İstanbul'da Fal - Falcılar

Gittim güzelim Gülede Yiğitede Tarığıda tekrar denemek için bi kaç kişiyi daha yolladım.Erkek arkadaşımı dahi yolladım.Bilemem ama olmadı. İyi bi falcı olmasını çok istiyorum.Şu semente falını merak ediyorum baktıranlar varsa yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

Tabii ki özgür ve tartısmaya girmiyoruz kimseyle yani senle enerji tutmamış demekki diyeceğim ki bilen adam bilir enerji hikayedir ama bende biliyor bu insanlar demek sende bilememişler ne diyimmm,olabilir yanii:1shok:

arkadaslar şu sıra benım arkadaslar arasında kı tek dıyalog kurtulusdakı melahat hanım ..
ya gıden bukadarmı etkılenıp donuyo anlamadım sızde gıden varmı aceba?..

canım benm bir kız arkadaşım var oda senin gibi hangi falcıya gitse bişey diyemiyorlar, benm arkadaşımdan kaynaklanıyor bence çünkü gittiğim yerlere onuda götürdüm, bana takır takır sayarlarken kızcağıza hiçbişey diyemediler :)

şimdi şöyle bir durum var, buradaki herkes iyi denilen bir falcıyı mutlaka deniyor ama arada fire veriliyor...elektrik olablir,o gün o fal bakan adamın canı bakmak istememiş olabilir,sizin beklentiiniz farklı olabilir...iyi ya da kötü zaten baktırmak isterseniz ben burda kötüde desem siz o meraktan olsa yine gidersiniz: )

gül hakikaten iyi bir falcı,ben hep kendi falımdam ve kankamın falından yola çıkarak söylüuorum ki gidenlerden memnun kalmayan görmedim...ama olur olur kötüde bakabilir...

zaten neredeyse 600 sayfa yapılan yorumda bu da tek adamdır diyen kimse olmadı...olamazda...

merak edenler varsa gül bakırköyde tiki kafede...biri sormuştu sanırım...onun haricinde yrn kadıköyde tarotcu birine gidicem..kız çok genç ve bayaa iyi bakıyor demişlerdi yrn bir kafede başlıcakmış bir arkadaşım söyledi ona gidicem denicem memnun kalırsam yazarım sizede..

arkadaslar şu sıra benım arkadaslar arasında kı tek dıyalog kurtulusdakı melahat hanım ..

Şu fala yumurta kıran kadın degıl mı o,eger oysa hep kötü yorumlar yapılmıştı burda,iyi hatırlıyorum.Ama ben gitmedimmguclubacismile

Şu fala yumurta kıran kadın degıl mı o,eger oysa hep kötü yorumlar yapılmıştı burda,iyi hatırlıyorum.Ama ben gitmedimmguclubacismile
yumurtamı akannehirya kım gıtse akannehirolup donuyo sır merakdan gıtcem dayanamayıpda kaydirigubbakcemile3

İyi niyetli olmak istiyorum ama bir yandan da şu 600 sayfanın 600 ünü de okumuş biri olarak gördüm ki yeni üyeler ortaya bir isim atıyor,şöyle iyiydi böyle iyiydi diye ve herkes o kişiye akın ediyor,geriden takip edince çok rahat anlaşılıyor bu.Mesela bir nilüfer dir gittii,sonra Rahman Hoca,sonra Ayhan,şimdi Gül sonra kim olur bilemem.Nilüfer ve Rahman fos çıktı hele Nilüfere çok kişi gitti ama sonuç yok, şimdi Ayhan ve Gül deneniyor 1 ay sonra bakıcaz onların da sonuclarına.Ben bunlara gitmedim yorumları bekliyorum,abartılı yorumlar yapılmamıs ve herkesin ortaklaşa bu gerçekten iyi dedikleri kişileri deniyorum.Bir hata yaptım demete gittim oda arkadas tavsiyesiydi ağzımın payını aldım,sonra Seval onu da begenmedım anlattım size burda,sonra Tarık ve sürekli Tarıga gidemeyecegim için ve taksime de gitmişken Tarık harıcı biri olsun diye Dilek.insallah haftasonu levent i deneyecegım,forumun ortak kararı Tarık ve Levent zaten,şimdi bekliyorum gidenler Ayhan ve gülü yorumlasın diye ona göre karar vericem ve onlarada gidecem yada gitmiyecem ancak kızlar beklemek lazım çünkü birşey atlıyoruz bu falcıların da bu sitelere üye olup yorum yapabileceğinilmaz:Ve bizi aman da ben çok iyiyim diye yönlendirebileceklerini

Arkadaşlar merhaba,maltepede çanga kafedeki serkan geleceği bilebiliyormu baktıran varmı?

arkadaşlar böyle konuşmayalım bence, geleceği kimse bilemez allahtan başka, bahsettiğimiz insanlar hissettiyleriyle yorumlar yapan insanlar Allahtan başka hiç kimse geleceği bilemez ve bilemeyecektir..Sonradan hayalkırıklığı yaşamamızın tek nedeni bu, şartlandırmayın kendinizi

füsun selamlar. gül hanım randevu vermiyor galiba. gidince çok kalabalıksa ne yapıcaz peki. cidden randevu vermiyor mu yoksa ayhan gibi mi bu da kim ulaşırsa mı gidebiliyor. bana çok uzak çunku bakırköy ve beklemesi baktırması filan ben ne olurum oralarda :))

Ben de Melahat hanımı duydum ve gitmek istiyorum. Onun hakkında çok şeyler söyledi gidenler.

Ayhana yarın gidecek grupta 2 mecburi fire var, gelmek isteyen varsa 2 kişilik yerimiz var. Bana yazın

Bir de Maltepede sahilde orduevinin orada bir cafede İranlı bir çocuk vardı Hüdelfa. Ona gitmiştim 2 yıl önce ve gerçekten dedikleri çıktı. Benim farkettiğim birşey var fal bakanlara dair. Kadın falcılar erkek falcılara göre daha duygusal ve kırmak istemiyorlar hemcinslerini. Ama erkekler daha acımasız ve ne görüyorlarsa da takır takır söylüyorlar.

Symbol Cafe Nişantaşında Bahar ve Fulya var bir de. Her ikisi de tarotta iyi. Özellikle Fulya sezgileriyle bakıyor. Onları da önerebilirim.

canım randevu versede kişiden kişiye bakım farklı sürdüğü için kayıyor süreler o yüzden erkenden gitmeye bak 3 gibi orda ol en fazla 1 2 saat beklersin

Arkadaşlar forum içinde telefon numarası msn adresi konu dışı mesaj paylaşmında bulunmak yasaktır.
Bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…