İstanbul'da Fal - Falcılar

herkese günaydın;

Ayhana gidenlerin yorumlarını bende merak ediyordum:)...
sanırsam memnun kalanlar ağırlıkta...memnun kalmayan da var amaa...ortalama iyi geri bildirim var diye özetliyorum ayhanı o zaman:)

valla bende merak ettim ...Ayhanı aradım ve mesaj da attım..ama geri dönüş olmadı...gidenler...iletişim kurmak için...bir öneriniz var mı? hangi saatlerde arayalım?

farkındamısınız...burası borsa gibi oldu:)...fal borsası:)...bir dönem bir falcı çok işlem görüyor..değerli oluyor:)...diğerler yerinde sayıyor...ondan sonra bir dalgalanma...başka bir isim ön plana çıkarak..onun değeri arıyor:):)

Slm istanbulun hatunları buluşma düzenliyoruz katılmak ister misiniz sizde

şu bakımdan iyi bence.

ben şuna inanıyorum. nasıl bir futbolcu kondisyonu iyi olabiliyor 3-4 hafta iyi oynayabiliyor sonra düşüş dönemi oluyor. falcılar da dönem dönem o duruma düşmüş olabilir diye düşünüyorum. sonuçta bunların da gezegenden olumlu olumsuz etkilendikleri, hislerinin zayıfladığı veyahut güçlendiği dönemler olabiliyor. ve bunu takip etmemiz mümkün değil. öyle olunca burada insanların bunu söylemesi yönlendirmesi iyi olabilir. diye düşünüyorum. bilmem katılır mısınız?

arkadaşlar alıntıları takip edemiyoruz, cevap olarak yazan kişi alıntı mesajda falcının ismi verilmediği takdirde, onu belirtecek şekilde falcının ismini cevap metninde yazarsa seviniriz. yani mesaja direk bakılır bakılmaz falcının ismini görebilelim. kim bu bilen mydecember merak ettim?

gül denenmeli muhakkak. ben beklemedeyim çok kısa bi zamanı kaldı bi yorum yapabilmem için.

daha önce gül'e gittiğinde söylediği şeylerde çıkan var mıydı? çıktıysa bu beni mutlu eder :)))

ben de senin gibi buradan takip edip falcı seçen biriyim. hatta buraya gelmeden önce falcıya gitmemiştim. fakat iyi kötü derken tercihlerimi söyledikleri şeyin olumlu, olumsuz olmasına dayanarak yaptım. ben arada kötü niyetli 1-2 kişi olabileceğine, ama genelinin bu yönlendirmeyi bu şekilde yapmıyacağına inanıyorum. googledaki sanırım en çok tercih edilen falcı sayfası burası. artık korkar oldum "şu falcıya muhakkak gitmelisin" yazmaya, ortadaki şaibelere bakarak.

aslında anket gibi birşey düzenlemek istiyorum. destek gelirse kategoriler belirleyerek bi puanlandırma sistemi üretip, bazı istatistik bilgileri yorumlanıp buna göre bi sıralama sistemi yapmak istiyorum. destek gelirse bunun üzerine uğraşırım.

destek gelirse yapacağım işlemler
- kategori oluşturup (karakter tahlili, o anki durumu bilme, geçmişi bilme, geleceği bilme gibi) o kategorilerde insanlardan sıralama ve elbetteki nedenini yazacağı yorumlama istiyeceğim
- sonra o sıralamalardan ağırlık verip ona göre kategorilere göre ve en son bir sıralama ile en azından tercihimizi belirten son bir sıralama oluşturabilirim.

avcılarda nesibe teyze var canım,50yi geçkin yaşta,cafedede evdede bakıyor,7-8 lira falandı,sadece fal bakmıyor dua falan okuyor,kibrit aldırtıyor o kibritleri yakarak dilek tutmanı istiyor ilerki günlerde falan,ilginç bi tarzı var.

