İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaslar ben şimdi çanga cafeye gitmek istiyorum ama oralarda olan bi arkadasa sorum bakını burda böyle bi cafe yok dedi :)) bakar kör olabilir kendisi bi telefon numarası rica edebilir miyim bilenlerden

nete çanga cafe diye yazarsan hem adresi hemde telefonu çıkıyor ben özelden msj atamadığım için gönderemiyorum.bu arada döndüğünde serkanla ilgili yorumlarını yazarsan sevinirim

slm arkadaşlar,
bugün çanga serkan a gittim arkadaslar, çanga cafedeki serkana ben daha önce başka yerde fal bakarken gitmiştim :)) görüncede kendisini hemencik tanıdım :))) daha baktığı fallar tutmuştu bana ve arkadaslarıma onlarda gitmişti. bugünde sadece iki konudan bahsetti, tuttu da geçmişle ilgili söylediği ve verdiği harfler direk yerine oturdu, suanki durumla ilgili söyledikleri de olumlu ve doğru idi. diyeceksiniz ki söyledikleri çıkaak mı diye ohoooo daha 9 ay var yani beklerseniz söylerim çıktı mı diye ama benden daha şanslı arkadaslar olabilir tarih konusunda aklinialirimsmile

Şu niko niko bahsediliyor... Bende bi süredir forumdan uzaklaştım ama merak ettim niko'yu kimdir nerdedir? =)

ladyghost kullanıcısından alıntı

slm arkadaşlar,
bugün çanga serkan a gittim arkadaslar, çanga cafedeki serkana ben daha önce başka yerde fal bakarken gitmiştim :)) görüncede kendisini hemencik tanıdım :))) daha baktığı fallar tutmuştu bana ve arkadaslarıma onlarda gitmişti. bugünde sadece iki konudan bahsetti, tuttu da geçmişle ilgili söylediği ve verdiği harfler direk yerine oturdu, suanki durumla ilgili söyledikleri de olumlu ve doğru idi. diyeceksiniz ki söyledikleri çıkaak mı diye ohoooo daha 9 ay var yani beklerseniz söylerim çıktı mı diye ama benden daha şanslı arkadaslar olabilir tarih konusunda aklinialirimsmile[/QUOTE]

teşekkürler bilgi verdiğin için.daha önce baktırdığında da geleceğide tutturmuştu yani.peki uzun bakıyormu?

Son düzenleme:
ladyghost kullanıcısından alıntı

slm arkadaşlar,
bugün çanga serkan a gittim arkadaslar, çanga cafedeki serkana ben daha önce başka yerde fal bakarken gitmiştim :)) görüncede kendisini hemencik tanıdım :))) daha baktığı fallar tutmuştu bana ve arkadaslarıma onlarda gitmişti. bugünde sadece iki konudan bahsetti, tuttu da geçmişle ilgili söylediği ve verdiği harfler direk yerine oturdu, suanki durumla ilgili söyledikleri de olumlu ve doğru idi. diyeceksiniz ki söyledikleri çıkaak mı diye ohoooo daha 9 ay var yani beklerseniz söylerim çıktı mı diye ama benden daha şanslı arkadaslar olabilir tarih konusunda aklinialirimsmile

teşekkürler bilgi verdiğin için.daha önce baktırdığında da geleceğide tutturmuştu yani.peki uzun bakıyormu?[/QUOTE]

yok yaa hiç uzun bakmıyor topu topu 10 dk filan belki daha az, ama daha önce de bilmişti mesela o zaaman çok sallatılı bi ilişki yaşıyordum, geri döneceğini filan söledi oldu hayırlı olmaz demişti olmadı zaten :) bakalım geleekle ilgili çok güzel seyler söledi kısmet artık :KK1:

teşekkürler bilgi verdiğin için.daha önce baktırdığında da geleceğide tutturmuştu yani.peki uzun bakıyormu?

