İstanbul'da Fal - Falcılar

yaa hanımlar bunların ılacı olsa kendı baslarına surerler sız neden bahsedıyorsunuz soyle dogru durust sıradakı gelsın hesabıyla cafelerde herkesın ortasında degıl de evlerde fal bakanlara gıdın yaaaa...

arkadaşlar merhaba ben forumda yeniyim daha öncesindeki yazışmalarınızda Seyhan hanımdan çok bahsetmişsiniz Seyhan hanım nerde çalışıyor.Ona nasıl ulaşabilirim.

evet,seyahanı bende merak ettim..
doğru hatırlıyorsam,kontessa..sen önermiştim galiba..

seyhan hanım ile ilgili yer ve mekan konusunda bana bilgileri verebilirsen,çok sevinirim..

şimdiden çok teşekkürler..

dün beyoğlu symbol cafeye gittim. toprak vardı ona baktırdım. beni çok şaşırttı gereçkten. eşimle 7 yıllık bir beraberliğimiz olduğunu, benim ara ara ayrılmayı düşündüğümü vs pek çok şey bildi. en çok şaşırdığım kayınvalidemin büyü yaptırması... bunu her gittiğim falcı söylüyor. inanmazdım artık inanıyorum.toprak, sana büyü tutmuyor, bunu o da biliyor dedi.ama eşine tutuyor dedi. cuma gününden beri üstümdeki berbat ağırlığı bildi, baş ağrın da var dedi. tutmuyor sana, ama etkisini hissediyorsun dedi. muska falan değil, dökülen bişey dedi. yemekleri k.validen mi yapıyor dedi. evet dedim. ve o an aklımda şimşekler gibi çakan şeyi hatırladım.cmt günü mutfak dolaplarımı güzelce temizledim. küçük bir kavanozda rengi sarımsı gibi olan tuz vardı. ben hayatta öyle küçük bir kavanozun dibine tuz koymam.direkt çöpe attım kavanozla birlikte. eşinle huzurlu olmanızın tek yolu k.valideyi eve almamak, eşinle görüştürmemek dedi... bu mümkün değil dedim. o zaman bu evlilik biter er ya da geç dedi :KK43:(((((

uf kızlar avcılardaki falcının dedikleri çıkmadı sanırım.yani baya bildiği oldu da,şu tarihe kadar mutlu çok sevinceğim haberler alcağımı söyledi,maddi konuda rahatlycağımı vs vs,ve bütün aksilikler beni buldu,üstüne de maddi olarak sıkışığım,bilmiyorum kurşunmu döktürsem..

merhaba elmakurdumsun,
mesajınızı özelden aldım.nilüfer hanımı aradım.ramazanda bakmıyormuş.tatile gidecekmiş.20 eylülden sonraya sözleştik. görüşünce sonucu yazacağım size.teşekkür ederim.

Merhaba kızlar..
Bende fal baktırmak istiyorum.. Merak ettiğim şeyler var hayatımla ilgili.. Belki cevabını falcılarda bulabilirim diye düşünüyorum..
Bildiğiniz iyi bir falcı var mı? İstnbulda oturuyorum beyoğlundaki cafelerde fal baktırmak istemiyorum.. Nedense cafelerde bakılan fallar bana inandırıcı gelmiyor.. kafamçokkarıştı
İstanbulda olan, evinde fal bakan güvenebileceğim bir falcı var mı?
Aklımdaki sorularla resmen kafayı yicem..:1no2:

Sayın Üyeler,
bilgi paylaşımında bulunurken açık adres,site linki,yazışma adresi veya telefon numarası vermek, ikili tartışmalara girmek,saygısız yada hakaret içerikli mesajlar yazmak yasak ve uyarı alma sebebidir.

Aynı şekilde konudışı mesajlar ve bir üye tarafından peşpeşe birden fazla mesaj yollamakta yasaktır,lütfen mesaj aralıklarına dikkat ediniz...

arkadaşlar merhaba ben forumda yeniyim daha öncesindeki yazışmalarınızda Seyhan hanımdan çok bahsetmişsiniz Seyhan hanım nerde çalışıyor.Ona nasıl ulaşabilirim.

merhaba seyhan hanım bakırköy sunway kafede çalışıyor ücreti 20 tl yaklaşık 40-45 dk.sürüyor hoş tatlı ilgili bi bayan özel mesaj atamıyorum internetten arattırın bulursunuz hoşçakalın

merhaba seyhan hanım bakırköy sunway kafede çalışıyor ücreti 20 tl yaklaşık 40-45 dk.sürüyor hoş tatlı ilgili bi bayan özel mesaj atamıyorum internetten arattırın bulursunuz hoşçakalın

