İstanbul'da Fal - Falcılar

kimden bahsediyorsunuz?

Yazz12 pendikteki nurdoğan hanıma yıllar önce baktırmıştım sonra iletişim bilgilerini kaybettim ondan bahsediyordum. Bana o zaman dediği şeyler çıktı ama arkadaşıma dedikleri gerçekleşmedi. Kuzenim için dedikleri de olmadı o zaman randevu almıştık ama aynı saatte orada olan bayanlar vardı cafe de olmadığı için beklerken hepimiz birbirimizin yüzüne bakıyorduk. O yüzden ben de gerilmiştim. Ama şimdi durum belki değişmiştir. Açıkcası geçenlerde bana söylediklerinin gerçekleştiğini hatırladım ve bir daha baktırmak istedim.

canım herhalde aynı kişiden bahsediyoruz Nurdoğan Özel evet Pendikte belediyeye yakın ama iş merkezi değil apartman bikaç hafta önce gittim ...; 60a bakıyor randevu ile alıyor o nedenle kalabalık falan da değildi; ve her müşteriye 1 saat ayırıyor; daha önce gidenler de cok tavsiye ettiği için sabırsızlıkla bekliyorum...bana söyledikleri cıkarsa sana git derim:)

O zamandurum değişmiş dediğim gibi ben memnun kalmıştım. Senden haber bekliyorum o zaman:) O arkadaşlara dedikleri çıkmış mı? Bana daha kısa bakmıştı o zaman 30 dak falandı. Sana dediklerinin süresi ne zaman doluyor? senden haber bekliyorum da:)

Yeşilköy'de Ketoyagiden varmı hiç, ben o adamdan biraz urkuyorum:p

kızlar merhaba..
ben daha önce kadınlar kahvesinde meryem ve peline baktırmıstım.. Bugun bi arkadasımla dilege gittik. aranızda dilege baktıran var mı daha önce ?? söylediklerinde yanılma payı olmadı hep nokta atısı yaptı ama gelecekle ılgılı soyledıklerını merak edıyorum acıkcası.. deneyen ve söyledikleri cıkan var mı ??? :asigim:

Yeşilköy'de Ketoyagiden varmı hiç, ben o adamdan biraz urkuyorum:p

Keto'ya gitmedim. Ama fiyatını, hangi günler orada olduğunu ve ne falı baktığını öğrendim.
100tl ye sadece su falı bakıyor. Çarşamba-cumartesi-pazar ordaymış. Bana fiyat yüksek geldiği için gitmedim.
Yeşilköy'de Dürümcü Baba'nın olduğu caddede Emir Azad hergün tarot,kahve,su ve yıldızname bakıyor. Keto'ya göre çok daha ekonomik ve söyledikleri oldukça tutarlı( en azından ben ve arkadaşlarım yanından memnun ayrıldık) yalnız ona gitmek içinde randevu almak gerekiyor. Çünkü çok yoğun. Bugün saat 13:30'da 6 arkadaşımı daha götürücem bakalım onlar da memnun kalacak mı bekleyip görücem...

kızlar merhaba..
ben daha önce kadınlar kahvesinde meryem ve peline baktırmıstım.. Bugun bi arkadasımla dilege gittik. aranızda dilege baktıran var mı daha önce ?? söylediklerinde yanılma payı olmadı hep nokta atısı yaptı ama gelecekle ılgılı soyledıklerını merak edıyorum acıkcası.. deneyen ve söyledikleri cıkan var mı ??? :asigim:

dilek benim favorimdir diye daha öncede bahsetmiştim.
bana genelde biliyor.geçmiş ve şu anki durumla ilgili yanılması olmadı hiç.gelecek için söylediklerinde her zaman başarılı değil ama söylediklerini yaşadığım oldu.
hatta 2-3 keresinde verdiği tariflerde söylediği şeyler oldu
dilek iyidir hoştur ama kafasının sakin olduğu zamanları bulmak önemli.
söylediklerinden memnun kaldıysan inşallah çıkar destin_a :)

kızlar merhaba..

