İstanbul'da Fal - Falcılar

bende geçen kış gittim bu sıralardı sanırım o zaman erkek arkadasım yoktu bikaç içinde sene sonunda biri olacağını sölemişti, oldu hala devam ediyor çok şükür.. Çalıştığım işimin ilerde yapmak istediklerimin neler olduğunu birebir bildi, eski erkek arkadasımdan bikaç güne kadar bir not alacağımı söledi aldım, eski erkek arkadasımın annesinin adını söled ve ilişkimizin onun yüzünden bittiğini bildi ama çok daha iyi olacağımı ve mutluluğun beni beklediğini sölemişti ki benim o dönem iki gözüm iki çeşme ihtimal vermezken ben Emre bunların hepsini söledi, ama inanmadım ben tabi :)) Şimdi ise forumdaki beğenilen falcıları denemeyi düşünüyorum ama kimse yardımcı olmuyooorrrr:KK43:(( bakırköy özlemin tel numarasını rica ediyorum bilen birinden , bide gül purple cafe de mi tiki cafede mi ? birde Ayhaann ?? gerçekten iyi mi anlamadım ki :)) Bilen birinden birde onun numarasını alabilir miyim? bu arada kadıköyde bir niko dan bahsediliyor kzuenim gitmiş hemen bana özet geçti söledikelri doğru gelecek daha belli değil ki Allah tan başkası bilemez ama bizde ki merak işte ya tutarsa... bugün gidebilrisem tekrar deneyeceğim çünkü 5 sefer gitmeme ragmen baktırmadım, 45 dk bakıyor tarot ve kahve aynı anda bakıyomuş kendisi sölemşti ikisini birden açıyorum diye ama baktıramadım tabi, gidebilrisem bilgilendiririm,
saygılar

bana birinin dediği bu kadar çıksa inanki başka falcı aramazdım :)

kızlar,
uzun zamandır buraya yazmıyorum, ara ara bazı arkadaşlar durumumu sordular da ben de buranın eski bir üyesi olarak son yorumlarımda bulunmak istedim
bunlar sadece eski bir fal müdavimi olarak benim bundan sonraki yaşam politikam
falları çıkan falcılar var, evet bunu bizzat gördüm son 1 ayda yaşantımda olan şeyleri bana 4-5 ay öncesinde söyleyen falcılar olmuştu, mesela tanışacağım bir kişinin burcunu, ismindeki harfleri, mesleğini hatta eğitim durumunu bile söyleyen oldu şuydu buydu diye isim vermeyecem çünkü eminim bu isimleri söylesem bu siteye giren kişilerin yarısından fazlasına söylediği şeyler çıkmamıştır, zaten çoğu da burada iyi veya kötü diye tartışılmış isimler o yüzden yoruma açık bırakmayacam ama emin olun sayıları istanbul için 6-7ye yakın hatta şu an içinde bulunduğum psikolojiyi o zaman söylediklerinde yok canım ben bunda zorlanacak kız mıyım demiştim
ben sadece sizlere fallar ne zaman çıkıyor cümlesine yanıt vermek için yazıyorum
çevrenize baktığınızda hiç falcıya gitmeyen veya 40 yılda bir giden birinin falının birebir çıktığını görürsünüz nitekim öyle ben de düşündüğümde gerçekten aralıklı veya ilk gittiğim birinin hatta bazısının sadece ilk falının tuttuğunu gördüm yani bence fala kesinlikle ara verilerek gidilmeli
arka arkaya pekçok falcıya gitmek gereksiz çünkü zaten hepsi aynı şeyi söylüyor
sonra tarot kesinlikle şu anki durum için bir gerçek nasıl oluyor da her seferinde ikiye ayırdığım destenin en altındaki kartın üstünde mesleğim yazıyor hala anlamış değilim
bir de öğrendiğim son şey sabır çoğu falcının tarihleri tutmuyor bu bir gerçek birebir tutturanlar oldu bana ama yinede olmuyor diye yenisi yenisi yapmamak lazım biraz zaman vermek gerekiyor zaten bu aynı zamanda hayatın da kuralı olduğu için eninde sonunda istediğiniz veya istemediğiniz şey oluyor
dedim ya çoğu falcı şu anki psikolojimi bile aylar öncesinden bilmişti diye ben de falı bıraktım aslında şu an ihtiyaç da hissetmiyorum ama yine de dayanamaz çıkan falcılara arkadaşlarınızı götürürsünüz ya, e gittiğinizde bir de dayanamaz siz de baktırırsınız ya( e ne de olsa eskilerinden ve eski alışkanlıklarından kolay kurtulamaz kadın milleti) bir iki kere gittim kafam karışıkken iyice karıştı
zaten bana bilmiş olan falcıların çoğu bu kararı kendin şu tarihlerde vereceksin demişlerdi yani sonuçlar her ne kadar fal baktırırsanız baktırın falcılara değil size ait onlar sadece karşılaşacağınız durumları görüp buna bağlı oluşan ihtimalleri söylüyorlar
Allah hepimize hayırlı şeyler nasip etsin

