İstanbul'da Fal - Falcılar

seyhana daha once gidip dedikleri cikan varmi ah ah yaniyorum yaniyorum tasulaya verdigim paraya yaniyorum keske nesrine gitseydim
biktim valla cok kotu karisikliklar var ve benle igili olmamasna ragmen merak ettigimden ogrenmek istiyorum ama tarik azicik birsey soylesede tatmin etmedi
madem form eski haline dondu yeni katilanlar bu kadar sayfayi okuyamaz biz bile karistirdik bir toparlanalim

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben de burda konuşulan çoğu falcıya gittim ama diyebilirim ki içlerinden tamam bu süperdir diyebileceğim hiçbiri yok en iyisi yine mulaydı.. kontessanın dediği seyhan hn.a da gittim ama diyebilirim ki dediklerinin maalesef yüzde doksanı sallama.. hatta bir arkadaş yazmış ağırlığım ona geçti fal baktırırken üzüldüm vs.. aynılarını bana da dedi ve gidince göreceksiniz ezberlemiş gibi konuşuyor ve genel şeyler söylüyor.. özellikle seyhan hn.da çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bana sorarsanız hiç tavsiye etmem.. kadınlar kahvesindeki falcılar ise kesinlikle gidilmeye değmez diyebilirim. evet şu anki durumla ilgili tüm falcılar en az yüzde elli tutturuyorlar ama gelecek sıfır.. melekler kahvesindeki şengül hn. da şu anı ve geçmişi anlatıyor ama gelecek onda da umutsuz.. kapris kafede tasula türkan ve aydın da insanın ağzından laf alıyorlar ama aydın da bazı isabetli şeyler söyleyebiliyo.. bir de asmin cafe diye bir yer açılmış kadınlar kahvesinin sokağında ordaki sedat da pozitif bir insan ama dediklerinin ne kadarı çıkar bilemem zira o kafenin sahibi acayip para tutkusu olan bi adam hatta sıra çok olunca bizim bi arkadaşımız için "bekleme seninkine de ben bakayım" demişti. sırf makara olsun diye baktırdı ama biz gülmekten yerlere yattık örnek vermem gerekirse:
-senin hasan diye bir arkadaşın var
-hayır yok
-o zaman ali var
-o da yok
-o zaman bunlardan biri arkadaşın olacak vsvs...
sonra sea cafedeki bayan sulayı insan olarak sevdim ama maalesef yüzde seksen başarısız
cafe bimelek var taximde orda sevgi hanım var ve acayip sıra bekleniyor en az 3 saat beklemeniz gerek.. onun söylediği bi takım şeyler mantıklı en azından çevrenizdeki insanların ismindeki harfleri ve karakterlerini tutturabiliyor, ama gelecek için hiç bilmiyorum bekleyip görücem yine de sanmıyorum
hıı bir de gül var tabi ona da gttim. evet isim biliyor ve fal seansının yarısı o ismi bulana kadar geçiyor. geçmiş ve şu an için tahminleri de tutuyor ama gelecek tam olarak sallama hiçbiri tutmadı. böyle olmasının nedeni de üç harflileri sayesinde bakıyor olması bu sayede evt geçmiş ve şimdiyi bilebiliyor ama gelecek için hiç umutlanmayın.. bakırköyde dejavu kafede yanlış hatırlamıyosam nagehan var o da tamamen sallamaa... bir de ritaya gidecektim ama sizden gelen yorumlar sayesinde ondan da vazgeçtim..
sonuç olarak arkadaşlar galiba biz enayi gibi falcılara para bayılıyoruz ama yılmadım yine de devam edicem ya gerçekten şöyle hepimizin ortak anlaştığı iyi bir falcı yok muuu

benim de istanbulda falcılar arasında birtek çıkan burcu oldu ama o da diğer gidişimde de aynısını söylemesine rağmen bu sefer olmadı yani tamamen tesadüftü sanırım çünkü bir söylediği dışında da hiçbirşey olmadı
geçmişle ilgili de dediğim gibi tarık başarılı idi levent de ama onun da gelecek tutmadı

kapris cafe türkan, güneşli nilüfer, kadınlar kahvesi dilek,paradiso demet berbat ne geçmiş ne gelecek

pilav cafe biriz eh işte diyebilirim

ben de hala araştırıyorum gelecekle ilgili hiç kafamda olmayan aklımın ucunadn geçmeyecek şeyleri bildiğine şahit olduğum ankaradaki falcım olmasa hiçbir falcı geleceği bilemiyor derdim
ona da gittim açıkçası geçmişi yine bildi gelecekle ilgili de yıl sonuna doğru tarih verdi en olabilir de onun söylediği zaten bakalım bekliyorum

pelinnn , bende cafe bimelek de sevgiye baktırmıştım, kendinden çook emin konuşuyo, hayır öyle deil böyle dio, sanki kesin öyleymiş gibi. bi arkadaşım yıllardır ona giderim çok iyidir dedi AMA ben memnun kalmadım gelecekle ilgili sölediği şeyler saçmaydı da çıkmadı da zaten.. örnek: iş adamı biriyle tanışcaksın, çok iyi biri, istanbulda yaşıyor dedi. ben de ben ist.te yaşamıyorum ki nasıl tanışacam hem de işadamı yanii falan dedim. o kadarını da ben mi bilecem dedi bide tersledi, soru falan sormamı da beklemeden sepetledi resmeen..

