olursa bende gelirim
davet edilmedim emme ossun atladım ben aklinialirimsmile

İşte delirme alametleri:-))))) kendime cevap yazmışım. Hahahahahah.........Angel ve Mylady.....Siz ve ben yani üçümüz.... 3 silahşörler gibi olduk adeta......3 falahşörlerlülülülülülü

:) tamam işte ekip hatta bak biz haftalık fal bülteni yapalım önce böyle bi gezeklim falcıları :) sonra yazalım ciddi bir haber çıkaralım hep istemiştim gazeteci olmayı hayalim gerçek oluyooorrrrr yuppiiii

Yaw ben çok sevdim bu üçlüyü...Diyorum ki....bi dünya turu yapsak da bütün dünya medyumlarını gezsek......-tatlicadiarzu-

Yaw ben çok sevdim bu üçlüyü...Diyorum ki....bi dünya turu yapsak da bütün dünya medyumlarını gezsek......-tatlicadiarzu-

tabi canım bi o eksikti onu da yapalım :eek: bu yazışmaları görse benm erkek arkadasım zaten o zaman terkedilmiş biri olarak daha çok falcıya ihtiyacım olcak dünya turunu o zamana saklayalşım olur mu yakındır onun keşfetmesi benim bişeyler karsıtırdğımı :)

bi de gül hakkında son olarak şunu sormak istiyorum:

gelecek tahminlerinin çıkıp çıkmaması bi yana, o an için söyledikleri doğru mu sizce? misal bi kişi söyleyince onun falına bakınca. seni sevmiyor seni seviyor gibi yorumlarda bulunuyor ya? doğru mu sizce onlar?

canım bana söylediği bir olayı anlatmak istiyorum.
2 hafta önce işle ilgili bir konu için güle ve tasulaya gittim, tasula olumlu olacak dedi gül olumsuz olacak bu işin sonu dedi ve gülün olayı tarif ettiği şekilde gerçekleşti herşey.
Hatta dışarda beklerken bir bey bekliyordu dikkatimi çekti muhabbet ettik kendisi dershanede öğretmenlik yapıyordu, ilk defamı baktıyorsunuz dedim hayır dedi sık sık gelirim dedi...Gülün dedikleri hiç çıktımı size diye atladım direk :) çıkmazmı dedi işim ile ilgili sürekli baktırıyorum dedi, patronumla aramda olan herşeyi bildi ve fikir almak için geliyorum artık dedi..
Şuna iyice emin oldum bu fal elektrik ve falcının perfonmasına bağlı bence, bazı arkaadaşlara hiç çıkmamış gülün dediği bence bir kaç defa daha deneyebilirler ve size tavsiyem şu, fal esnasında konuşun, şu oldu veya bu olmadı diyebilirsiniz sonuçta herşeyi bilmelerini beklemek hayalcilik olur

tabi canım bi o eksikti onu da yapalım :eek: bu yazışmaları görse benm erkek arkadasım zaten o zaman terkedilmiş biri olarak daha çok falcıya ihtiyacım olcak dünya turunu o zamana saklayalşım olur mu yakındır onun keşfetmesi benim bişeyler karsıtırdğımı :)

Keşfetmesin canım erkekler sevmiyorlarbu fal olayını:gitme:
Bu arada gercekten eger persembe gelebılırsem bende gelırım bol bol baktırırızkaydirigubbakcemile2

kızlar cok kalablık oluyoruz derseniz anlarımda bende gelebilirmiyimm :)

Tatlım kalabalık olsun daha iyi. hem fal bakan biz değiliz ki onu falcı düşünsün. Şamatası bol olur kalabalığın. hele de bu kaadr fal tutkunu kadın olursa....Gırgıra bak sen. Burada bir garip sosyal ağ oluşturduk yaw. Facebooku bile geçtik. Falsbook olduk adeta :eek:

