İstanbul'da Fal - Falcılar

ben seyhan hanıma gittim.bir kez daha bu foruma ve kendisini bulmama,bilmedende olsa yardımcı olmanıza çok teşekkür ederim.
seyhan hanım harika bir insan.Taksimde baktığı zamanlarda da böyleydi.Daha da katlamış kendisini.burada tavsiye verildiği için falının beni tatmin ettiğinden söz etmek istedim.hanımlar umarım sizlerde denersiniz.

yazz12 kullanıcısından alıntı
ETİLER tarafında oturuyorsaniz kuaför cemil biliyormuş ona sorabilirmisiniz

Bak canım sımdı ısın rengı degısıyor sen adam mı kullanmaya calısıyorsun yoksa bana mı oyle gelıyor senın hafızan algılamadı galıba ben Turkıye de degıl uzun yıllardır Fransa da Parıs te yasıyorum aılem de Atakoy de oturuyor ustelık sen nasıl bır ogretım gorevlısısın ben anlayamadım yazık senın yetıstırdıgın cocuklara elının altında ınternet ve telefon gıbı olanaklar var banane ben soruyor muyum bana gıdıp sunu bunu bulun dıye ban bı daha boyle abukl sabuk ıpe sapa gelmez seyler yazma.

ıste boyleydı yazısmalar ben bana sorulanı eger bılıyorsam herkesle paylasırım ama kımsye de kalk ban kuaforlerde alısverıs merkezlerınde eczanelerde falcı ara bul dene dıye ıcazet vermem cok yanlıs cok o baslattı hanı Ingılızların dedıgı gıbı

SHE LOOKED FOR TROUBLE..

Degerlı Hanımefendı benı hıc ılgılendırmez kımın ne yaptıgı benım tepkı verdıgım sor sorustur Madam Sarayı kuaforlerde denmesı bır de hanı ısmarlama Kuafor ısnı vererk soyelemsı banane kı ben kımseyı elestırmem sız eger daha oncekı ya da daha sonrakı mesajları okursanız gorebılır sınız. Laptop umda BIG FISH GAMES sayfasında oyun oynayacagım artık 3D ıle ben.. Sagolun yazdıgınız ıcın ıyı aksamlar...

sevgili mazarine...

insanlar bir yere susabiliyorlar diye düsünüyorum...bu sadece bir tek benim tepkim olmadigi icin demekki artik su bardagi tasirmis olmali.

öncelikkle yaptigin yorumlaRin cogunda kendi özelini anlatman gerekmiyor diye düsünüyorum
ve yaptigin yorumlarin 80% kendi özelini iceriyor.arti bir seylerin isimlerini vermen örnegin; BIZIM ALT KATTAKI BÜYÜK SALONDA , BIZIM SÖFÖRÜMÜZ ALDI, BODRUMDA PRINCESS DELUXE DE KALDIM,FRANSADA PARIS vs vs vs vs. HATTA YUKARIDAKI GIBI LAPTOPUMDA BIG FISH GAMES OYNAYACAGIM 3D iLE BEN gibi seyler...

burdan okununca pek anormal gelmiyo.ama senin yorumlarinda nedense bunlar bastirila bastirila söyleniyor.bu bir tek benim düsüncem degil sanirim.

yurtdisinda bir tek sen yasamiyorsun mazarine.
yurtdisinda bir tek sen görevli degilsin mazarine.
bir tek sen bodrumda tatil yapmiyorsun mazarine.
bir tek senin laptopun yok mazarine.
bir tek senin veya sizin dublex eviniz yok mazarine.
boir tek sen dünyayi gezmedin mazarine.
bir tek sen itüden veya galatasaray üniden mezun degilsin mazarine.

bunlarin bir cogunu bende gördüm bende geziyorum avrupayi bendede var bende biliorum ailedede var burdaki arkadaslardada var ama burda gelip bunlarimi anlatiyorum yada arkadaslar bunlarimi anlatiyor?
burda kimseye ne kadar varlikli oldugumuzu ne kadar egitimli oldugumuzu anlaticak degiliz.
fal forumu burasi.