ben bişey anlatmadığım halde babamla aramdaki sorunları bilmişti,babamın kişiliğini çok güzel özetlemişti,şuanki ilişkimi bilmişti,sevgilimin kişiliğinide çok güzel betimlemişti ve onla mutlu olmayacağımı da söyledi ki bende buna inanıyorum.

meslek hayatımla ilgili güzel söyledi,alanımı az çok tahmin etti,en azından symbol tarık gibi alakasız şeyler söylemedi geleceğe dair,ama şu olacak bu olacak diye beni çok şaşırtacak şeylerde söylemedi,geleceğe dair çok tarih veriyor,kafam o kadar karışmıştıki not almak zorunda kalmıştım.

bu teyze ben lgs sınavına girdiğimde bakmıştı bana ilk ve eve yakın bir okul kazanacağımı söylemişti,gerçektende beklemediğim halde yürüme mesafesinde bir okul kazandım (anadolu lisesi)

sevgilimin askerde olduğunu bildi,çok objektif şeyler söyledi,seni çok seviyor seni çok düşünüyor ama çokta strese sokuyor onla mutlu olamazsın,soğuycaksn,iyi bir çocuk ama sana hayrı yok falan demişti.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.birkaç falcıya baktırdıktan sonra yine ona gitmeyi düşünüyorum,isteyenlerle evine beraber gidebiliriz ayarlayıp.

ben falcıları sadece bilmesiyle değil,bana karşı tavırlarıylada değerlendiriyorum.

bazıları müşterilerini başından savmak için bakıyo adeta,o kadar para için bizim zaten bildiğimiz bikaç sıradan şey söylüyor,en çok dikkatimi çekense genç kızlarda sadece ilişki konularına ağırlık veriyorlar,benim sevgilimle sorunum yok,derdim çok başka ama bana sevgilimi anlatıp duruyorlar,yönlendirmek zorunda kalıyorum artık anca biliyorlar.

gittiğimiz falcıları anlatırken onların kişilikleri,yoğunlaştığı konuları ve kaç dakika baktığını da belirtelim kızlar

Ya canım benim Nesibe Abla farklı galiba:S 20 liraya baktı ve dua kibrit falan öyle şeyler yoktu.

Bu aralar popüler olan Gül var galiba kızlar? Ben yeni merak saldım bu işlere Gül'e git der misiniz=) Nerde acaba Gül?

ben desteklerım sahsen güzel proje

daha önce bir nesibeden bahedilmişti. mydecember aynı kişiden mi bahsediyorsunuz?:uhm:

güzel fikir CADIARZU

Ya canım benim Nesibe Abla farklı galiba:S 20 liraya baktı ve dua kibrit falan öyle şeyler yoktu.

canım bizi yıllardır tanıyor evine falan gidiyoruz belkide ondandır,bide kahve cafede olunca 5 lira alıyolar,e fal için cafede karını koyunca 20 liraya çıkmış olabilir.

benim bildiğim kadın esmer,şişman,benleri falan var

mydecember ben gelebilirim falcıya ..
şu aralar pek bi ihtiyacım var
bi nevi psikolog işte..

daha önce bir nesibeden bahedilmişti. mydecember aynı kişiden mi bahsediyorsunuz?:uhm:

canım ben başından beri aynı nesibeden bahsediyorum,bu konuyu açtığımdada belirtmiştim o zamanlar adını unutmuştum avcılarda evinde fal bakan biri var diyodum,,bence aynı kişiden bahsediyoruz

mydecember ben gelebilirim falcıya ..
şu aralar pek bi ihtiyacım var
bi nevi psikolog işte..

tamam canım listeye ekledim seni,ben oraya yakınım zaten siz gelebileceğiniz günü söyleyin bana da uygunsa ararım toplaşır gideriz evine.

bende gelmek sıterdım ama uzak ayrıca neden kımse maltepe serkandan bahsetmıyor yaw oda ıı gıbı bende gaza gelıp gıderdım ona bır kere daha bayramdan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…