İstanbul'da Fal - Falcılar

enfal bayan mı erkek mi? bana da yollar mısınız telefonunu?

Lütfen bana da telefon numara yollarmısınız bu aralar resmen falcı falcı geziyorum kendime de çook kızıyorum klava::

hepp aşk dertleri :1no2:

bu arada kadıköyde cafein die bi yer var ay kafeinde olabilirrr giden ve falı cıkan varmı fatoşş die biri bakıyor ama süper ötesiii

eğer dedikleri çıkıo dien varsa lütfen sölesn cünkü hayalini kurdugum her seyi söyledi :asigim: umarımmmm oluurrrrrr

canım cok tesekkur ederım onu arıyodum kac yıldır bı tel numarasını bulup gun ve saatlerını ögreneyım

canım cok tesekkur ederım onu arıyodum kac yıldır bı tel numarasını bulup gun ve saatlerını ögreneyım

rica ederim ne demek de, iyi bakıyor mu? kuzenim gidip söledi bana ama ben 5 kere gitmeme ragmen baktıramadım çünkü çok uzun bakıyor kahve ve tarot açıyor sanırım hepde yanlız gittiğim için beklemek zor geldi, eger tavsiye ediyprsan bende gidip bekleyeyim bari :)))

umarım beklediğin şeylerse dedikleri çıkar elice. Benim de az kaldı 1 hafta içinde sana söylerim çıkıp çıkmadığını.

[sıze="2"]inşallah herkesin beklediği şeyler gerçekleşir canım.
Inşallah güzel haber verirsin bana merakla bekliyorum
[/sıze]

O zamanlar şu an evli olduğum eşimle büyük ihtimal evlilik gördüğünü ve küstüğümüz zaman beni arayacağını söylemişti bunlar gerçekleşti tabii bunlar yuvarlak şeyler sayıllır . Arkadaşıma şu an evli olduğu kişiden ayrılacağını söylemişti arkadaşıma söylediği hiç bir şey gerçekleşmedi. Yalnız biraz inat bir bayan olduğunu hatırlıyorum karşısındakini fikirleri doğrultusunda biraz yönlendirmeye çalışıyordu. Dediğim gibi bana söyledikleri çıktı ama arkadaşıma değil bu yüzden elektrik meselesi bunlar.
Sen ne zaman baktırdın hala pendikte belediyenin yakınlarındaki iş merkezinde mi? Ne kadara bakıyor? ben çok eskiden baktırmıştım çok sıra olunca bunalıma giriyorum bekleyen, meraklı, benim niçin geldiğimi, kim olduğumu vs... özel şeyleri öğrenmeye çalışan kadınlardan rahatsız oluyorum onlara şunu yapasım geliyor: laelaelaelaelae

