İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba arkadaşlar bende fala çok meraklı biri olarak sizinle paylaşmak istedim.Benim yıllardır gittiğim Rahman hoca diye biri var suya bakıyor ama gerçekten harika bakıyor garanti verebilirim ben çoğu kişiyi götürdüm çok çok iyi diyebilirim.Sonra bakırköyde dejavu cafede yiğite fal baktırdım çok tatmin olmadım açıkçası 7-8 dk geçmiyor tek tek harf soruyor ki tutturamadıda söyle bakim neymiş falan dedi gıcık oldum bide acayip hızlı konuşuyor anlaşılmıyor.En son bugün Gül hanıma gittim tiky cafede başlamış ama yinede gitmeden arayın derim ben çok bekledim çünkü şu an içinde bulunduğum durumu tek tek anlattı gelecekle ilgilide şeyler söyledi bakalım neler olacak bu arada Gül hanım kahveye bakmıyor artk direk yüzüne bakıp patır patır söylüyor.Bende numaraları var saydıklarımın isteyene verebilirim zemuszemus

valla benim de su an kafam karışık kimin söylediğine inanayım bilmiyorum hayatım başka yöne gidiyor falcıların dediği başka yöne sonra onların gazına geliyorum daha kötü oluyor gül bana da mantıklı gelmişti dediği çıktı gibi oldu sonrası iyice karıştı nitekim levent tarık burcu vs aynısını söyledi
biraz önce bahsettiğim arkadaşım da beni aradı bana tarık ve naz bildi diye
naza giden yok sanırım daha önce, o da geçmişle ilgili bayagı bilmişti
bu rahman hoca nerededir su falı ben hiç baktırmadım şu anki durum ile ilgili öğrenmem gerekenler var iyi bir falcı lazım bu aralar

Ben ablam ailem kısacası tüm ailem arkadaşlarım biz çok denedik bu adamı ben daha 15 yaşındaydım ilk gittiğimde her dediğini harfi harfine yaşadım.En son bi kaç hafta önce gittim şu an hayatımda olan kişinin adını direk yok harf ver yok a harfi kaçıncı sırada gibi bişey demez direk söyler ki bana söyledi.Gitmeni tavsiye ederim. 30 tl bakıyor bu arada ben pazarlık yapıp 20 vermiştim :KK1:

Ben ablam ailem kısacası tüm ailem arkadaşlarım biz çok denedik bu adamı ben daha 15 yaşındaydım ilk gittiğimde her dediğini harfi harfine yaşadım.En son bi kaç hafta önce gittim şu an hayatımda olan kişinin adını direk yok harf ver yok a harfi kaçıncı sırada gibi bişey demez direk söyler ki bana söyledi.Gitmeni tavsiye ederim. 30 tl bakıyor bu arada ben pazarlık yapıp 20 vermiştim :KK1:

su falında direk söylüyorlar da zaten yani mesela bir kişinin düşüncelerini falan söylüyor mu ve nerede bakıyor semt neresi gelecek de tutoyor diyorsun

hmm bayagı uzakmış ay falcılar için istanbulu dolaşmaktan bıktım
ben sanırım yarın naza gidecem çünkü arkadasıma yeni kişiyle nerede ne zaman tanısacagını falan söylemiş tarık da sonbaharda demiş o da tutmuş bana ikisi de bu kişi olacak dediler ama

Evet karşındaki kişinin hakkındaki düşüncelerini söylüyor.Gelecekle ilgili söyledikleri gerçekten tuttu.Mesela bak ben erkek arkadaşım adına baktırdım.Bana dediki bi miras davaları var kardeşler arasında tartışma çıkacak sakince dursun o ona gelecek dedi.Bu adam söyleyene kadar ben bilmiyordum erkek arkadaşıma sorduğumda şok olmuştum.yani ben çok denedim bu adamı evinin üst katında dükkan gibi bi yerde bakıyor oralarda bilmeyen yok zaten bu adamı . Esenler atışalanında yeri.

bende levent ve gül arasında kaldım...hangisine gitsem acaba?gül iyi miydi peki enazından şunadaki durum açısından?

Evet karşındaki kişinin hakkındaki düşüncelerini söylüyor.Gelecekle ilgili söyledikleri gerçekten tuttu.Mesela bak ben erkek arkadaşım adına baktırdım.Bana dediki bi miras davaları var kardeşler arasında tartışma çıkacak sakince dursun o ona gelecek dedi.Bu adam söyleyene kadar ben bilmiyordum erkek arkadaşıma sorduğumda şok olmuştum.yani ben çok denedim bu adamı evinin üst katında dükkan gibi bi yerde bakıyor oralarda bilmeyen yok zaten bu adamı . Esenler atışalanında yeri.

oraya ancak pazar günü gidebilirim esenler bana çok uzak
zaten pazar tarıka gitmeyi düşünüyordu arkadasım da bakalım
aslında hiç gidesim yok ama bu su falını herkes çok övüyor denemediğim bir bu kaldı bir deneyeyim bakayım diyorum zaten naz da yarın yokmuş

ya gülün geçmişle ilgili ve bugünle ilgili yorumları gercekten dogruydu bana aynı cümleleri zeynep de kurmustu tarihleri de aynı vermişlerdi oraya kadarı tuttu ama sonrası olmadı yani sanırım olmaz

Bugün Niko ve aynı cafedeki Levent'e gittim...Ortalama diyebilirim, Niko'nun tamamen salladığı şeyler de oldu bildikleri de, karar veremedim. Levent'de çok pozitif biri ama şok edici şeyler duymadım, yani aa çok iyi diyemem. evet sıradakiiii, su falı mı dedi birileri, ocağım kurudu, günaha girmem de cabası:eek:

fal baktırmak fala inanmıyırum zevkine baktıyorum demek bile çok günah allahı inkar ediyosunuz demek açıp okuyun benden demesi vallaha

ben de attım burcuinandaya ama cevap vermedi
zaten pazara kadar durum belli olursa gitmeyecem sadece işle ilgili bir durum çok önemli aşk için bu kadar günaha girmeye değmez ben tövbe ettim

X