İstanbul'da Fal - Falcılar

semboldeki serkan tıpkı tarif ettiğiniz gibi isimleri çat diye söyleyip,insanı şaşırtabiliyor.falın gidişatında çok kısa bakıp söylediği şeyleri birebir yaşadığımda oldu. sürenin uzunluğu için insan herşeyi yapabilir aslında iyi bakıyor.

yani serkanın dedikleri çıkıyor öyle mi arkadaşlar?

evet semboldeki serkanın dedikleri kısa ve öz ve 3kez baktırdım 3üde çıktı.sürekli gitmemek gerekiyor.ayrıca haftarası erken saatlerde başı kalabalık olmuyor yoksa saat 7de filan fal almıyor artık diyip kapıdan dönüveriyorsunuz.ama 5dakika 3dakika süren falı için para bayılmak zor biraz arkadaşlar.arada bir gidilir.

valla o 3-5 dakikada kilit sorulara doğru cevap verecekse canım feda kaydirigubbakcemile3,uzun uzun bakıp dedikleri hiç çıkmayanlarda var.teşeekkür ederim kontessa cevabın için.

selinax özelden msg ını aldım ama ben yeni kullanıcı olduğum için özel msg atamıyorum çok tşk ederim tel için, gidersem sizinle paylaşırım :)

valla o 3-5 dakikada kilit sorulara doğru cevap verecekse canım feda kaydirigubbakcemile3,uzun uzun bakıp dedikleri hiç çıkmayanlarda var.teşeekkür ederim kontessa cevabın için.

ben kendi falımdan örnek veriyim;
içinde bulunduğun durum 4-5aydır sıkıntılı geçmiş maddi manevi ama artık bu durumdan çıkıyorsun.hayatındaki insan şu direk isim verdi.ama diğer gidişlerimde şu harfler var mı dedi.
ben dedimki işlerle ilgili benim için hangisi hayırlı olucak?veya hayatımda başka bir adam olucak mı veya onun hayatında beni aldatma gibi bir durumu var mı filan gibi bişiler sordum hemen cvp verdi ama o kadar hızlı konuşuyorki net bir şekilde falın süresi oturmanızla kalkmanız bir oluyor neredeyse uzun uzadıya hiçbir yorumu yok.kısa ve net.
genel olarak sembol kafelerin çoğu böyle gibi özellikle nişantaşı ve bağdat caddesi.

yani 3-4ayda bir gitmeyi düşünebilirim serkana yoksa falı çıksada tatmin olamıyorum.ancak ilgilenenler için bir bilgilendirme olabilir arkadaşlar size..

Dileğe yaklasık 2 -3 ay once gıtmıstım, bana eylul gıbı yıllardır bekledıgın kısı sana acılacak demişti ama kendısı askere gıttı. bugun teslım oldu...

ayhan burda katrenin dediği ayhan bazılarına bilememiş ama arkadaşıma ayrıca bana süper baktı tavsiye ederim

bana ayhan bir türlü kısmet olmadı baktırmadım bilmiyorum
yalnız bugün zeynepin dediği çok ilginç bir olay oldu önemli birşey değil ama iki harf verip bu kişiyle işle ilgili birşey görüşeceksin dedi ben de holding yönetiyorum ya dedim içimden bugün işten çıkarken 3-4 ayda bir karşılaştğım birisiyle karşılaştım ve bana işle ilgili birşeyler söyledi yolda gelirken düşündüm şaşırdım

yok ya dilek ne geçmiş ne bugün ne gelecek genelde fal frekansım kötü değil ama dilek çok fena idi ama yinede güzel şeyler söyleyip mutlu etmişti o zaman
yalnız kızlar size burcu diyorum başka da birşey demiyorum surada falcıların sürelerinin bitmesine az kaldı yalnız işler sanki çok farklı bir yöne gidiyor gibi ve bunu en iyi yorumlayan kişi ilk falında da 2. sinde de burcu idi
yine de durumlar kesinleşince kesin bilgi veririm

sanırım gül'ün dediği bir şey çıktı çıkıyor. bir şey duyacaksın demişti, dediği şeye çok yakın duydum bugün ama neticeyi tam olarak öğrenemedim. tam emin olunca yazarım yine.

kizlar,
demin sitede okuyunca aklima geldi. Benim annem bundan rahat bi 30 yil önce yildiznameye baktirmis. Ozamanlar kendi dedesi bakmis ona ve ölecegi yasi bile söylemis....bende merak ediyorum yildiznameyi. Hic yildiznameye baktiran varmi??Ya da tecrübeleriniz nedir?neler duydunuz?

her yıldızname açan kimin ne zaman ölüceği yaşı söylemesi doğru bişi olduüğunu düşünmüyorum.ama genelde söylemezler.başından bir hastalık geçicek mi kaç çocuk olucak evlilik kimle nasıl olucak zamanlamalar iş ve para durumları gibi şeyleri kapsar.hayatınızdaki enleri anlatırlar.yıldızname fal değildir kuran la bakılıyor.yıldızname açtırdığınızda size bunu yazılı olarak vermeleri gerekir,bazıları karşılarına alıp anlatıyolar.yüksek meblaglar istiyorlar yıldızname açmak için...

seyhan hanımın numarası için teşekkürler kontessa,aynı kişi olduğundan emin değildim arayana kadar,şimdi emin oldum.
söylediğiniz gibi bakırköyde bakım yapıyormuş,en kısa sürede gideceğim,zaten falından çok memnundum.kendisinin izini kaybettiğimde çok aramıştım kimse yerini bilmiyordu,gerçekten teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…