İstanbul'da Fal - Falcılar

rahman hocaya gıttım anne adı ad soyad soylenıyor ama baska soru sormadan bakıyor oldukca net seyler soyluyor ama gelecek ıle ılgılı tam konusmuyor kısılık analızı dogru ama bırsey oldugu ıcın uzerımde 200 lıra ıstedı cozmesı gereklıymıs ama gelenler vardı cok memnundular yanımda beraber gıttıgımız kısının de sorunları cok ıyı bıldı

Yazz12 gelecekle ilgili tahminlerinin tutma ihtimali ne sence ?
Üzerinde büyü var çözelim filan muhabbetine girdiyse tam hocaymış bu, falcılıktan çıkmış iş diye düşündüm

Üzerinde büyü var çözelim filan muhabbetine girdiyse tam hocaymış bu, falcılıktan çıkmış iş diye düşündüm

İş falcılıktan çıkmış ta acaba cidden üzerinde bişey varmı yoksa adam para koparak için mi yapıyor onu anlamak lazım.

Merhaba Rahman beyi ilk ben önermiştim arkadaşlara evet falı güzel biliyor bakıyor gelecekle ilgili söyledikleride çıkıyor çünkü biz yıllardır gideriz ona ama işte o huyunu sevmiyorum herkese hemen hemen büyü var yada seni okumam gerek falan diyip para koparmaya çalışıyor bana göre ama falı gerçekten hakkını vererek bakıyor ben bi çok falcıya gittim şu kafelerdeki inan o kadar komik şeyler yaşadım ki kafelerde baktırmıyorum artık dediğim gibi Rahman beye gidenler yada gidecek olanlar bu söylediklerimi dikkat etsin derim ..

Merhaba Rahman beyi ilk ben önermiştim arkadaşlara evet falı güzel biliyor bakıyor gelecekle ilgili söyledikleride çıkıyor çünkü biz yıllardır gideriz ona ama işte o huyunu sevmiyorum herkese hemen hemen büyü var yada seni okumam gerek falan diyip para koparmaya çalışıyor bana göre ama falı gerçekten hakkını vererek bakıyor ben bi çok falcıya gittim şu kafelerdeki inan o kadar komik şeyler yaşadım ki kafelerde baktırmıyorum artık dediğim gibi Rahman beye gidenler yada gidecek olanlar bu söylediklerimi dikkat etsin derim ..

Peki bu Rahman Hoca neye bakıyor

peki ne kadara bakıyor,anladıgım kadarıyla falcı değil hoca kendisi bu daha iyi aslında

30 bakıyor ama ben 20 veriyorum kaç yıllık müşterisiyim ben annem beni ona ilk götürdüğünde 17 yaşındaydım ve o zamanda bana söylediklerini inan bir bir yaşadım.Adam konuşurken evirip çevirme yok ağzından laf almayada çalışmıyor diğer falcılar gibi direk söylüyor isme kadar.Evde falanda bakmıyor bi dükkanda ve yıllardır aynı yerde ..

kızlar bana acil olarak medyum zodyak la alakalı bilgi verirmisiniz
randevu aldım ama yanlış mı yaptım acaba
param boşuna gitmesin ???
baktıran varsa yazabilirmi gidicem de kararsız kaldım

Ben de fal bakıyorum. Fakat arkadaslarıma öyle kahve içtiğimizde.
Yani kimin nasıl baktıgını artık anlayabiliyorum.
Sevalin psişik gücü olduguna gözlerimle sahit oldum.
İsterse herseyi bilir fakat cok derine inmiyor. 3 harflilerden haber alabilir.
Artık onu yapmıyor. Yani söylediği seyler dogru cıkıyor anlık durumları biliyor.
istediğimiz insanın bizim hakkımızda ne düşündügünü veya kararsız kaldııgımızda en iyisinin hangisi olacagını cok iyi biliyor.

Medyum zodyak a ben gitmiştim daha once ama arada tanıdıklar var diye bana ücretsiz bakmıstı belki de bu sebeptendir olucak diye yazdırdığı hiçbirşey çıkmadı,kağıt hala durur birtanesi mi tutar ama yok.Tabii ücretsiz olduğu için de böyle olmuş olabilir adam ünlü bir adam hatta yeri gümüşsuyundaydı ve cok bekleyeni vardı,ailecek gelenler vardı.Bence git baktır ben istisna olabilirim.

30 bakıyor ama ben 20 veriyorum kaç yıllık müşterisiyim ben annem beni ona ilk götürdüğünde 17 yaşındaydım ve o zamanda bana söylediklerini inan bir bir yaşadım.Adam konuşurken evirip çevirme yok ağzından laf almayada çalışmıyor diğer falcılar gibi direk söylüyor isme kadar.Evde falanda bakmıyor bi dükkanda ve yıllardır aynı yerde ..

peki bana adres telefonunu gönderirmisin rica etsem ben özel mesaj atamıyorum çünkü

bana adres telefon werirmisiniz merak ettim lütfeeeeeen:sinifsinif:

X