Alevko geri dönnnnnkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Kızlar,Dilek in verdiği tarihler çıkmadı bilginize.......madem atıyosun nasıl bu kadar emin atıyorsunnsempatiksalakcinni

merhabalar, avcılar dus kafe nesibeye gitmeyi planlıyorum. Bilenler tarif edebilir mi? tesekkurler

haberlerim var:)...ben (ve 4 arkadaşım) Ayhana baktırdık:)

öncelikle,Ayhana telefon ile ulaşmak zor,ama mesaj atınca kesin geri dönüyor...bir kaç gün sürse bile:)

Ayhan,öncelike hem pozitif hemde espirili bir tip...hepimiz sevdik:)
fal değerlendirmesine gelince,genel olarak...ben çok memnun kaldım diye bilirim...

kişlik analizleri süper:)...çevredeki insanları bire bir anlatıyor...erkek arkadaşımı,benden daha iyi anlattı:)...düşüncelerini....hislerini...artı ve eksi yönlerini...ve bire bir tuttu...mevcut durumu iyi biliyor ve gelecek ile ilgili söyledikleri mantıklı...çıkar mı bilmiyorum tabii...zamanla göreceğiz...ama hepimiz memnun ayrıldık:)

selam kızlaarr..

bazılarınız nikodan bahsetmiş, ben bikaç sene önce gitmiştim, o zaman taximdeydi ve hiçbişey bilememişti tam anlamıyla sıfıra sıfır.. laf cafedeki çiğdemden bahsetmişiniz.. onda da çok sıra var ama söylediklerinin çoğu doğru.. ama onda da şöyle birşey var mevcut durumdan ziyade sanki sizin kafanızdakinin içindekilerle uygun olanları söylüyor fakat yine de biçok söylediği şey doğru 10 üzerinden 7 bence. güle gelnce ben ona 3 kez falan gittim arklarımı da götürdüm. gülün bildiği tek şey isimler, onu da üç harflsi aracılığıyla biliyor ama asla ve asla geleceği bilemiyor. bana gelecekle ilgili ne dediyse hiçbiri çıkmadı.. hatta arkadaşımın erkek arkı olduğunu bile bilememişti. kısacası gül sadece isimleri ve mevcut durumla ilgili bikaç bişey biliyor ama dediğim gibi gelecekle ilgili asssllaaaa bilemiyor... benim bugüne kadar gittiğim en iyi 2 falcı: ilki şu rüyanız hayrolsun emine (tarotu güzel baktı ve dediklerinin aynı oldu, arkıma da baktı) yeri de taximde şu caminin olduğu sokakta sağda 2.katta bi yer, korkunç pis biyer sakın yemek yemeyin tarot baktırıp dönün derim :KK70: zaten cafe gibi de değil adı sanı yok... ikinci en iyi diyebileceğim ve dedikleri çıkan da özge cafedeki mula oraya da gs lisesinin ordan aşağı inerken gidebilirsiniz. diğer falcılar gibi değil biraz tuhaf bir adam ama dediklerinin aynılarını yaşadım. kötü bir huyu da var ki fal bakarken bile sürekli mesajlaşıyor teli elinden hiç düşmüyor.. emineyle mulaya da 10 üzerinden 8 hatta 9 verebilirim.

ben en çok şu enfali merak ediyorum kızlar cep telini ve nerde çalıştığını özelime msg atabilirmisiniz, bir de ayhanı mrk ettm o da nerde çalışıyor ve teli nedir??

merhabalar, avcılar dus kafe nesibeye gitmeyi planlıyorum. Bilenler tarif edebilir mi? Tesekkurler

avcılar merkeze geldiğinizde medicana hastanesini sorun
sokak arasındadır ama herkes bilir orada
hastaneyi sağınıza alarak 50mt kdr ilerlyin tabelasını görürsünüz