seyhan hanıma daha dün gittim,sizlerin sayesinde kendisini bu forumda buldum gerçekten teşekkürler.
%90 sallayacak birisi asla olamaz.Dünkü bakımında daha tak tak yüzüme bakıp bi sürü şey söyledi hayretler içinde kaldım.avrupayla iş yapıcağın bir yerden teklif almışsın dedi.hakkaten de öyle.yanii sanırım herkesin falı herkese uymuyor hanımlar,bizler benimde yazdıklarınızdan okuyup anlam çıkardığım bu.
ben kendisini tekrar bulabildiğim için çok mutluyum gerçekten.

arkadaşlar bir de fal baktırırken konuşmamak lazım bunu anladım. çünkü bazı falcılar tamamen bizim anlattıklarımızdan mantık yürüterek bazı şeyleri anlatıyorlar. Klasikleşmiş şeyler söylüyorlar ve 20 tanesinden 1 tanesi tutsa oooo nasıl da bildi böyle birşey olamaz vsvs.. diyoruz ya da şöyle söyliyim tüm insanlarda 6. his var ve kullandıkça gelişiyor 2 sene düzenli fal bakın bakalım söylediğiniz 20 şeyden en az biri tutuyor mu tutmuyor mu buna en güzel örnek mesela kafe bimelekteki sevgi. dedim fala nasıl başladınız? Aldığım cvp şu: benim kafem vardı ordaki falcı ayrılınca gelen müşteriler de falcıyı arayınca ben fal bakmaya başladım bi süre sonra anladım ki ben çok daha güzel bakıyorum :) şimdi yurtdışından gelenler bile var müşterileri arasında Tüm bunları söylemesi de en azından dürüstlüğünü gösterir bence :) ama dediğim gibi seyhan hn.dan çok şey bekliyordum tam bir hayal kırıklığı oldu dediğim gibi belki iyi bir insan olabilir bana dediği şeylerin hiçbiri tutmamış da olabilir ama bi başkasının elektriği tutar onu da bilemem.. hem falcılık bir meslek oldu artık kimsenin ekmeğiyle oynamak da istemem açıkçası sonuçta ben hiç memnun kalmadım ama gidip memnun kalan arkadaşlar var ve hepimiz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. ama diyorum ki keşkeeee herkesin memnun kaldığı ve gerçekten iyi bir falcı veya medyum bulabilsek kızlaarr :):)

Konusmama konusuna kesınlıkle katılıyorum... Sadece onları dınleyıp galıba en dogrusu sızın soyledıgınız gıbı karsılarından hıc onların soyledıklerıne yorum yapmadan kalkmak lazım...

Y a da bır kahin olsa eskı caglardakı gıbı.. bır sey hatırlattı bugun kuzenım bana cok uzun yıllar evvel bır yaz tatılınde kaldıgımız yerı hatırlayamıyorum ama daha ben unıversıte sınavına bıle gırmemıstım Dame de Sıon orta kısmının son senesındeyım yanı bugunku sekızıncı sınıf duzeyı ıste kuzenlerımle gıttıgımız bır tatılde o tatıl beldesınde bır hanımın oldugunu duymustu kuzenım yanı kuzenım dedıgım halamın kızı kendısı esıyle o zamanlar daha evlı degıldı daha yenı yenı gorusmeye baslamıslardı kuzenım o zamanlar unıversıtenın ucuncu sınıfındaydı yanı oyle hatırlıyor neyse bu tatıl beldesındekı hanıma gııtı benı de da yanında surukledı ama ben hıc bırseyden habersızım bız otelde klaıyorduk o hanımın o tatıl beldesınde evı vardı bız evıne gıttık ben sıkıntı ıcınde oflayıp poflayarak kuzenım ıste o zamanlar sevgılısı sımdı esı olan beyle ılgılı sorular soruyor sasırıyor falcı hanımın yorumlarına fılan ben kulak asmıyorum sonra kapıdan cıkarken bu hanım ban dedı kı kucuk hanım senı yorduk ama bak bılıyor musun sen 25 yasından sonra bır daha hıc turkıye de yasamayacaksın ve bır sevdıgın oalcak o da hıc turkıye de yasamayacak ama sımdı sen bana ınanmıyorsun cunku cok cocuksun dedı...

