İstanbul'da Fal - Falcılar

valla bayanlarr seyhan pek muazzamdı bu bayramda..pembesi ile buluştuk gittik.ağzımız açık kaldı diyebilirim.
güzel aralıklarla gidince iyi oluyor sanırım dedikleri daha güzel oluyor.

Hadi ya... Ben de ilk İstanbul seyahatimde uğrayacağım ona... LuLu cum da çok methetti... İnşallah bana da iyi bakar boshayallersmile

Merhabaş
İstanbul kahvehanesineki Seval Hanım banada tarot bakmıştı.Bende çok memnun kaldım.
Sizlere tavsiyem özellikle çok yakınınızdaki insanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini sorun.(Eş,Kayınvalide ,Görümce,Elti gibi)
10 üzerinden 10.
Tabii benim prensibimdir.Kim fal bakıyorsa olumu ,olumsuz,ölüm kalım ne görüyorsanız söyleyin diye tembihlerim.
Ben şok oldum daha sonra söyledikleri zaten hafızamdan silindi o kadar şaşırdım.
Böyle işte.........

Aaaa kafamçokkarıştı
İyice meraklandırdınız beni kızlar :jeyyar:

Bende bu sevalee gitmeliyimm.yarın ordaysa arkadaşımla giidicezz hemen yorumlarımı yaparım artıkk :)

ben de bugun sevale gidecektim taksime kadar gitmeyeyim diye modada angels cafede zeynepe baktırdım gayet iyiydi ya. ama sevali cidden çok merak ettim. seyhan abla da önceden pen cafede bakan seyhan ablaysa ki fecii tatlı dillidir :) ona da tekrar giderim. pazar günü seval cafede midir acaba öğrenmek gerek.

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum çünkü bir falcıyı arıyorum, belki bileniniz vardır diye size danışmak istedim.Belki önceki sayfalarda yazılmıştır ama 400'e yakın sayfa var ve ben daha sadece 25 sayfa geri gidebildim Aslında ilk mesajım olduğu için çekiniyorum, reklam yaptığımın zannedilmesini istemiyorum. Ama sizlerin neredeyse tüm falcıları bilmeniz beni ümitlendirdi.

Bakırköy'de Laf Cafe'de Şeker hanım vardı, yaklaşık 8-9 ay önce gitmiştim, acayip memnun kalmıştım. Ama geçen ay gittiğimde kendisinin oradan ayrıldığını söylediler.Sadece bir kere gitme şansına sahip oldum. Şimdi nerede bileniniz var mı acaba? Gerçekten benim için çok önemli, bilen varsa yardımcı olursa çok memnun kalırım.

Ben de bir yandan gittiğim falcı yorumlarını yazayım belki size bir faydası dokunur:

*Bakırköy Laf Cafe'de Şeker; kendisi bana biraz tarot (sadece kahve falı istemiştim buna rağmen kart da çektirdi bana,beni sevdi galiba ) biraz kahve falı baktı.Herşeyi bildi! Sevgilimin öğrenci olduğunu ve bölümünü,hayalini kurduğu branşı, İstanbul'a geleceğini burada çalışacağını(ki biz o zaman başka bir şehirde yaşamayı planlıyorduk), evlilikle ilgili ailevi problemler yaşayacağımızı, birlikteliğimizin süresini, karakterini tamamen anlattı ve doğru çıktı.O sıralar yaşadığımız problemlerin nedenlerini ve ne şekilde çözeceğimize kadar anlattı! Ailevi sorunlarımı,maddi sıkıntılarımızı,abimin işinden istifa edeceğini ve eşinin ameliyat olacağını söyledi(1 ay sonra çıktı).
Ama benden önce Şeker'e fal baktıran bir arkadaşım hiç memnun kalmamış, onda çoğu şeyi bilememiş...Ona yine aynı cafeden Çiğdem hanım bakıyordu ve arkadaşım sürekli olarak ona gidiyordu, arkadaşımın erkek arkadaşıyla ayrılacağı zamanı,yurtdışına çıkıp orada uzun bir süre kalacağını vs. bir sürü şeyi bilmiş, ben Şeker hanımı bulamayınca ona baktırdım. Annemle gitmiştik önce anneme baktı 3-5 birşey öğrenmiş ondan yaşadığımız semti,benim iş görüşmesine gittiğimi,babamın iş durumunu falan işte onlar bana sanki kendisi bilmiş gibi anlattı! Beni kandırdı yani aklınca...
Benim bunlardan çıkarttığım kesinlikle falcınızla enerjilerin tutması lazım yoksa para verdiğiniz için sallamaya başlıyorlar, ya da kopya çekiyorlar! Bir de aslında çok sırası olan, rağbet görene çok erken gitmek lazım çünkü sabahtan beri 15-20 kişiye bakmış falcıya sen 15:00 te gittiğin zaman zaten onda kafa kalmıyor, başlıyor uydurmaya.O saatten sonra verilen paraya yazık,ertesi gün sabah git daha iyi.

