İstanbul'da Fal - Falcılar

Pardooonnn reklam amaçlı yazmamışsın.
Edit butonu olmadığı için düzüeltemiyorum yukardaki mesajı.
Her neysee... Bunun için özür. sempatiksalakcinni

Arkadaşlar ben bugün Şaşkınbakkaldaki Symbol cafede Levent'e gittim.
Geçmişle ilgili baya bildi gelecekle ilgili de çok şey söyledi ama bilmiyorum.
Giden varsa dedikleri çıkıyo mu yazabilir mi?

ilk gittiğimde baya şaşırtmıştı beni bildiği çok şey olmuştu ama ikincisinde pek umduğumu bulamamıştım çok bişi söyleyememişti

ben levente 3 kez gittim hiçbirinde dedikleri çıkmadı ama yine niye gittim çünkü geçmişte ve bugünde oldukça başarılı dedikleri saati saatine dogruydu ama geleceğe ait hiçbir dediği tarihler bayagı geçmesine ragmen olmadı
zaten bugune kadar bana dedikleri tek çıkan falcı yıldız hem de yakın gelecek değil birebir onun dediklerini yaşamamış olsaydım bir daha bir ümitle falcıları dolaşmazdım
şimdi de tarihi tek geçmeyen o oldu onun dışında herkesin tarihleri geçti

fakat birşey söyleyim mi iyiki de gitmişim onlar beni boşu boşuna ümitlendirmese ben de zaman saymasam bu dönem sanırım geçmezdi başka türlü geçerdi de çok sancılı geçerdi ben böylece daha hafif atlattım sağolsunlar

ben fal işini artık bıraktım hem inancım kalmadı hem de ihtiyacım, hepimiz ayrıldığımızda bir umutla bekliyoruz bu doğal bir süreç bir süre sonra herşey yavaşlıyor eskiyor üzeri kapanıyor
büyük konuşmuyorum tabi, şu andan sonra herşey olabilir hayatımda olsun da...

ihtiyacınız varsa gidin bir gün iki gün bir hafta mutlu edin kendinizi kötü birşey diyen olursa üzülmeyin de iyisini duyacağınaza gidin yeter ki kendinizi mutlu etmesini bilin ve hep mutlu kalın sevgilerhihoyyyt

Alevkocum yıldızın telini ve adresini bana özelden atabilir misin?
ankaraya gitme durumum varda bu aralar..belki bende vazgeçerim bu fal işinden ondan sonra!seni de ayrıca tebrik ediyorum bu istikrarından ötürü:)

uzun zamandır bakamıyodum foruma arkadaşlar yakın zamanda burcuya giden oldumu ??

canim yildizin numarasini atarim sen bilirsin ama cok basarisiz bulanlarda var haberin olsun 40 dk falan bakio ama 30 tl bana bu seferinde gecmisle ilgili cok ayrintili seyler soyledi gelecek icin de dedigim gibi tarihler gelmedi birsey diyemeyecem ankarada falcilarida oku gitmeden

tamam canım bekliyorum yıldızın telini...peki senin moralin nasıl?

cok iyiyim canim benim cok sagol
bizim is hicbir falcinin tahmin edemedigi bir yola girdi ben de heyecanla neler olacak bekliorum
burcu ramazanda bakior sanirim ayagini incmtmisti o yuzden gitmiyordu ben 3 hft once sormustum ama gelmis olabilir

alevko sen memnunmusun burcudan ?? bide kahve mi bakıtıyosun burcuya yoksa tarotmu ??

cok iyiyim canim benim cok sagol
bizim is hicbir falcinin tahmin edemedigi bir yola girdi ben de heyecanla neler olacak bekliorum
burcu ramazanda bakior sanirim ayagini incmtmisti o yuzden gitmiyordu ben 3 hft once sormustum ama gelmis olabilir

çok sevindim iyi olmana canım ya! artık çok fazla buralarda görünmüyorsun özlettiriyorsun kendini:)

alevko sen memnunmusun burcudan ?? bide kahve mi bakıtıyosun burcuya yoksa tarotmu ??

burcu bildigim kadariyla kahve bakior sadece
yok canim ben memnun degilim 2 kez gittim ama bana son 1 yilda hicbi falcinin ne is ne ask hicbir dedigi olmadi

cnm ben burcuya tarot baktırmıştım sonra burda kahve daha iyi bakıyo denmişti pişman olmuştum .. açıkçası birdaha gidicem içimde kaldı benim hakkımda bi kaç şey bilmişti açıkçası ama en azından moral verdi :) bidaha gidicem yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…