cok sevdigim bir arkadasiminm annesi bana bir keresinde : insanlara kendini anlatmana gerek yok,sen bunu durusunla tavirlarinla seviyeli konusmalarinla gösterebilip anlatabiliyorsan gercekten asilsin demektir demisti...

cok dogru bencede.insanlara kendini anlatma cabasini göstermek yerine susup asil davranilmali...

bu yoruma yazilan yoruma cevap vermicem.ben burda sadece söylemek istediklerimi aktardim.
her yoruma cevap verildiginde burasi kasimpasaya dönüyo.

sevgiler

honey88 söylediklerinin her bir kelimesine katılıyorum. Ben inanılmaz sıkıldım bu abukluktan. Adminler görseler keşke, nedir bu yaa... Ben burada fal baktıran arkadaşların yorumlarını okumak istiyorum!

Yeter artık mazarine sus.hayatımda ilk defa birini ....... Istiyorum sayende.ne biçim insansın sen ya.sus artık sus.içine ettin paylaşımın,başlığın.

sevgili arkadaşlar..

sakin olalım ..lütfen:)
herkes birbirine laf yetiştirmesin..yoksa tatsızlık epeyce uzuyoo
tek bir konu da arkadaşlarıma katılıyorum...lütfen fal ve bu konu ile ilgili yorum yapalım:)

bu arada...etilerde bir bayan dan bahsetmiştim ya..serap hanım....iyimiş...refansları güçlü:) ben gitmedim...ramazzan dan sonra deneyebilirim

Canım benım oncelıkle yorum ıcın tesekkurler tabıı kı dusuncenı yazacaksın bu elestırı gucunu gosterır ustelık yazarken gercek bır logorıyma olusturmussun bu da cok sevımlı gercekten allegorı yaptıgın bolum cok cıcı olmus..

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ARIM BALIM PETEGIM

Yeter artık mazarine sus.hayatımda ilk defa birini ....... Istiyorum sayende.ne biçim insansın sen ya.sus artık sus.içine ettin paylaşımın,başlığın.

Benım gıbı forumun ıcıne eden bır ınsan ıcın sınırlenmeye degmez degerlı hanımefendı bakınız gercekten cok begendıgım her gııtıgım de bır defa daha gıptayla ızledıgım Turkıyenın en guzel korfezlerınden bırı olan Assos beldesıne cok da uzak otur muyorsunuz eger durumunuz ve saatlerınız uygunsa tekrar gezınız korfezı Behramkaleyı Athena Sunagını tekrar gorunuz bu sıze BENIM GIBI FORUMUN ICINE EDEN BIR INSANI UNUTTURUR EMINIM KI.. Asoos ta tam buyuk yokustan asagıya yanı tam korfeze yanı Behramkale den asagıya ınerken kosede cok tadı kıvamında kılıc balıgı sıs yaparlar tam kosede Eden Gardens Otele ınerken tam orada ıste eger uygunsanız ıftar vaktı acıklar mı bılemem ama kalabılırsınız yemegetabıı Canakkale ye donerken yolda Turkıyenın Tek Zeytınyagı Muzesıne de ugrayabılırsınız benım gıbı FORUMUN ICINE EDEN BIR INSANI UNUTMAK ICIN...

Bır de ben .......nın anlamaını bılmıyorum...

Hahh neydı muzenın Adı Adatepe Zeytınyagı Muzesı yanı bır yanında uretım bolumu ust katında eskı caglara aıt ılk zeytınyaglarının nasıl yapıldıgını ve yapılırken nelerın kullanıldıgını gosteren aletlerın oldugu bır tarafındada satıs merkezının oldugu muze ben gercekten cok begenıyorum Adatepeyı hanı satılan zeytınyaglarının uzerınde su sıyah saclı kızı faotograflarına aıt yapıstırmalarla sıselrın malzemelere gore ayrıldıgı muze gercekten BENIM GIBI FORUMUN ICINE EDEN BIR INSANI UNUTTURUR BELKI sıze...