*6 yıl önce 2 haftada bir mutlaka Melekler Kahvesi'ne gidip orada fal baktırıyordum, Dilek acaba benim o zaman baktırdığım Dilek mi bilmiyorum ama eğer oysa burada onu öven arkadaşlara inanın derim. Eğer o ise; seneler önce kendisi benim üniversiteyi kazanacağım şehri, yurtta kaç kişi kalacağımı,sonraki sene kiminle eve çıkacağımı vs. bilmişti.Yalnız o kötü birşey gördüğünde direkt söylediği için biraz benim moralim bozuluyordu o zamandan sonra gitmedim. Eğer Şeker'i bulamazsam ona gitmeyi planlıyorum.

*Son olarak yine benim memnun kalmadığım ama arkadaşımın neredeyse hayat koçu olacak falcısını öneriyim
Bu kişiden bahsedildi mi bilmiyorum ama Bakırköy'de Orhan var, kendisi cafeye bağlı değil yalnız evde bakıyor, geçen sene 30 tl'ydi ücreti. Öncelikle kendisi anne-baba-kardeş isimlerini biliyor(benimkiler hariç,isimleri değişik olduğu için baya uğraştı ve bilemedi sinirlendi ) Arkadaşımın geçmişi ve bugünü ile ilgili herşeyi bilmiş,geleceği için söylediği kısa vadeli(1 yıl) şeyler de doğru çıktı.
Ama ben de hiç birşeyi tutturamadı! Güya sevgilimle geçen ekim-aralık ayları arasında ayrılıyorduk biz!
Dediğim gibi enerjimiz uyuşmadı ve benden hoşlanmadı sanırım.

*Bir de İzmir'deki arkadaşlara: Alsancak'taki Müjgan Cafe'ye sakın ola gitmeyin, hayatımda hiç böyle kazıklanmamıştım! İki arkadaşımla gittik, bir falcı hiç mi doğru birşey bilemez??? Hiçbirşeyimizi bilememesini geçtim, bari olmayacak şeyleri uydurma değil mi?
*Bornova'da Yaren cafe vardı, orada esmer,kıvırcık saçlı bir bayan vardı, ismini hatırlayamadım malesef, o çok sağlam biliyordu, müdavimleri vardı ben o zamanlar öğrencilikten dolayı paramı fala harcayamadığım için sadece bir kez denemiştim, çoğu falcıya göre iyiydi.

Benden şimdilik bu kadar çevreden duyarsam size iletmeye çalışırım.

Şeker hanımın nerede çalıştığını bilen varsa lütfen cevap verirse çok minnettar kalırım..:sinifsinif:

ben şeker hanımın adını taksimde monalisa da duydum.yani 2tane şeker isminde kişi olma olasılığı azdır heralde..

mulla nın kısa vadede dediği şey oldu bana bir kaç gün demişti ve haber var demişti oldu hemde tam dediği tarihte..bakalım gerisi gelicekmi

giden oldumu....mullaya

bu arada KONTES teşekkürler..
bana özelden mesaj at ben atamıyorum..
mesela neler cıktıydı sana verdiği tarıhlerde .sadece benım kafamı karıstıran sey,ilk 2 falımda başka birşey demişti.3. falında benze ama başka bir sonuca bağladı..değişebilir bu dedi