yok yaa hiç uzun bakmıyor topu topu 10 dk filan belki daha az, ama daha önce de bilmişti mesela o zaaman çok sallatılı bi ilişki yaşıyordum, geri döneceğini filan söledi oldu hayırlı olmaz demişti olmadı zaten :) bakalım geleekle ilgili çok güzel seyler söledi kısmet artık :KK1:[/QUOTE]

inşallah söylediği güzel şeyler gerçek olur

yok yaa hiç uzun bakmıyor topu topu 10 dk filan belki daha az, ama daha önce de bilmişti mesela o zaaman çok sallatılı bi ilişki yaşıyordum, geri döneceğini filan söledi oldu hayırlı olmaz demişti olmadı zaten :) bakalım geleekle ilgili çok güzel seyler söledi kısmet artık :KK1:

inşallah söylediği güzel şeyler gerçek olur[/QUOTE]

umarım çünkü çok ihtiyacım var herkesin olduğu gibi hihoyyythihoyyythihoyyyt çıkına böyle oynıycam hehhe neyse perşembe günüde nikodayım sonra bidaha da yok uzun zaman :)

Şu niko niko bahsediliyor... Bende bi süredir forumdan uzaklaştım ama merak ettim niko'yu kimdir nerdedir? =)

niko en son cafe 333'de bakıyodu, kadıköy'de, ama oradan ayrılmış, şu an nerede baktığını bilmiyorum, bir arkadaşım çok beğenmişti ama ben baktıramadım

arkadaşlar, son dönem belgin kostak'a giden oldu mu, ya da daha önce gidenlerden yorum alabilir miyim, söylediklerinden çıkan şeyler oldu mu?

Aaa nerde bulucaz peki şimdi Niko'yu? Yeni giden biri söylesin =)

333 bistro dan ayrrılmış demek iki cafede birden çalışıyodu birde kadıköy sığınak da, şimdilerde ordadır sanırım, gene yer deiştirmeden gitmek lazım demek ki :):asigim:

Niko şimdi Kadıköy rıhtımda Kotonun karşısında penguen kitapeviş var onun en üst katında Sığınak cafede bakıyor.

sen baktırdın mı niko ya ? nasıl ? ben hala gidemedim muhtemelen perşembe günü gideceğim bende yazarım burdan ama öncesinde bi detay alayım :) nasl kendisi fal konusunda:eek:

sen baktırdın mı niko ya ? nasıl ? ben hala gidemedim muhtemelen perşembe günü gideceğim bende yazarım burdan ama öncesinde bi detay alayım :) nasl kendisi fal konusunda:eek:

Evet canım ben Cumartesi günü baktırdım. Oldukça da memnun ayrıldım. Eper uzun baktı ve doğru saptamalar yaptı yaşanmışlıklarıma dair ve kişilik analizleri de iyi. Kanımca bunları bilen bir falcının gelecekle ilgili de dedikleri çıkar. Zaten Niko'nun da gelecek yorumları diğer baktırdıklarımla aynı oldu tarihlere ve olaylara varana kadar. Niko burçları ve yaşanmışlıkları çok iyi biliyor. Denemeye değer bence. Bir de orada Levent diye bir adam var sanırım bugün de onu deneyeceğim.

Kızlar bugün Güle gittim...Yaklaşık 2 saat bekledim ilk önce birkere orası bir cafe değil bir dükkan ve siz kapının önünde bekliyorsunuz,inanılmaz sıkıcı bir ortam.bugün ilk baktıranlardan biriydim yani kafası gayet sakindi ancak 2 aylık ilişkim için çok uzun yıllar sürmüş evlilikten dönmüşsünüz dedi yani tutturamadı,isim bildi sadece ve gelecekle ilgili evlilik tarihi verdi,evlenıceğim kişiyle tanısacagım tarihi verdi.Falan da filanCADIARZU

Sonuc olarak arkadaslar gecmıste ve anda çuvalladı gelecek anlattıı,yani geçmişi bilemeyen nasıl gelecegı bılecek onu da merak edıyorum.Eğer söykedikleri tutarsa ileride buraya yazarım mutlakananiknanikgünün özeti Gül de hikaye çıktı.:bbo:

Evet bulunduğu yer cafe olmaya bilir arkadaşım ama bu bizi bağlamaz önemli olan Gül hanım'ın nasıl bakdığı bende Gül Hanım'a Temmuz ayında gidenlerdenim ve geçmiş ve ve bu günümü%100 bildi bu bir elektrik işi olarakda değerlendire bilirsiniz yakın geleçekle ilğili bir çok şeyde gerçekleşti fakat zamanları tutmuyor zamanlara sakın takılı kalmamak gerekli sadece gül hanım'ın söylediği benim için çok önemli bir şeyi bekliyorum oda olursa Sadece GÜL diyeceğim.

