İstanbul'da Fal - Falcılar

tatlıskocum, ınan ben bırıze kımı gotursem mudavımı oldu... Soyledıgı bır tek bana cıkmadı....

kızlar yanlış anlaşılmasın biriz de bilemedi demek istedim erguvanlar açarken dediği olay bu gece oldu
falların hepsi boş zaten

tatlıskocum, ınan ben bırıze kımı gotursem mudavımı oldu... Soyledıgı bır tek bana cıkmadı....

o zaman bir de beni ekle zaten iş kariyer hiçbiri çıkmamıştı ilişki konusunda bir o mu tutturdu derken tarihindeki büyük yanılmayla onu da elemiş oldum sıfıra sıfır elde var sıfır

kızlarrr ben bugün düş kafe nesibe hanıma gidiyorum lulu arkadaşın dışında bikaç kişiden daha duydum harika diyolar öncedende calipsoda çalışıyormuş gelecek olan varsa buluşpta gidebiliriz 1e kadar cevaplarınızı bekliyorum çok merak ettm o kadını

ben de çok merak ediyorum HawinK.yarın gideceğim bir aksilik olmazsa.sen yorumlarını yazarsan sevinirim.bir de kaça bakıyor her gün orada mı?

dün iki arkadaşımla levent'e baktırdık...bana daha önce ne dediyse aynı şeyleri söyledi hemen hemen ve arkadaşlarım da çok memnun kaldı...bakalım dedikleri olacak mı olursa yazarım buraya...bundan sonra da uzunca bi süre fal baktırmam heralde.

hangi levent symbol mu

şimdi aklıma bir şey geldi bu falcıların birkaçına giderken yanımda bir arkadaşım vardı symbol levent angels naz tasula türkan ve onun fal baktırdıgı herkes onun birlikte oldugu kişiyle evlenecegini söylediler,uzun zamandır görüşmüyorlardı ama hepsi barısacagı tarihi söyledi, hiç kimse farklı bir şey söylemedi beraber tarıka gittiğimizde ise ilk defa tarık ona karsısına yeni birinin çıkacagını ve eski kişiyle evlenmeyeceğini söyledi o gün için bu o kadar imkansız görünüyordu ki tabiki o da inanmadı,hatta inanmak bile istemedi bütün bunlar bu 1 ay içinde oluyor hayatına hiç olmadık yerden biri girdi eskisiyle konusmuyorlar ve yeni kişi evlenme teklif etti
yalnız aynı tarık bana leventle aynı cümleleri kurdu aşk hayatımda hiç problem yokmuş gibi ama ben artık onların dediğinin olabilmesine ihtimal dahi vermiyorum

Demek ki herkes aynı şeyi diyorsa olur herhalde diye düşünmemek lazım.
Hala aklım ermiyor şu fal işine.

Demek ki herkes aynı şeyi diyorsa olur herhalde diye düşünmemek lazım.
Hala aklım ermiyor şu fal işine.

ben de fala ilk başladığımda 2-3 kişi aynı şeyi söylediğinde tamam demiştim benim geleceğim belli sonra burdan kızlar bizede aynı şeyi söylüyorlar ama olmuyor demişlerdi sonra baktım ki hakkaten öyle
acaba farklı şey söyleyene mi inanmak lazım anlamadım ki of of

Bana Mihriye herkesin dediğinin tam tersi şeyler söylemişti ama onun dedikleri de hiç olmadı.
İnanılacak bir şey kalmadı ortada artık.

arkadaşlar bana en komik gelen bir falcının bir önceki söylediğiyle çelişmesi.başkalarından farklı şeyler söylemesinden daha fazla kötü geliyor bu.ilk başta size ümit veren falcı sonra bundan adam olmaz diyebiliyor.

kızlar bugün kokoş cafeye gittim kesinlikle tavsiye etmiyorum büyük konuşmayayım ama bir daha adımımı bile atmam oraya. iğrenç ötesi bir faldı yeminle ben daha güzel bakıyorum.

merhaba arkadaşlar bende fala çok meraklı biri olarak sizinle paylaşmak istedim.Benim yıllardır gittiğim Rahman hoca diye biri var suya bakıyor ama gerçekten harika bakıyor garanti verebilirim ben çoğu kişiyi götürdüm çok çok iyi diyebilirim.Sonra bakırköyde dejavu cafede yiğite fal baktırdım çok tatmin olmadım açıkçası 7-8 dk geçmiyor tek tek harf soruyor ki tutturamadıda söyle bakim neymiş falan dedi gıcık oldum bide acayip hızlı konuşuyor anlaşılmıyor.En son bugün Gül hanıma gittim tiky cafede başlamış ama yinede gitmeden arayın derim ben çok bekledim çünkü şu an içinde bulunduğum durumu tek tek anlattı gelecekle ilgilide şeyler söyledi bakalım neler olacak bu arada Gül hanım kahveye bakmıyor artk direk yüzüne bakıp patır patır söylüyor.Bende numaraları var saydıklarımın isteyene verebilirim zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…