verdiği tarihlerin hiç biri çıkmadı,insan atar da bu kadar mı emin atar:sinifsinif:

Bu arada kafası da gayet sakındı kımsecıkler yoktu bekleyen sakın bır gundu ama tarıhler cıkmadı bır tarıh daha var bekledıgım o da cok yakın 10 gun var onu da soylerım bana guzel baktı hersey cok olumluydu ama bılmıyorum ıste...

selam kızlaarr..

bazılarınız nikodan bahsetmiş, ben bikaç sene önce gitmiştim, o zaman taximdeydi ve hiçbişey bilememişti tam anlamıyla sıfıra sıfır.. laf cafedeki çiğdemden bahsetmişiniz.. onda da çok sıra var ama söylediklerinin çoğu doğru.. ama onda da şöyle birşey var mevcut durumdan ziyade sanki sizin kafanızdakinin içindekilerle uygun olanları söylüyor fakat yine de biçok söylediği şey doğru 10 üzerinden 7 bence. güle gelnce ben ona 3 kez falan gittim arklarımı da götürdüm. gülün bildiği tek şey isimler, onu da üç harflsi aracılığıyla biliyor ama asla ve asla geleceği bilemiyor. bana gelecekle ilgili ne dediyse hiçbiri çıkmadı.. hatta arkadaşımın erkek arkı olduğunu bile bilememişti. kısacası gül sadece isimleri ve mevcut durumla ilgili bikaç bişey biliyor ama dediğim gibi gelecekle ilgili asssllaaaa bilemiyor... benim bugüne kadar gittiğim en iyi 2 falcı: ilki şu rüyanız hayrolsun emine (tarotu güzel baktı ve dediklerinin aynı oldu, arkıma da baktı) yeri de taximde şu caminin olduğu sokakta sağda 2.katta bi yer, korkunç pis biyer sakın yemek yemeyin tarot baktırıp dönün derim :KK70: zaten cafe gibi de değil adı sanı yok... ikinci en iyi diyebileceğim ve dedikleri çıkan da özge cafedeki mula oraya da gs lisesinin ordan aşağı inerken gidebilirsiniz. diğer falcılar gibi değil biraz tuhaf bir adam ama dediklerinin aynılarını yaşadım. kötü bir huyu da var ki fal bakarken bile sürekli mesajlaşıyor teli elinden hiç düşmüyor.. emineyle mulaya da 10 üzerinden 8 hatta 9 verebilirim.

ben en çok şu enfali merak ediyorum kızlar cep telini ve nerde çalıştığını özelime msg atabilirmisiniz, bir de ayhanı mrk ettm o da nerde çalışıyor ve teli nedir??

verdiğin bilgiler için teşekkürler, peki bu emineye nasıl ulaşıcaz cafe değilse adı sanı yoksa bu konuda yardımcı olur musun?

arkadaslar ben şimdi çanga cafeye gitmek istiyorum ama oralarda olan bi arkadasa sorum bakını burda böyle bi cafe yok dedi :)) bakar kör olabilir kendisi bi telefon numarası rica edebilir miyim bilenlerden

arkadaslar ben şimdi çanga cafeye gitmek istiyorum ama oralarda olan bi arkadasa sorum bakını burda böyle bi cafe yok dedi :)) bakar kör olabilir kendisi bi telefon numarası rica edebilir miyim bilenlerden

nete çanga cafe diye yazarsan hem adresi hemde telefonu çıkıyor ben özelden msj atamadığım için gönderemiyorum.bu arada döndüğünde serkanla ilgili yorumlarını yazarsan sevinirim

dilek benim favorimdir diye daha öncede bahsetmiştim.
bana genelde biliyor.geçmiş ve şu anki durumla ilgili yanılması olmadı hiç.gelecek için söylediklerinde her zaman başarılı değil ama söylediklerini yaşadığım oldu.
hatta 2-3 keresinde verdiği tariflerde söylediği şeyler oldu
dilek iyidir hoştur ama kafasının sakin olduğu zamanları bulmak önemli.
söylediklerinden memnun kaldıysan inşallah çıkar destin_a :)

