İstanbul'da Fal - Falcılar

slmlar

arkadaşım bahsettiğin falcı için iletişim bilgilerini msj atabilirmisin.
tşk edrim şimdiden

bu arada özelde yazamıyorum lütfen geldiğinde bana mesaj atın özelden ..kesınlıkle o guruba dahıl edın benı lütfen...ama öğrenebılırmısınız o adapazarlı mazlummu yıllar once orda yaşıyordu yanı 5 sene oncesıne kadar ama sımdı bursa daysa bılelemem

Sorunları belki bir psikologla ya da cok yakın bir (pozitif) arkadaşla paylaşmak çok daha iyi olabilir, bilemiyorum.

daha yeni üye oldum:) İlk defa yazıyorummm 2 tane falcı söylemek istiyorum biri İstanbulda taksimde hani şu rüyanız hayrolsun abla varya bi kanalda o işte inanın manyak bi kadın 40tlye tarot bakıyo ama insan korkuyo 2.si burda çok bahsedilmiş mihriye şimdiye kadar gittiklerim içinde iyiydi bugün tunalıda bi pasajda meral diye bi kadına gidicem çok iyi diyolar duyan bilen varsa yorum yaparsa sevinirim. yarın söylerim nasıl baktığını....hihoyyythihoyyythihoyyyt

Arkadaşlar ben bugün Şaşkınbakkaldaki Symbol cafede Levent'e gittim.
Geçmişle ilgili baya bildi gelecekle ilgili de çok şey söyledi ama bilmiyorum.
Giden varsa dedikleri çıkıyo mu yazabilir mi?

Levente bende gitmiştim, ev alımı ve iş konusunda tarih vermişti. Ev alımı için ocak subat dedi, dün imzaları attık ama evin fiili yapımı ne zaman olur bilemiyorum. İş ise ekim demişti zannediyorum bu olacak gibi görünüyor.
Kısmetse gelir hintten yemenden kısmet degilse ne gelir elden ?

Levent'e ilk 1,5 yıl önce baktırmıştım. içinde bulunduğum anı ve yaşayacağım olayları anlatmıştı. dediklerini 4-5 ay sonra kelimesi kelimesine yaşamıştım onu unutamam mesela. Levent eğer modundaysa gerçekten iyi tarot bakan biri. Dediği çıkmıştı.

Şu an ile ilgili en iyi tarot bakanlar nişantaşı sembol bahar ve melisa, olacak dedikleri çıkarsa yazarım. Daha önce tarotla uğraşmış biri olarak Bahar, melisa ,levent bunlar tarot konusunda iyiler gerçekten.

Hmmm bir de Özgür diye birine gitmiştim Cihangir'de 1 ay önce, biraz pahalıya bakıyor 1 saat sürüyor seansı. Astrolog aynı zamanda. Daha önce giden olmuş muydu? O da iyi bakıyor.

benim de iyi kahve falı baktığımı,ve bildiğimi söylerler
halbuki alakası yok,tamamen sallıyorum.nerden bilebilirim fincanın içindeki şeylere bakarak karşımdakinin akibetini :)
zaten hayatına dair birşeyler duymak,birşeylere inanmak istiyorki fal baktırıyor.inanmaya hazır insanı inandırmak kadar kolay birşey yoktur.
benim daha profosyenel versiyonumu düşünün,alın size o bahsettiğiniz falcılar.
eğer,
hadi dışarı çıkmışken bir de kahve içelim,hem fal da baktrrz modunda baktırıcaksanz tamam.
ama eğer hayatınızda herangi birşeyi falcının ağzından çıkacak bir kelimeye göre değiştiricekseniz,ya da umut bağlayacaksanız hiç gerek yok inanın..
hatta gelin ben bakıyım size,parasız:) nasılolsa aynı şeyi yapmıyormuyuz,ikimiz de sallıyoruz :)

mihriye hanım ile ilgili bana bilgi verebilirmisiniz rica etsem telini veya bilgilerini özelden mesaj attım cevabı gelmedi rica edebelirmiyim
------------------------------------------------------

QUOTE=eay53;15030623]daha yeni üye oldum:) İlk defa yazıyorummm 2 tane falcı söylemek istiyorum biri İstanbulda taksimde hani şu rüyanız hayrolsun abla varya bi kanalda o işte inanın manyak bi kadın 40tlye tarot bakıyo ama insan korkuyo 2.si burda çok bahsedilmiş mihriye şimdiye kadar gittiklerim içinde iyiydi bugün tunalıda bi pasajda meral diye bi kadına gidicem çok iyi diyolar duyan bilen varsa yorum yaparsa sevinirim. yarın söylerim nasıl baktığını....hihoyyythihoyyythihoyyyt[/QUOTE]

Taksimde bakan kadın nerde tam olarak cafedemi ismi ne tam olarak yazarsan acil çok sewiniriimmm lütfeen

cafesinin adını bilmiyorum internette rüyanız hayr olsun emine diye arasanız sitesi çıkıyo ordan bulabilirsiniz.

Terapi Cafe MİHRİYE-FİKRİYE
Bayındır 1 Sok. No: 5/8
6410 - KIZILAY / ANKARA
Tel: (312) 4302072 & 4316280-
özelden mesaj atamıyorum bu akşam gittiğimde iyi olursa veririm numarasını felan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…