Şimdiye kadar 1000 taneden fazla falcıya gittim Ali ihsan tut Emine Akkayasından tutun bir çok insana gittim buna rağmen her birinin tabiki bildiği ve bilemedikleri de oldu size açıkça söyliyim bu işin bir elektrik işi olduğunuda söyliye bilirim.Ama Gül hanımı bu kadar gezdiğim falcılara rağmen çok farklı bir falcı olarak gördüm ve 20 tl için denemeye değer ve şarşırılaçağına inandığım bir falcı olarak yorumluyorum ve yorumları siz deneyen ve gerçekleri yazan arkadaşlar size bırakıyorum.

Evet canım ben Cumartesi günü baktırdım. Oldukça da memnun ayrıldım. Eper uzun baktı ve doğru saptamalar yaptı yaşanmışlıklarıma dair ve kişilik analizleri de iyi. Kanımca bunları bilen bir falcının gelecekle ilgili de dedikleri çıkar. Zaten Niko'nun da gelecek yorumları diğer baktırdıklarımla aynı oldu tarihlere ve olaylara varana kadar. Niko burçları ve yaşanmışlıkları çok iyi biliyor. Denemeye değer bence. Bir de orada Levent diye bir adam var sanırım bugün de onu deneyeceğim.

levente baktırdım ben niko yu beklemekten sıkılınca, çünkü çok uzun bakıyor niko :) levent kahve falı bakıyor orda iyi sayılır ama açıkcası benim aklımda kalan çok sey olmadı o da detaylı bakıyor ama sanki senden kopya alıyor bakarken, dene bakalım belkide bana içinden gelmedi bakmak çünkü sipariş alırken ben sana baktırmıycam nikoya baktıcam dedim öyle dersen adama hakkettmişim dimi ben :))) bi dene bakalım... Niko artık bütün hafta ordamıymış, başka bi yerde daha çlışıyordu çünkü!

levente baktırdım ben niko yu beklemekten sıkılınca, çünkü çok uzun bakıyor niko :) levent kahve falı bakıyor orda iyi sayılır ama açıkcası benim aklımda kalan çok sey olmadı o da detaylı bakıyor ama sanki senden kopya alıyor bakarken, dene bakalım belkide bana içinden gelmedi bakmak çünkü sipariş alırken ben sana baktırmıycam nikoya baktıcam dedim öyle dersen adama hakkettmişim dimi ben :))) bi dene bakalım... Niko artık bütün hafta ordamıymış, başka bi yerde daha çlışıyordu çünkü!

Sağol tatlım. eneyeceğim ve paylaşacağım burada. Bir de şu var. ben her falcının karşısına çok pozitif oturururum. zaten kişilik olarak da çok olumlu olduğumu söylerler. Acaba o yüzden mi bütün falcıların dediklerini beğeniyorum ve de onlar da aynı şeyleri söylüyorlar diğerleriyle ilintili olarak, bilmem.

Evet bulunduğu yer cafe olmaya bilir arkadaşım ama bu bizi bağlamaz önemli olan Gül hanım'ın nasıl bakdığı bende Gül Hanım'a Temmuz ayında gidenlerdenim ve geçmiş ve ve bu günümü%100 bildi bu bir elektrik işi olarakda değerlendire bilirsiniz yakın geleçekle ilğili bir çok şeyde gerçekleşti fakat zamanları tutmuyor zamanlara sakın takılı kalmamak gerekli sadece gül hanım'ın söylediği benim için çok önemli bir şeyi bekliyorum oda olursa Sadece GÜL diyeceğim.