Tatlım kalabalık olsun daha iyi. hem fal bakan biz değiliz ki onu falcı düşünsün. Şamatası bol olur kalabalığın. hele de bu kaadr fal tutkunu kadın olursa....Gırgıra bak sen. Burada bir garip sosyal ağ oluşturduk yaw. Facebooku bile geçtik. Falsbook olduk adeta :eek:

hazırmısın kızlaaaaaaaaaaaaaaarrr fal kolonisi geliyorr :):) İsteyen glebilir de bu sefer birbirini bekleme olayı sıkıntılı olabilir falcı falcı gezeceksek eğer yok yaaa bi yere gdier baktırırız diyrosak mekan ve falcı secmemiz lazım diorrissimo !! Ben nikoya ve su acıbademdeki yere gitmek istiyorum! :içelim:

Son düzenleme:
hazırmısın kızlaaaaaaaaaaaaaaarrr fal kolonisi geliyorr :):) İsteyen glebilir de bu sefer birbirini bekleme olayı sıkıntılı olabilir falcı falcı gezeceksek eğer yok yaaa bi yere gdier baktırırız diyrosak mekan ve falcı secmemiz lazım diorrissimo !! Ben nikoya ve su acıbademdeki yere gitmek istiyorum! :içelim:

bide kokosh gülşen çıktı :)) hadi bakalım onun hakkında bilgi topayalım )::1ninca:

Herşeyimizle hazuruk bacımmmm. Niko evet değer ama Acıbadem Yusuf ııh. Ben ona yıllarca baktırdım hayır diyorum. Ya da bana tutmadı işte

Bir de Şuşu cafe diye bir yerde Şengül diye biri varmış. Rumelihisarüstünde. SOsyeteye bakıyormuş ve sanırım da ücreti 25 lira mı ne imiş. Ona giden var mı? Ünlülerden ünlü biri onun için tek diyormuş. Ama ben gitmedim, niyetlendim ama gitmedim. Bir gün de Ayhan ve Şengül yapalım bu tarafta. Mylady sana da uyar sanırım Avrupa yakasına geçmemiz.laelaelaelaelae

Herşeyimizle hazuruk bacımmmm. Niko evet değer ama Acıbadem Yusuf ııh. Ben ona yıllarca baktırdım hayır diyorum. Ya da bana tutmadı işte

yusuf mu adı ki önce onu öğrenmek lazım ben bi ararım o zaman perşembe gülü öğleden sonra sığınak cafenin balkonunda buluşuyoruz opuyorumnanaktan

Bir de Şuşu cafe diye bir yerde Şengül diye biri varmış. Rumelihisarüstünde. SOsyeteye bakıyormuş ve sanırım da ücreti 25 lira mı ne imiş. Ona giden var mı? Ünlülerden ünlü biri onun için tek diyormuş. Ama ben gitmedim, niyetlendim ama gitmedim. Bir gün de Ayhan ve Şengül yapalım bu tarafta. Mylady sana da uyar sanırım Avrupa yakasına geçmemiz.laelaelaelaelae

uyar uyar ama günü önemli tabiki ben kaaçak gidiyorum fal baktırmaya dediğim gibi erkek arkadsımdan gizli gidiyorum o yüzden mesela karsı taraf içinde pazar günü uygun olabilir kurban bayramı geliyor olabilir :))

Evet bacım Yusuf. Şimdi benim şöle bi huyum var. Bütün hoşuma giden falcılara işin cılkını çıkarana kadar giderim ve hatta onlarla can ciğer kuzu sarması olurum. Yusuf da bunlardan biriydi. Paradiso Demet, Esatpaşa Fatoş, Caddebostan Zeynep, Nişantaşı Symbol'deki Bahar, Meryemi Leyla ve Fulya, Nazlı.....Hala da birçoğuyla cafe dışında da görüşürüm. Yani arkadaş oluyor insan bi süre sonra...Ay şimdi ne yaptığımı bilseniz....Hiç anlamam ama her kahve içtikce kapatırım işyerind efalımı. Veeeee kendi kendime fal bakıyorum delikafadulden

Ve biz var ya eminim bu cafelerin bir çoğunda karşılaşmış dahi olabiliriz. Belki de birbirimizi görünce bir göz aşinalığı bile olacaktır. Hehehe

X