İstanbul'da Fal - Falcılar

ÇIKMAYAN FAL ; ağustos sonu gibi sunway kafe seyhana fal baktırmıştım,çok beğenmediğimi burada bahsetmiştim zaten bir kağıda 16 ekim 2010 yazıp vermişti bunu sakla söz uçar yazı kalır bu tarihte hayatında köklü güzel bir değişiklik yaşayacaksın demişti hayatımda eksilen artılan değişen hiç bir şey olmadı :) falın çıkmamasına değilde seyhanın bu kadar iddialı konuşmasına kendini övmesine sinir oldum paylaşmak istedim sizlerle

bende arkadaşımla ..sanırsam ağustos son gibi gitmiştik...bizde çok beğenmemiştik...o yüzden söylediklerine fazla da dikkat etmedik...

bende böyle bir durum var...elektriğim tutmaz ise veya söylenen bana saçma gelirse...ayıp olmasın diye kalkmam:)...ama söylenene fazla dinlemem:)

zaten kendini fazla öven insanların durumu malum....foooooooos:)

ÇIKMAYAN FAL ; ağustos sonu gibi sunway kafe seyhana fal baktırmıştım,çok beğenmediğimi burada bahsetmiştim zaten bir kağıda 16 ekim 2010 yazıp vermişti bunu sakla söz uçar yazı kalır bu tarihte hayatında köklü güzel bir değişiklik yaşayacaksın demişti hayatımda eksilen artılan değişen hiç bir şey olmadı :) falın çıkmamasına değilde seyhanın bu kadar iddialı konuşmasına kendini övmesine sinir oldum paylaşmak istedim sizlerle

bana da 13 eylül yazdı verdi kağıda..hatta ben cep telime kaydetmiştim kağıdı kaybederim diye :)) tabi ki ne olumlu ne olumsuz hiç bişi olmadı sıradan bi gündü

aynen tatlım seninle aynı kişiden bahsediyoruz suan dediğim kadın düs cafede mavi gözlü zayıf bakımlı bir bayan...buarada hep beraber fala gidiyorsanız banada mutlaka haber verin bende gelmek istiyorum kaydirigubbakcemile5
Evet o, umarım dedikleri çıkar ya ben çok güvendim=)
Ben de yeni yeni giriyorum bu başlığa.Toplanıp fala gitme olayını okudum, giderseniz bende gitmek istiyorum=)

Ancak Ali İhsan bey sadece çağırılırsa geliyor ve 120 liraya bakıyor ama Nazife yumurtacı olan ise çağırıldığında 100 liraya ama evinde gidersen eğer 50 liraya bakıyor.

YUMURTACI NAZİFEYE GİTMEYİİİNNN !!!!
ayrıca biz evine gittigimiz halde 100 tl almıştı.

Üsküdar' da kendine ait cafesi olan Fulya diye bir bayan varmış duyan fal baktıran memnun kalan var mı arkadaşlar?

Ben rahman beye bugün yine gittim hatta yeni geldim. Bi ablayı götürdüm hem o hem ben baktırdım yine benden tam not aldı diyebilirim. Kadının şu an içinde bulunduğu durumu kızıyla yaşadığı sorunları ağzımız açık kalark dinledik .

Ben rahman beye bugün yine gittim hatta yeni geldim. Bi ablayı götürdüm hem o hem ben baktırdım yine benden tam not aldı diyebilirim. Kadının şu an içinde bulunduğu durumu kızıyla yaşadığı sorunları ağzımız açık kalark dinledik .

evet ama rahman hocayı da gene tek begenen sensın,gıdenler begenmedı,ayrıca adam klasık sende buyu var muhabbetı yapıyormus aslında buda adamın durust olmadıgını gosterır bence,neden yazıyorum bunları yenı uyeler basları okuyup devamını okumöadıkları ıcın 50 yada 100 bılıyor nasılsa diye hemen gitmek istiyorlar,yazık günah verilen paralara....yanlıs anlama sende bılıyor olabılır tabııı o baskaa

yok canım suya bakıyor esenlerde forumda daha öncede önermiştim kmi beğendi kimi beğenmedi ama ben gidiyorum yıllardır bugün bi kişiyi daha götürdüm çok memnun kaldı.

evet ama rahman hocayı da gene tek begenen sensın,gıdenler begenmedı,ayrıca adam klasık sende buyu var muhabbetı yapıyormus aslında buda adamın durust olmadıgını gosterır bence,neden yazıyorum bunları yenı uyeler basları okuyup devamını okumöadıkları ıcın 50 yada 100 bılıyor nasılsa diye hemen gitmek istiyorlar,yazık günah verilen paralara....yanlıs anlama sende bılıyor olabılır tabııı o baskaa

yok cnm ne yanlış anlıcam adam benim hiçbişeyim değil sonuçta hem ben en başından beri yazdım çok güzel biliyor ama paracı biraz dikkat edin diye . Ben ve götürdüğüm insanlar çok çok memnun kaldı. Bugünki gittiğimiz abla eşinden ayrı bunu direk bildi.

Arkadaşlar uzun zamandır sıteye girmedim fakat yazışmaları takip ettim.

Bende dün seyhan ve yumurtacı nazifeye gittim beğenmedim.Yumurtacıya gitmeyin diyen çilek cim sende gitmeyin diye ısrarla yazmışın sebebini mahsuru yoksa söyliye bilirmisin bana soru sorup cevap yaptı.

Arkadaşlar ben 1,5 sene önce ali ihsana baktırdım oda bana hiç bir şey bilemedi o zaman 100 tl verdim.Bunuda sizlerle paylaşmak istedim.

Ben Güle de gittim çok memnum kaldım tak tak her şeyi söyledi. Fakat geleçekle ilgili söylediği henüz hiç bir şey olmadı zamanı bana tutmadı fakat bazı arkadaşlarıma zamanı tutmuş o yüzden geleçek konusunda bekleyip görücez. 3/7/2010 gittim. gül hnm.

Açıkcası çok falcıda gezdim sizler gibi biraz olsun bu falı bir elektrik işi olarak yorumluyorum. Bana iyi olan size kötü olabilir.

yok cnm ne yanlış anlıcam adam benim hiçbişeyim değil sonuçta hem ben en başından beri yazdım çok güzel biliyor ama paracı biraz dikkat edin diye . Ben ve götürdüğüm insanlar çok çok memnun kaldı. Bugünki gittiğimiz abla eşinden ayrı bunu direk bildi.

burcuinanda su rahmanın no banada verirmisin..hatta sen randevu alabilirsen sen al beraber gideriz gidecegin zaman ...

Ben Güle de gittim çok memnum kaldım tak tak her şeyi söyledi. Fakat geleçekle ilgili söylediği henüz hiç bir şey olmadı zamanı bana tutmadı fakat bazı arkadaşlarıma zamanı tutmuş o yüzden geleçek konusunda bekleyip görücez. 3/7/2010 gittim. gül hnm.

Açıkcası çok falcıda gezdim sizler gibi biraz olsun bu falı bir elektrik işi olarak yorumluyorum. Bana iyi olan size kötü olabilir.

bu bahsettiğiniz gülün adsresini yada tel no bana verebilirmisin ?..nerede bu kadın...

X