SIMBI BU HANIMIN EN BUYUK OZELLIGI KUZENIM SOYLEDI SADECE UCRET YERINE TEK BIR MAVI BONCUK ALMASIYMIS ONA GELENLERDEN YANI KUZENIM MAVI BONCUK VERKMIS GITTIGIMIZ GUN. Kuzenım bır de hamılelıgı sırasında gıtmıs kendısıne bır daha da ızıznı bulamamıs contact kaybolmus. Ama kuzenım der kı bu hanım Avrupa degıl kesınlıle Anadolu yakasında oturuyormus ve cok seyı yorumlayabılmıs o donemde kuzenımın hayatındakı ve gelecekle ılgılı yorumları cok mantıklıymıs ve kuzenım der kı yıllar ıcınde ben yasadım .. belkı gıdenızı olmustur bu tek bır mavı boncuk alan hanıma.. Tesekkurlker.

ben bugün seyhan hanıma gittim yaklaşık 40-45 dakika sürüyor falı bana daha çok kişiliğim hakkımdan yorum yaptı geçmişimle yada geleceğimle ilgili bi kaç şey söyledi ama kişiliğm karakterim hakkında söylediği herşey doğruydu sallamadı ve henüz kimseyle paylaşmadığm kafamda tasarladığım bir projem hayalim var onu bildi bi kç tarih verdi hatta kağıda yazdı söz uçar yazı kalır misali sakla bu tarihleri takip et dedi verdiği tarihler çok uzak değil tutarlılığını zaman gösterecek söylediği tarihlerde birşeyler olursa paylaşırım sizlerle

Konusmama konusuna kesınlıkle katılıyorum... Sadece onları dınleyıp galıba en dogrusu sızın soyledıgınız gıbı karsılarından hıc onların soyledıklerıne yorum yapmadan kalkmak lazım...

bende buna katılmıyorum bir insan fal bakımını günde bilmem kaç kişiye bakım yapıyor ve her karşısına oturana birşeyleri ya bilmeye yada tutturmaya çalışıyor.yani yanlış bildiğinde yada yanlış doğru ilerlediğinde onu idam mı etmek gerekiyor.
aksine karşınızdakini yönlendirebilirsiniz.atıyorum bana bi defasında fatma diye birini tanıoymusun dedi seyhan hanım hayır dedim tanımıyorum burda fatma diye bi isim çıkardım dedi.bende kimle yada neyle bağlantılı bilmiyorum dedim.o zaman tanicaksın dedi her falcınının dediği klasik diretme taktiğiyle.ama sonra gerçekten bir iş görüşmesinde karşıma fatma hanım diye biri çıktı.yani anlatmak istedim üzerinde durmadım hehe dedim geçtim.

bazende gördükleri şeyleri neye bağlicaklarını şaşırıyorlar.veya doğru bir kalıba sokamıyorlar yanii onlarda bizim gibi insan.kendimde kağıt falı bakıyorum bunu burada başka şeyler için örnek vermek adına bahsetmiştim.yine aynı şey için örnek vermek istiyorum.bunu onların tarafından bakmak adına yazıyorum.
rakkamları yorumlamak benim işim.ama bazen öyle bişi oluyor ki falda gördüğünüz,pek çok anlama çıkabilir oluyor ve karşınızdakini sorguluyosunuz "benim gördüğüm şöle bişi ama bu şölede olmuş olabilir böylede" diyosunuz ister istemez diyosunuz.bu,karşınızdakinden laf almaya çalışmak manasına giriyor baktıran kişinin gözünde ama aslında falı toparlamak yada gerçekten gidişat için doğru bişiler söylemek içinde bunu sorguluyabiliyoruz.bence pek çok falcının karşısına geçip put gibi oturup bişileri bilsin diye beklemek yerine bazen kendilerini doğru yönlendirmeliyiz.yada o insan oturup kafa patlatıyor,enerjisini veriyor,onunda bilemediği yapamadığı olabilir.. kim dört dörtlük bakıyor ki?

en kötü gidip baktırdığımız falcılar bile,2kelime 3cümle muhakkak tutturmuştur hepinize.

seyhan hanım bana mesela ilk defa uzun bir aradan sonra bakımında enteresan detaylar verdi. şöle bişi dedi;"senin üzerine giydiğin allı pullu bişi varmış o kaybolmuş,aslında bunu alan birisi var sen kim olduğunu fark etmemişsin ama çok yakınında kondurmicağın birisi üzerinde görceksin dedi.Kaybolan payetli bir buluzum vardı..Ama kimin üzerinde görücem bilemiyorum.yurtdışına gitmiş önceden sevdiğin biri varmış,bu kişiyle yollarınız ayrılmış bu epey geçmişindeki birisi,şu an önünde pek kişi duruyor.hiçbiri olmicak. bu bitti zannettiğin insan senin kaderin şimdi zamanı geliyor 15gün içerisinde haber alıcaksın,çok şaşırcaksın.Senin için bitmiş ama bu insan aslında seni unutmamış dedi.Bunu bilmesine imkan yoktu aradan 3yıl geçti.Yani dediği gibi böyle bir haber gelirse ilk sizi haberdar edicem zamanda kısa zaten.

enteresan hakikatten... ben fal olayını bırakmıştım ama ilgimi çekti doğrusu... Haberleri bekliyoruz sizden:)

Cok ılgınc gercekten ınsallah gonlunun ıstedıgı olsun dılerım kı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…