Şimdiye kadar 1000 taneden fazla falcıya gittim Ali ihsan tut Emine Akkayasından tutun bir çok insana gittim buna rağmen her birinin tabiki bildiği ve bilemedikleri de oldu size açıkça söyliyim bu işin bir elektrik işi olduğunuda söyliye bilirim.Ama Gül hanımı bu kadar gezdiğim falcılara rağmen çok farklı bir falcı olarak gördüm ve 20 tl için denemeye değer ve şarşırılaçağına inandığım bir falcı olarak yorumluyorum ve yorumları siz deneyen ve gerçekleri yazan arkadaşlar size bırakıyorum.

Gül Hanım da benimle elektriğinin tuttuğunu o yüzden bana bakmanın kolay olduğunu zorlanmadığını söyledi.Kapısının önü kuyruk ama ısrarla bekledim ki ilk gelenlerden olmama rağmen ama geçmişi bilemeyince yada tutturamayınca morali bozulmus olabılır bılemeyeceğim ama sonucta yasadılarımı anlatıyorum sana cıkmıs olabılır bana bilemedi...
Herhalde yazabilirim diymi bilemediğini izin verirsenbuyrunnnnnnnnnBu arada yaşayan babam için yaşadığını söylemiş olmama rağmen onu yaşamıyor görüyorum dedi bende üzerine gitmedim

Ayrıca orada bekleyenlerle konustum 2 ayrı kişide kendisine söylenilenin tam tersini yaşadıklarını onu sormak için geldiklerini söylediler.Ama buna ragmen elektrik deyip 2 saat bekledim.Ha bu arada bana dedikleri çıkarsa mutlu olurum çünkü güzel şeyler söyledi gelecekle ilgili inşallah çıkar.

Bu güne kadar birçok kişiye gittim bileni de yazdım bilemeyeni de sonuçta yorum yapıyoruz.İyi birisi olabilir ama hem fal bakıp hem dışarıdakilerle ilgileniyor tam fal sırasında kapı açılıyor birileri giriyor bende olmadı ama baskalarında hep oldu.Fal konsantrasyon işi habire biri girer birşey sorarsa yada kişi bakarken bir yandan dışarıdaki insanları düşünürse o faldan hayır gelmez.

Gül hakkında diyebileceğim tek bildiği şey erkek arkadasımın adı.Umarım gelecek tahminleri çıkar ama bu forumda güle 1000 basacak bir sürü isim var kusura bakma.Sana iyi olan bana bakamadı işte yapacak birşey yok.:eek:lmaz:

Sağol tatlım. eneyeceğim ve paylaşacağım burada. Bir de şu var. ben her falcının karşısına çok pozitif oturururum. zaten kişilik olarak da çok olumlu olduğumu söylerler. Acaba o yüzden mi bütün falcıların dediklerini beğeniyorum ve de onlar da aynı şeyleri söylüyorlar diğerleriyle ilintili olarak, bilmem.

bende pozitif gidiyorum her falcıya , bende pozitif bi insanım ama olmayınca olmuyor ki
senağlama ... bende bi gidemedim şu nikoya perşembe günü gidecem artık bu sefer ısrarla bekliycem :))))) istersen perşembe günü gidelim sen levente ben nikoya :)

bende pozitif gidiyorum her falcıya , bende pozitif bi insanım ama olmayınca olmuyor ki
senağlama ... bende bi gidemedim şu nikoya perşembe günü gidecem artık bu sefer ısrarla bekliycem :))))) istersen perşembe günü gidelim sen levente ben nikoya :)

Olur tabii gidebiliriz. Ama ben bugün gitmeyi düşünüyorum eğer bugün olmazsa Perşembe gideriz olur mu?

kızlar ben bakırköy de dejavu cafe de ada diye birine baktırdım. herşeyi bildi,şöyle ki:
senin erkek arkadaşın renkli gözlü, evlenmiş ayrılmış bi çocuğu var, bu sebeple ailen istememiş,onun annesiyle kavga etmişsin oda seni istememiş iki anne arasında tartışma olmuş bu iş yatmış,onun ailesi şehir dışında kendiside orda yaşıyolar gidip gelio, burda ev kiralamak istemiş ayrı eve çıkmak istemiş çıkınca seni yanına almak istiyo. gibi gibi. bide murat diye biri var ondan uzak dur dedi bana gerçekten var evliymiş oda yeni öğrendim. Bu Ada ya giden oldu mu?

X