İstanbul'da Fal - Falcılar

son 1 yıldır gittiğim hiçbir falcının dedikleri çıkmadı ufak tefek şeyleri tutturan olursa ne ala
yarın da zerrinin günü ama o kadar soğudum ki bu işten merak bile etmiyorum

uzun bir yolculuktan sonra belgin kostak hanımefendiye gittim. fiyatı diğerlerine göre tuzlu aman olsun dedim..ilginç bir bayan. ilk başta isim bulma ile geçiyor, kalabalık bir ailen varsa vay hailine akannehir. hepsini tek tek ismini buluyor ama onlar hakkında da konuşmadan geçmiyor tabi. konuşurken gözlerinin içine bakarak konuşuyor. lafının kesilmesini istemiyor, en son sormak istediklerinizi sorabilirsiniz..söyledikleri çıkarsa yazarım.

Merhaba herkese..bugün Rita hanıma gittim. Eğer geleceğinizi öğrenmekten korkmuyosanız gidersiniz.Hesaplaşmak zamanla, sabırla ve herşeyle çok acı hele daha çok gençsek.Evet, üzülüyorum hayatımı önizlemeye almış oldum ve geçmişin bugüne ve geleceğe sürüklediği ve -eceği herşey canımı yakıyor. En başından dediğim gibi şimdiden hazırsanız geleceği kaşımaya gidebilirsiniz. Ne diyeyim keşke hiç büyümesek!

Kötü şeyler mi söyledi. eyvahedigeldismile
Ne kadar süre bakıyor?
Geçmişi ve şimdiyi bilebildi mi?
Tutarlı mıydı söyledikleri?
Fiyatı ne kadardı bu arada?

Bildi herhalde benim bilemediğim bişeyler hakkında daha çok konuştuk.Yine gelecekte görülecek bazı şeyler.Ben yordum Rita Hanımı çünkü çok duygusaldım 1 saat sürdü.30tl

Bildi herhalde benim bilemediğim bişeyler hakkında daha çok konuştuk.Yine gelecekte görülecek bazı şeyler.Ben yordum Rita Hanımı çünkü çok duygusaldım 1 saat sürdü.30tl

sen arayıp randevu almış mıydın
isim biliyor mu mesela yoksa hep uzak gelecek mi konusuyor
ayrıntılı anlatsana biraz

Herkesin bir hikayesi var ve ben şimdiki yorumlarla o hikayenin yanlış olduğunu öğrendim.Tutarlı mı bana göre şuan evet geçmişle alakalı yorum.Eğer hayatınızda çok alternatifli,hareketli yaşamlara sahipseniz sizin alacağınız yorumlar ona göre kuvvetli olucaktır.Benim tüm kör noktam bu hikayeydi ve onun hakkında yorumlanmak istendim.Kaderi erkene çekmeyi istemek çok acı..hele ki sizi büyütmek zorunda kalan bi acınız varsa..

randevuyu başkasına aldırdım.bayramdan sonra tekrar geliyor sanıyorum.sizi sorularıyla yönlendiriyor.ben bunu gördüm diyor.sen neden diyosun onun üstüne bişey diyeceği varsa uzatır.ama sorarak konuşma yaptık.en başından koptum ben alacağım cevabı alınca o ayrı.ne diyeyim gidenler için, Allah'ın belki de şuan farkına varmanız gereken şeyler varsa acıda olsa başkası tarafından söylenmesine şahit olursununz.

rita'ya gitmek sana pek iyi gelmemiş ..epeyce etkilenmişsin
hepmiz bir şekilde.bazi şeyleri öğrenmek için falcılara gidiyoruz...ama untma...bu sonuçta gerçekten sadece bir fal...o yüzden çok da üzme kendini lütfen..

bencede son 1 yıldır kac tane falcıya gittimiyi seyler söyleyenler de oldu kötü de hiçbirinin ama hiçbirinin dediği hiçbirşey çıkmadı
geçmişten bilenler oldu bende güvenerek bekledim ama tarihler geldi geçti sıfır

arkadaşlar...
bugün yeni bir yere gittik:)
daha önce bahsetmiştim...etiler miraj cafe diye bir yer...
hafta içi seyhan hanım arkadaşımı pek memnun etmediği için,bide bunu deneyelim dedi..bayan kahve 'ye bakıyor..ama ellinde de tarod kağıtları var ve sürekli onları karıştırıyor...biz beğendik....
fal değerlendirmesine gelince...çok konudan bahsetmiyor...bir veya iki konu veya bir kişi'ye yoğunlaşıyor....ve onunla ilgili detaylı bilgi veriyor:) ...soru sorabiliyorsunuz...cevaplar mantıklı:)...tarih net vermiyor...1 veya iki hafta veya ay diyor..ama yoğunlaştığı konu veya kişi hakkında inanılmaz detaya iniyor...fena değil...tavsiye ederiz...
rendevu ile gidiliyor...ve biraz tuzlu 60 YL...neyse ki arkadaşım memnun kaldı:)

zerrine ben daha önce gitmedim eskiden meshur biriymiş
haftada bir gün sadece cumartesileri narçıl cafeye geliyor bahariyede ne kadar bilmiorum ne bakıyor nasıl bakıyor onu da bilmiorum sanırım kahve sadece birine söylediği birşey çıktıgı için beklenmedik denemeyi düşünmüştüm
çıkacağını veya bileceğini düşündüğümden değil de sadece iş olsun diye gidecem gidersem son haftadaki olayların bir anlamı vardır belki ondan bahsederse diye
ama bugune kadarkilerin hepsi sıfır
gidersem söylerim nasıl oldugunu

Son düzenleme:
alevko zeynep'in dedikleri de mi çıkmadı?hani ücret açısından biraz fazla olunca daha iyidir diye düşünmüştüm

Başlıktaki çoğu yazıyı okudum.Falın anlamı bişeylerin ters gidişiylede perçinleniyosa ve evrenin haritasında yolunu çıkaramadığın zamanlara geliyosa güçleniyor.Daha önce tarota gitmiştim tarotun talihi kötü etkilediğini bile bile.Ama o zamanlar bu durumda değildi hislerim şimdi değişimin en derin zamanına girdim.Burcumun bana verdirdiği zorlayıcı etkilerle çarpışıyorum.Rita Hanımın daha önce Mazarine Hoca için baktığı falın doğru çıkmasından da etkilendim.Yengemede baktı Rita Hanım, onunkilerde tutarlı geçmiş ve gelecek için.Sabırla büyümek zorundayım hayat bizlere bi yerden öğretmeye başlıyor.Etkilenme derecesi ne beklediğinizle alakalı bişey ben çok hayal ettiğimi değil görmediğim gizli şeyleri öğrendim belki de öyle sanıyorum.Bazılarının para bazılarının aşk evi kuvvetli belli dönemlerde Allah evlerimizi ayırmasın ne diyelim Herkesin hikayesi şöyle olsun: Onlar ermiş muradına,biz çıkalım kerevetine..

handekuka ben de senden bakırköydeki fal bakan kadının telini ve adresini isticektim ama 100 tane mesaj olmadan mail adresi bile gönderilemiyormuş bunu öğrendim neyse yazzdan rica edicem

mail atım yazzdan isteyebilirsin bende özel mesaj atamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…