Kafe tam olarak nerede? bilmiyorumkismile
Çok uzun bakıyormuş yahu fala.. ohaoldumsmile
Peki tarota mı bakıyor kahveye mi? Sana söyledikleri çıktı mı? fisfisfis

Ender mağazasının karşısında vergi dairesi sokağında
bende seyhan hanıma gittim fakat psikolojik olarak baktı kısa sürdü kahveye bakıyor

ilk önce kişilik analizi yapıyor ki bu çok üzün sürüyor geçmişle ilgili çok bişey söylemedi gelecekle ilgili bi kaç şey ve tarihler verdi çok iddialı tarih konusunda biyere not ettim saklıyorum bekliyip göreceğim ama çok sıcak hoş ve ilgili bi bayan bana sadece kahveye baktı isteyene tarotta bakıyormuş

Ender mağazasının karşısında vergi dairesi sokağında
bende seyhan hanıma gittim fakat psikolojik olarak baktı kısa sürdü kahveye bakıyor
Teşekkür ederim.. :)

ilk önce kişilik analizi yapıyor ki bu çok üzün sürüyor geçmişle ilgili çok bişey söylemedi gelecekle ilgili bi kaç şey ve tarihler verdi çok iddialı tarih konusunda biyere not ettim saklıyorum bekliyip göreceğim ama çok sıcak hoş ve ilgili bi bayan bana sadece kahveye baktı isteyene tarotta bakıyormuş

Hımm.. En yakın zamanda gidicem.. Tarot bakmasını isterim heralde..CADIARZU
Teşekkür ederim.. :)

yaa kızlar kırk yılda bi reyting alan forum açtım onuda kapattırcaksınız:tomato:

adres telefon bilgileri vermeyin lütfen

ben detaylı şekilde sana bilgileri yolladım canım.
valla tarotuda çıkıo kahveside..

ben detaylı şekilde sana bilgileri yolladım canım.
valla tarotuda çıkıo kahveside..

Canım sana mesaj gönderemedim, forumdaki mesaj sayımın 50 olması gerekiyormuş.. bilmiyorumkismile
O kadar yardımcı oldun ki çoooook teşekkür ediyorum sana.. Gerçekten.. opuyorumnanaktan Bu aralar sağlığımla ilgili işlerim var, 10 güne kadar gidicem seyhan ablanın yanına.. Sana dedikleri çıkmış, çok umutlandım şu an.. O kadar çok merak ettiğim sorularım var ki umarım yardımcı olacaktır seyhan abla..Gittiğimde sana söylerim seansın nasıl geçtiğini.. :) Tekrar tekrar teşekkür ediyorum sana.. opuyorumnanaktan

Canım sana mesaj gönderemedim, forumdaki mesaj sayımın 50 olması gerekiyormuş.. bilmiyorumkismile
O kadar yardımcı oldun ki çoooook teşekkür ediyorum sana.. Gerçekten.. opuyorumnanaktan Bu aralar sağlığımla ilgili işlerim var, 10 güne kadar gidicem seyhan ablanın yanına.. Sana dedikleri çıkmış, çok umutlandım şu an.. O kadar çok merak ettiğim sorularım var ki umarım yardımcı olacaktır seyhan abla..Gittiğimde sana söylerim seansın nasıl geçtiğini.. :) Tekrar tekrar teşekkür ediyorum sana.. opuyorumnanaktan

rica ederim tatlım,mutlu fallar ,mutlu günler...haberlerini bekliyoruz:eek:

Arkadaşlar herkese merhaba,
Foruma daha evvel baktırdığım fal deneyimlerimle başlıyorum. Magestic Emre tanıdığımın işiyle ilgili bir hususu geçmişte bilmekle birlikte yeterince açıklayıcı olamadığından pek bir önemi olmamıştı. çok kısa bakıyor ve geçenlerde benim için çok önemli bir olayı bilememişti. Aslında iyi fal bakabildiğini ama cafesinin kuralları gereği negatif şeyleri söyleyemediğini düşünüyorum. Onun gibi negatif hususları söylemekten kaçınan bazı falcılar beni hic mutlu edemedi çünkü ben sakınmam gereken durumları, iki yüzlü insanları vs... öğrenmeye asıl gidiyorum. Toz pembe bir tablo çizilmesi bana saçma geliyor.
Seyhan Hanıma da gittim unutmamak için dediklerini bir kağıda yazdım bir kere çok hızlı konuşuyor ne dedikleri pek anlaşılmıyor. Dolayısıyla yazdığım kağıttaki her şey kopuk kopuk. Ben şöyle ölüm ve sağlık hakkında yorum kesinlikle yapmayan, yalnız diğer büTün olumsuzlukları çattadanak, insanın suratına söyleyen bir falcı istiyorum var mı öyle biri?

X