Belgin Kostak gelecekle ilgili de konuştu mu? Ben telefonla konuşmuştum bi bey çıkmıştı ve 100 Tl demişti sen de o kadar mı verdin divinecat?

tabi çoğunluk geçmiş ama gelecekle de ilgili baya sölüo. valla bayadır biliorum ben belgin hanımı ama 100 tl vermem diodum. 20-30 ztn veriorum abuk sabuk en azından bunu da denemiş oliim dedim öle bi boş anıma denk geldi dielim :)

Heh ben de öyle diyorum. 30 filan verip boş boş baktırmaktansa buna 100 veririm ne var ne yok öğrenirim diyorum ama... Ama işte öyle olacak mı kafamçokkarıştı

Kızlar, ben daha önceden Belgin Kostak'a gittiğimi ve gelecekle ilgili yorumlarıının sonucunun hüsran olduğunu yazmıştım. Yine de denemek isteyen denesin. Hakkında olumsuz referansları ''İzmir'deki falcılar'' bölümünün geçmişinden de takip edebilir isteyenler.
Bu arada Belgin Kostak'a çıkmadığı halde arkadaşım tekrar gitmek istiyor, beni de yanında istiyor. Giderse ve ona eşlik edersem tekrar yorumları yazarım ramazan ayından sonra.

Valla hayatım biz sırf o kadına fal baktırmak içib Bursa'dan günübirlik gelmeyi planlıyorduk. Ama sadece geçmişimizi dinlemeye gideceksek bir daha düşünmemiz lazım galiba bilmiyorumkismile

Valla hayatım biz sırf o kadına fal baktırmak içib Bursa'dan günübirlik gelmeyi planlıyorduk. Ama sadece geçmişimizi dinlemeye gideceksek bir daha düşünmemiz lazım galiba bilmiyorumkismile

Yaşadıklarını da tam olarak bilmiyor. Hayataımda çok önemli yer etmiş olaylardan bahsetmedi. Biraz 3 harflileri aracılığıyla ''şöyle mi desem, yok böyle deyim'' deyip senin o anki bakışlarından yaptığı yoruma karşılık verdiğin tepkiden seni çözmeye çalışıyor sonra da ''desem de inanma'' deyip yorumu değiştiriyor.
Ayrıca benim hiç bilmediğim çevremde iki kişi arasında yaşanmış, insanı şoke edecek büyük laflar etti. Ben bu konuda dediğini öğrenme ihtimalim yok. Ayrıca kız arkadaşıma sevdiğin çocukla 1 yıl sonra eveleniyorsun dedi, çocuk 3 ay önce başkasıyla evlendi. Kız buna rağmen bir daha gitmek istiyor.

Son düzenleme:

Aaa! Yok artık! Bu şekildeyse hayatta değmez... Sağol canım bilgilendirrdiğin için. Biz baya karartmıştık gözümü, bu hafta içinde gelecektik. İyi oldu söylediğin a.s.

Belgin Kostak bana 1,5 saatten fazla bir sürede baktı ama sonuç 0.

Bu arada kızlar, 20 ağustos itibariyle merkür başak burcunda geri gitmeye başlıyor. Üç hafta boyunca herhangi bir anlaşma, imza olayı, yeni bir başlangıç ve seyahatin gelişme ve sonucunun olumlu olmayacağı belirtiliyor. İlişki ve arkadaşlıklarda daha alttan almak gerekiyormuş. Elektronik alet ve haberleşme araçlarında bozulma olabiliyormuş.
Ben astrologların yalancıyım sadece siz geleceği hakkında fikir sahibi olmak isteyen hanımlara bir nebze de olsa yardımcı olmak istedim. Üç hafta içinde yeni bir şeye başlarken merkürün geri gittiğini aklınızın bir köşesinde bulundurun ve ona göre karar verin.

Son düzenleme:

Evet ben de okumuştum bunu. Sağol canım paylaşım için. Ben gezegen hareketlerinin hayatımızı etkilediğine kesinlikle inanıyorum. Dolayısıyla astrolojiyi de önemsiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…