Walla insallah cıkar canım.. Dileğin ismini duymustum daha onceden ama denk gelmemıtı hiç.Bayada sakindi gittiğimde sırasıda yoktu pek o yuzden guzel ayrıntılı baktı.Söylediği seyler olmayacak seyler degıl ama yuzdeye vurursam dusuk ıhtımal :)) ama olusa da süper olur. inş. bakalım ocakta netleşir :KK66: :))) :asigim:

walla insallah cıkar canım.. Dileğin ismini duymustum daha onceden ama denk gelmemıtı hiç.bayada sakindi gittiğimde sırasıda yoktu pek o yuzden guzel ayrıntılı baktı.söylediği seyler olmayacak seyler degıl ama yuzdeye vurursam dusuk ıhtımal :)) ama olusa da süper olur. Inş. Bakalım ocakta netleşir :KK66: :))) :asigim:

insallah seni mutlu edicek sonuçlar olur :)

BİDE BENDE DAHİL BAKIRKÖYDEKİ GÜLÜN SÖYLEDİKLERİ İÇİN BİŞEYLER OLURMU DİYENLERİN FALLARINDA OLUMLU KIPIRDANMALAR OLSAboshayallersmile

rapunzel0316 bana özel mesaj atmışsın ama özel mesaj hakkım yok o yüzden mesajına cevap veremedim.özelden mail adresini yazarsan sorunu ordan cevaplarım

İyi akşamlar. Dilekle ilgili yorumları okuduğumda ben de bir yorum eklemek istedim. Dileğe ben de baktırmıştım olanı ve şimdiyi bildiği gibi gelecekle ilgili 3-4 şey aynı dediği tarihlerde çıktı. Bir de Ağaoğlu Camiinin orada bakan Emineye de baktırmışrım önceleri. O bence var olanı biliyor ama gelecek için dedikleri çıkmamış olacak ki aklımda bile değil. Burada Niko hakkındaki yorumları okuduktan sonra dün Nikoya gittim. Oldukça fazla beğendim. Bana var olanı ve olacakları söyledi. Dikkatimi çeken bir şey var ki o da; gelecekle ilgili kaç falcıya baktırdıysam bana tarihlere ve kişilere kadar aynısını diyorlar. Bunun sebebi nedir acaba?

İyi akşamlar. Dilekle ilgili yorumları okuduğumda ben de bir yorum eklemek istedim. Dileğe ben de baktırmıştım olanı ve şimdiyi bildiği gibi gelecekle ilgili 3-4 şey aynı dediği tarihlerde çıktı. Bir de Ağaoğlu Camiinin orada bakan Emineye de baktırmışrım önceleri. O bence var olanı biliyor ama gelecek için dedikleri çıkmamış olacak ki aklımda bile değil. Burada Niko hakkındaki yorumları okuduktan sonra dün Nikoya gittim. Oldukça fazla beğendim. Bana var olanı ve olacakları söyledi. Dikkatimi çeken bir şey var ki o da; gelecekle ilgili kaç falcıya baktırdıysam bana tarihlere ve kişilere kadar aynısını diyorlar. Bunun sebebi nedir acaba?

Bunun sebebi demekki görüyorlar atmıyorlar.:KK1:
Ancak Dilek,Tarık,Seval,Gül hepsi bana aynı tarihleri verdi max 1 ay bekliycem bakalım,sadece Dilek 4 tarih verdi 3 ü çıkmadı akannehir
Yani Dilek bana baktıgında bayagı emek verdi farkettim,ilgilendi sakin dide belki sonuncu tarih çıkar aslında tarih önemli değil dedikleri çıksın yetera.s.

X