Son düzenleme:
kelebekelebek kullanıcısından alıntı Lütfen bana da telefon numara yollarmısınız bu aralar resmen falcı falcı geziyorum kendime de çook kızıyorum :eek:klava::

hepp aşk dertleri :1no2:

bu arada kadıköyde cafein die bi yer var ay kafeinde olabilirrr giden ve falı cıkan varmı fatoşş die biri bakıyor ama süper ötesiii

eğer dedikleri çıkıo dien varsa lütfen sölesn cünkü hayalini kurdugum her seyi söyledi :asigim: umarımmmm oluurrrrrr

fatoşa hakkında yorum yapabilecek başka arkadaşlar yokmu.süper denilmiş merak ettim

Son düzenleme:
Merhaba

Kurtuluş'ta ki Rita'nın telefonu için özel mesaj gelmiş bana. Ancak ben özel mesaj gönderemiyorum mailnizi yazarsanız ancak ozaman gönderebilirim:çok üzgünüm:
Bu arada Yeşilköy'de ki Emir Azad'a yarın 6 kişilik bir tur ayarladık kaydirigubbakcemile2 bakalım arkadaşlarımda benim gibi memnun kalacak mı :)

arkadaşlar fincan cafe zuhal nasıldır?gidenler yazsın lütfen.geleceğe dair söyledikleri çıkıyor mu?

Kızlar bugün Güle gittim...Yaklaşık 2 saat bekledim ilk önce birkere orası bir cafe değil bir dükkan ve siz kapının önünde bekliyorsunuz,inanılmaz sıkıcı bir ortam.bugün ilk baktıranlardan biriydim yani kafası gayet sakindi ancak 2 aylık ilişkim için çok uzun yıllar sürmüş evlilikten dönmüşsünüz dedi yani tutturamadı,isim bildi sadece ve gelecekle ilgili evlilik tarihi verdi,evlenıceğim kişiyle tanısacagım tarihi verdi.Falan da filanCADIARZU

Sonuc olarak arkadaslar gecmıste ve anda çuvalladı gelecek anlattıı,yani geçmişi bilemeyen nasıl gelecegı bılecek onu da merak edıyorum.Eğer söykedikleri tutarsa ileride buraya yazarım mutlakananiknanikgünün özeti Gül de hikaye çıktı.:bbo:

Bu arada Bugün Yiğite de gittim herkesin dönücek dediği kişi için dönmiycek kesinlikle dedi.Moralimi bozdu.Ve son 3 faldır yaklasık 3 aydır söylediği isimi tekrarladı,tanışıcağım kişinin ismi 3 dür aynısını söylüyor,faldan mutsuz oldum,sinirlerim bozuldu ama verdiği tarih yakın eğer öyle biriyle tanışırsam ve ilişkim başlarsa bu yılın olayo olur bunuda mutlaka yazarım ama umarım falı çıkmazeyvahedigeldismilesempatiksalakcinni

kişlik analizleri süper:)...çevredeki insanları bire bir anlatıyor...erkek arkadaşımı,benden daha iyi anlattı:)...düşüncelerini....hislerini...artı ve eksi yönlerini...ve bire bir tuttu...mevcut durumu iyi biliyor ve gelecek ile ilgili söyledikleri mantıklı...çıkar mı bilmiyorum tabii...zamanla göreceğiz...ama hepimiz memnun ayrıldık:)[/QUOTE]

Kızlar Ayhanla miras konusunu konuşurken ablan magdur olacak dedi bu magduriyeti giderilecek mi dedim maalesef dedi, 2 gün önce ögrendim ki ablam uzuuunn yıllardır çalıştıgı iş yerinden süresiz izne çıkarılıyormuş....

kişlik analizleri süper:)...çevredeki insanları bire bir anlatıyor...erkek arkadaşımı,benden daha iyi anlattı:)...düşüncelerini....hislerini...artı ve eksi yönlerini...ve bire bir tuttu...mevcut durumu iyi biliyor ve gelecek ile ilgili söyledikleri mantıklı...çıkar mı bilmiyorum tabii...zamanla göreceğiz...ama hepimiz memnun ayrıldık:)

Kızlar Ayhanla miras konusunu konuşurken ablan magdur olacak dedi bu magduriyeti giderilecek mi dedim maalesef dedi, 2 gün önce ögrendim ki ablam uzuuunn yıllardır çalıştıgı iş yerinden süresiz izne çıkarılıyormuş....[/QUOTE]

bu üzücü bir haber...keşke falın bu tarafı çıkmasaymış:KK43:...hayırlısı olsun genede..

X