İstanbul'da Fal - Falcılar

valla o kadar çok hülya isimli falcıya baktırdımki hangisi hatirlamiyorum.Ama son zamanlarda öyle birine baktırmadım.Bu arada bu hafta 2 arkadaşımla Belgin Kostağa gideceğiz.2 sini de bilirse yazarım o yüzden gidecek olanlar varsa perşembeye kadar beklesin derim.Kimsexi yanlış yönlendirmek istemiyorum ben onların fallarını dinliycem ve daha doğru bir tahlil yaparım.çünkü o gün bana bakılmıştı sağlıklı bir yoru yapamamış olabilirim

Haklısın Alevko,bu fal işinin bana yaptığı en büyük kötülük.En güzel yıllarımı heba etmesi.35 yaşına geldım ve falcılara inandığım için şu an elde var sıfır.Lütfen yanlış anlamayın kendimi methetmek için söylemiyorum sadece sizlere örnek olsun diye biraz kendimden bahsedicem.aslında şartlar anlamında gıpta ile baktıği bir kızım.standartların üzerinde güzel,kariyerli,entellektüel,sosyo ekonomik durumu yüksek bir insan olduğum halde birine takıntılı bır şekılde aşık oldum karşı tarafta tık yok ama ben ille olcak diye tutturdum gôzüm kimseyi görmedi imkanlarım olduğu halde en güzel zamanlarımı falcı köşelerinde harçadım.onlardan umut aldıkça devam ettim beklemeye.Halbuki karşı tarafın umrumda bile değilim.bunda onunda suçu yok tabi duygu işi hesabı olmaz ama bu falcılar benim ümidimi hep canlı tuttular karşıma çıkan insanlara şans vermedim hep bekleyerek geçti yıllarım.Ve sonuçta büyük hayalkırıklığı.Giden zamanımamı yanayın yoksa işime konsantre olmayıp yaşadığım kayıplaramı? Bu durum benim gibi takıntılı insanlar için geçerli tabi.bir şey olmuyorsa kabullenip yoluna bkmalı insan.yoksa falcı denen umut tacirleri ile ancak kendi hayatınızı mahvedersiniz.aslında çok pişmanım falcılara inandığım için.şimdi niye hala fal baktırıyorsun derseniz Artık bundan sonrada hayata zor tutunduğum için eskisi gibi olmasada boş umutlara ihtiyaç duyuyorum

herkesin başından böyle şeyler geçmiştir benimde ilk falcıyla tanışmam öyle bir aşk yüzündendi
sonra yıllarca gitmedim 5 ay önce iyi bir falcı ararken bu siteye üye oldum hangi ismi duyduysam koştum gittim şimdi dolaşan isimler biliyorum bir süre sonra canlılığını yitirecek çünkü verdikleri tarihler dolacak yeni tarihler verecekler biz de buralarda yıpranacaz

hem bir de sadece bir kere gitmiyorsun ne kadar iyi olursa olsun canın sıkılınca bir daha gidiyorsun bak sen o kadar para harcamışssın 1000 dolardan sonra bir daha gitmeme gerek yok derdin
o nedenle geleceğe umutlanmayıp geçmişi ve bugunü iyi değerlendiren bir cafe falcısına bir sorun olduğunda danışmak daha ekonomik olur diye düşünüyorum çünkü bir de çıkmayınca hem onun sıkıntısı hem de verdiğin paranın sıkıntısı oturacak içine[/QUOTE

Ben farklı düşünüyorum fal baltırmaya o an için gidiyorum mesela bana adı şu,şöyle bir insan diyince benim için yeterli çünkü bu falcının bildiğini gösteriyor... Ama arkadaslar ,gelecek yada kader herşey sizin elinizde önünüze çıkan a yolundan değilde b yolundan ilerlerseniz daha önce görünen gelecek birden değişiverir sonucta tek çıkışlı bir labirentte ilerlemiyoruz.İşte bu sebepten size 6 ay sonra şöyle olacak diyen falcının tahmini tutmaya biliyor.

Bu arada Advocate, demet 3 yıl önce falan iyiymiş ama şimdi belli ki işi ticarete dökmüş şimdiye kadar gittiklerimin arasında en kötüsüydü zaten ona falcı demek hatalı olur bence zira ne gelecekten nede geçmişten bahsetti.Bi adam var şu şu harfli,yaz oraya ben salağım artık üzülmiyeceğim falan dedi bana,şaka gibi yanii...Belgin Kostaga gidecegim ama madem öyle önce bir arkadasların gitsin yorumları yazarsan ona göre karar veriyimm.