bunu tam anlayamadım açıklarım ama özelden yazammıyorum

kızlar bu fal işleri boş
ben de en son gülün dediği çıktı dedim ya bence tesadüftü çünkü sonrası için durgun olacak ayın 15ine kadar demişti aksine hiç de durgun olmadı gayet güzel ve hızlı bir şekilde ilerledi opuyorumnanaktanzemuszemus
sanırım etoile sen zeynepi soruyordun zeynep daha ağustosun başında ağustos ayında barışmayacağımızı ama eylülde barışacağımızı söylemişti evet onu bildi ama ilişkiniz boyut değiştirecek demişti açıkçası ben ona fazla inanmıyorum ama bir de iş konusunda falan hep yer değişikliği demişti bütün falcılar hiçbiri tutmadı

orhan abi hala 30'a bakıyor..ben de son 2 yıldır her ay giderdim ama artık çok içli dışlı olduk her şeyimi biliyor o yüzden faldan çok nasihata döndü olay. ama kesinlikle tavsiye ederim. o gün günündeyse,geçiştirmeden bakarsa manyak bakıyor.isim isim hem de.. ben bi gece gitmiştim annemlerle 12 gibi(dediğim gibi samimiyiz baya artık) yılmaz morgül fln geldi baya da memnun kalmış ama dediğim gibi günündeyse çok şanslısınız diilse brz hayal kırıklığı olabilir

seyhan hanım tam bir fiyaskoydu,burda yazılanları da okudum gece uyuyamıosun kasılmaların var fln hepimize sölemiş demek ki..arkadaşım yeni yeni unutuodu ayrıldığı sevgilisini ama seyhan hanım o kdr emin bi şekilde dönücek dedi ki şimdi eskisinden de beter durumda üstelik dediği tarih de çıkmadı

belgin kostak'ın verdiği tarihler tuttu şimdilik oldu dediği şey ama daha uzun vadedebeklemem lazım diğerleri için

bi de taksimde sembolde bora var. öyle pek önemsememiştim diğerlerinin yanında ama en çok da onun dedikleri çıktı hem tarih olarak hem yorum olarak hem fiyatı da çok uygun. 3 arkadaşımla gittik hepimizin ağzı açık kaldı.özetle gayet başarılı

Dilek artık Melekler Kahvesi'nden ayrıldı... 1 seneyi geçmiştir belki ayrılalı... O kadın güzel bakıyordu gerçekten...

divinecat o bora beşiktaş symboldeydi herhalde (ikinci bir bora değilse) ve 12,5 lira olan fal ücretinin boraya gelince 25 oldugunu duymustum, gitmemiştim. arkadaşım gitmişti ona memnun kalmıştı eskiden.

arkadaşlar şimdi symbol cafenin facebook sayfasına baktım da kürşat ve medyum cihan pek övülmüş. gidenleriniz var mı. cidden iyiler mi yoksa falda yeni olanlar varsa süper gelmiş olabilir onlara :)) yani bu konuda tecrübeli kişilere soruyorum.

Hadi ya... Ben de ilk İstanbul seyahatimde uğrayacağım ona... LuLu cum da çok methetti... İnşallah bana da iyi bakar boshayallersmile

Kesinlikle ugra canım taksımde seval bir istanbul kahvehanesi (garanti bankası sokagı)

Katılıyorum aynen 10 uzerınden 10

LuLu sevale tarot mu baktırdınız ? Kahve mi tarot mu önerirsiniz ?

Ben ikisini aynı anda baktırdım tarot olan olayları kesınlkle dogru cıkarıyor. Kahvede ileriye dönük olayları yansıtıyor.

seyhandan memnun kalmamana üzüldüm burada çok fazla memnun olan kişi var çünkü...hakkınızda hayırlısı bayanlar umarım herşey gönlünüzce olur..

selam lulu ıstanbul kahvesınde sevale gıttık ama ıınde dedıler ne zaman gelecegını soylemedıler bana ozelden telını atarmısın ulasamadık

pendıkte aradıgın gulsumu bulursam haber verırımısın
bu arada ben rahsana gıtmıstık sormuslardı fakat daha henuz bırs sey cıkmadı ama bır arkadasıma bır soyledıgı cıkmıs bılıgnız olsun
seyhan fıyaskoydu cok akıl veren bır tıp
mulla uzun gelecekler soyluyor bana cıkmadı symbol bora ve mehmet cıkmadı bora kısa bakıyor gul purplr cafede ıyıydı medyum saman da ıyıydı sormadan anlatıyor
mazlumdan haber varmıı beklıyoruz

rahşanın bana dedıklerı hep çıkıyor..bu arada KONTES sana mail attım okuyup cevaplarsan sevınırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…