Son düzenleme:
kızlar,
uzun zamandır buraya yazmıyorum, ara ara bazı arkadaşlar durumumu sordular da ben de buranın eski bir üyesi olarak son yorumlarımda bulunmak istedim
bunlar sadece eski bir fal müdavimi olarak benim bundan sonraki yaşam politikam
falları çıkan falcılar var, evet bunu bizzat gördüm son 1 ayda yaşantımda olan şeyleri bana 4-5 ay öncesinde söyleyen falcılar olmuştu, mesela tanışacağım bir kişinin burcunu, ismindeki harfleri, mesleğini hatta eğitim durumunu bile söyleyen oldu şuydu buydu diye isim vermeyecem çünkü eminim bu isimleri söylesem bu siteye giren kişilerin yarısından fazlasına söylediği şeyler çıkmamıştır, zaten çoğu da burada iyi veya kötü diye tartışılmış isimler o yüzden yoruma açık bırakmayacam ama emin olun sayıları istanbul için 6-7ye yakın hatta şu an içinde bulunduğum psikolojiyi o zaman söylediklerinde yok canım ben bunda zorlanacak kız mıyım demiştim
ben sadece sizlere fallar ne zaman çıkıyor cümlesine yanıt vermek için yazıyorum
çevrenize baktığınızda hiç falcıya gitmeyen veya 40 yılda bir giden birinin falının birebir çıktığını görürsünüz nitekim öyle ben de düşündüğümde gerçekten aralıklı veya ilk gittiğim birinin hatta bazısının sadece ilk falının tuttuğunu gördüm yani bence fala kesinlikle ara verilerek gidilmeli
arka arkaya pekçok falcıya gitmek gereksiz çünkü zaten hepsi aynı şeyi söylüyor
sonra tarot kesinlikle şu anki durum için bir gerçek nasıl oluyor da her seferinde ikiye ayırdığım destenin en altındaki kartın üstünde mesleğim yazıyor hala anlamış değilim
bir de öğrendiğim son şey sabır çoğu falcının tarihleri tutmuyor bu bir gerçek birebir tutturanlar oldu bana ama yinede olmuyor diye yenisi yenisi yapmamak lazım biraz zaman vermek gerekiyor zaten bu aynı zamanda hayatın da kuralı olduğu için eninde sonunda istediğiniz veya istemediğiniz şey oluyor
dedim ya çoğu falcı şu anki psikolojimi bile aylar öncesinden bilmişti diye ben de falı bıraktım aslında şu an ihtiyaç da hissetmiyorum ama yine de dayanamaz çıkan falcılara arkadaşlarınızı götürürsünüz ya, e gittiğinizde bir de dayanamaz siz de baktırırsınız ya( e ne de olsa eskilerinden ve eski alışkanlıklarından kolay kurtulamaz kadın milleti) bir iki kere gittim kafam karışıkken iyice karıştı
zaten bana bilmiş olan falcıların çoğu bu kararı kendin şu tarihlerde vereceksin demişlerdi yani sonuçlar her ne kadar fal baktırırsanız baktırın falcılara değil size ait onlar sadece karşılaşacağınız durumları görüp buna bağlı oluşan ihtimalleri söylüyorlar
Allah hepimize hayırlı şeyler nasip etsin

evet kişiler hakkında yorum iyi. hatırladım bir arkadaşıma söyledikleri çıkmamıştı. teşekkür ediyorum.

valla eskıden maltepe de bakıyodu bana oncelık tanıyorlardı bekletmıyolardı (her hafta gıdınce tanımışlardı artık) eve de yakındı ugruyodum gecerken ama şimdi nasıl baktırırım bılmem ben memnun kaldım ne dedıyse cıktı. hayatta oyle bısey olmaz dedıgım seyler bıle tek tek cıktı sende bı dene ıstersen

kım den bahsedıyorsunuzbilmiyorumkismile

canım eğer fal bakarsan yaz yine senin gibi bi eleştirmeni kaybetmeyelim bu bölüme az katkın olmadıboshayallersmile

kimden bahsediyorsunuz?

Ben kadııköyde cafe ın dıye bır yer var ona gittim.2 gün önce kadıköy balıkçılar çarşısındakı mıgrosun karsı aralığında.camının tam karsısı.soran oluyor dıye tarıf edeyım dedım:)fatoş diye biri hem tarot hem kahveye 20 lıraya ama süperdi...

kızlar...geçen haftalarda arkadaşım belgin kostak gitmişti...(bende yanında:)) ve doğum gününü bilmişti...doğum günü 1 hafta evelsi idi...doğum gününü nasıl ve kiminle geçereceğini söylemişti...çok iddia li konuşmu idi....ama maalesef söylediği hiç birşey çıkmadı....yani foooos

paylaşmak istedim:)

canım herhalde aynı kişiden bahsediyoruz Nurdoğan Özel evet Pendikte belediyeye yakın ama iş merkezi değil apartman bikaç hafta önce gittim ...; 60a bakıyor randevu ile alıyor o nedenle kalabalık falan da değildi; ve her müşteriye 1 saat ayırıyor; daha önce gidenler de cok tavsiye ettiği için sabırsızlıkla bekliyorum...bana söyledikleri cıkarsa sana git derim:)

çok pahalıymış bu kadar para asla vermem

gül kahve bakmıyor. gülün neye baktığı mechul :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…