Bu arada Advocate, demet 3 yıl önce falan iyiymiş ama şimdi belli ki işi ticarete dökmüş şimdiye kadar gittiklerimin arasında en kötüsüydü zaten ona falcı demek hatalı olur bence zira ne gelecekten nede geçmişten bahsetti.Bi adam var şu şu harfli,yaz oraya ben salağım artık üzülmiyeceğim falan dedi bana,şaka gibi yanii...Belgin Kostaga gidecegim ama madem öyle önce bir arkadasların gitsin yorumları yazarsan ona göre karar veriyimm.

aynen bana da aynı cümleler
hatta küfürlü kelimeler de yazdırdı ne olduğumu anlamadım
çıkınca resmen çökmüştü psikolojim
bir de tasula aynısı gerizekalı ay hatırlayınca bile gerildim

bu arada yelkovan cafede handan var ya o da iyi
hani böyle sıra beklemeyim kimselere görünmeyeyim bir arkadaşla dertleşip fikir alışverişi yapayım diyorsanız o da iyi böyle süper şeyler vadetmiyor ama sana yol gösteriyor kadın gerçek tarot bakıyor ne 3 harfliyle ne isimle cisimle uğraşıyor kartta ne çıkarsa o

Evet bana ve arkadasıma da yazdırdı o küfürlü kelimeleri demek kadın herkese aynı şeyleri söylüyor...Zaten cafenin sahibi imiş bizim gibi enayiler oldukça daha çok cafe acar o yalancı

bu arada yelkovan cafede handan var ya o da iyi
hani böyle sıra beklemeyim kimselere görünmeyeyim bir arkadaşla dertleşip fikir alışverişi yapayım diyorsanız o da iyi böyle süper şeyler vadetmiyor ama sana yol gösteriyor kadın gerçek tarot bakıyor ne 3 harfliyle ne isimle cisimle uğraşıyor kartta ne çıkarsa o

Alevko madem o kadar gezmişsin sana tavsiye Yiğite git bakırköydeki... şu anı ve geçmişi biliyor,isimde biliyor eğer sevgilinden falan ayrıldıysan arıycak diyorsa arıyorda,ben uzun süredir gidiyorum bana ne dediyse oldu kimi götürdüysem bildi ama gelecekle ilgili kesin tahminler istiyorsan adam medyum değil,bide iyi anına denk gelmek lazımm

Alevko madem o kadar gezmişsin sana tavsiye Yiğite git bakırköydeki... şu anı ve geçmişi biliyor,isimde biliyor eğer sevgilinden falan ayrıldıysan arıycak diyorsa arıyorda,ben uzun süredir gidiyorum bana ne dediyse oldu kimi götürdüysem bildi ama gelecekle ilgili kesin tahminler istiyorsan adam medyum değil,bide iyi anına denk gelmek lazımm

eskiden sevgilimden ayrıldığımda fellik fellik falcı arardım barışacaz mı diye ama artık aramıyorum çünkü çoğu barışacaksınız diyor ve biz barışıyoruz bu süre içinde bir daha asla barışmayacaksınız seni silmiş diyenleri eliyorumzemuszemus
bunu bilmek için artık medyum olmaya gerek yok ben her ne kadar her seferinde yok bu sefer kesin bitti desem de bitmiyor ama dün tarık dedi ki sen bu sefer mantıgında bu ilişkiyi tamamen bitirmişsin çok doğru ifade etti düşüncelerimi mesela gecen sefer böyle birşey demedi çünkü o zaman benimde hatalarım vardı ve tarık o hataları da söylemişti bu sefer demedi çünkü ben falcıların sözünü dinleyip hatalarımı yapmadımyerimseniben
ben gelecek için gitmiyorum zaten yine karışık bir durum olursa aklımda bulunsun sağol

hmm kızlar bir de sevali arıyordunuz ya dün asmin cafe de bir seval ismi vardı afişte belki sizin sevaldir

Kızlar ben de forumdaki yorumları değerlendirerek geçen çarşamba tarıka gittim. Çarşamba akşam saati olmasına rağmen 1 saat sıra bekledim. Burda okuduklarım beklentilerimi baya yükseltmiş olacak ki ben pek beğenmedim :KK43: belki elektrik falan tutmamıştır ama, bi falcı için hakikaten iyi diyebilmem için öğrenci misin çalışıyo musun diye sormaması gerekiyor, yaş vs herşeyi sordu yani... 1 saat sıra bekledikten sonra kardeşim sana bunu sorasın diye mi para verdim de diyemiyor insan...hani karşımdaki çalışıyorum yaşım da 22 dedikten sonra ben de olsam gayet başlardım anlatmaya, önce giyimine bakardım gömlek etek geldiyse belli ki ya bankada çalışıyor ya da kurumsal bir yerde, eh çalıştığına göre de bi insan falcıya neden gelir demek ki sorunu aşk meşk işleriyle... diye devam ederim yani arada da 2-3 harf sallayıp tuttursam benden kral falcı yok. ha sonuç olarak tutan noktalar da oldu. 1.5 yıl önce biten ilişkimi bildi, onu kafamdan çıkardığımı falan söyledi bunlar da tuttu, onun dışında şuan hoşlandığım kişinin isminde 3 harf var, bi harfini bildi. o da hoşlanıyor ama çevreden çekiniyor gibi bir şey söyledi, evet aynı ofiste çalışıyoruz ve böyle şeylere iyi bakılmıyor bunu da bildi, onun dışında 1.5 yıl içinde evlilik teklifi alacak ve kabul edeceksin dedi. bu gayet uzak bir ihtimal bana göre... onun dışında hoşlandığım kişi için olacak mı peki dedim 1.5 aya kdr bi hamle yapacak dedi... bakalım bu dediği çıkarsa öğrenci misin falan gibi sorularına takılmayacağım ama tutmazsa diğer kısımları iyi salladığını düşüneceğim sadece...

Kızlar ben de forumdaki yorumları değerlendirerek geçen çarşamba tarıka gittim. Çarşamba akşam saati olmasına rağmen 1 saat sıra bekledim. Burda okuduklarım beklentilerimi baya yükseltmiş olacak ki ben pek beğenmedim :KK43: belki elektrik falan tutmamıştır ama, bi falcı için hakikaten iyi diyebilmem için öğrenci misin çalışıyo musun diye sormaması gerekiyor, yaş vs herşeyi sordu yani... 1 saat sıra bekledikten sonra kardeşim sana bunu sorasın diye mi para verdim de diyemiyor insan...hani karşımdaki çalışıyorum yaşım da 22 dedikten sonra ben de olsam gayet başlardım anlatmaya, önce giyimine bakardım gömlek etek geldiyse belli ki ya bankada çalışıyor ya da kurumsal bir yerde, eh çalıştığına göre de bi insan falcıya neden gelir demek ki sorunu aşk meşk işleriyle... diye devam ederim yani arada da 2-3 harf sallayıp tuttursam benden kral falcı yok. ha sonuç olarak tutan noktalar da oldu. 1.5 yıl önce biten ilişkimi bildi, onu kafamdan çıkardığımı falan söyledi bunlar da tuttu, onun dışında şuan hoşlandığım kişinin isminde 3 harf var, bi harfini bildi. o da hoşlanıyor ama çevreden çekiniyor gibi bir şey söyledi, evet aynı ofiste çalışıyoruz ve böyle şeylere iyi bakılmıyor bunu da bildi, onun dışında 1.5 yıl içinde evlilik teklifi alacak ve kabul edeceksin dedi. bu gayet uzak bir ihtimal bana göre... onun dışında hoşlandığım kişi için olacak mı peki dedim 1.5 aya kdr bi hamle yapacak dedi... bakalım bu dediği çıkarsa öğrenci misin falan gibi sorularına takılmayacağım ama tutmazsa diğer kısımları iyi salladığını düşüneceğim sadece...

allah allah hayret ben iki defa gittim ikisinde de yaş ve isim dışında birşey sormadı bana da arkadaşıma da. bunları sorar sormaz da hıızlı hızlı anlatmaya baslıor ve bana hiç harf vermedi bugune kadar

bende dün symbol cadde levente gittim.fena değildi.iki arada bir derede kalındığında bence en gidilebilinir falcılardan.fazla sallamadı.bakalım kızlar yakında işe gireceğimi söyledi, tutacak mı:)

X