İstanbul'da Fal - Falcılar

inci kafe nesrin, çok detaylı bakıyor ve 3 harflileri var dediğine göre ancak buna rağmen ailemdeki çok net bir olayı bilmeden devam etti yoluna. ben söyledim. 3 harflilerle fala bakan kişi tanıdım daha önce ailemle ilgili özel durumun nedeni ve sonucuna kadar söylemişti.

taksim symbol dilara tam bir felaket bence, çok olumlu şeyler söyledi ağzım kulaklarıma varabilirdi ama o kadar sıradandı ki tarot bakışından anladım alakasız kartlara farklı anlamlar yüklüyor, vasat.

bu arada ayhan için arayan olursa ramazan'da fal bakmıyor.

Son düzenleme:

pardon canım ya didem yazacaktım....akannehir

Merhaba handekuka

DİMO CAFE yi şöyle tarif edeyim.Kadıköy çarşısı içinde PETEK unlu mamuller ekmek falan satan bir dükkan var hani ÇİYA kebap ve lokanta larının olduğu sokağa ilerlerken PETEK fırının önünde durun solunuzda kalsın.dümdüz ileriye devam edin AKMAR pasajı tarafına .yolun sonuna kadar gidin solda DİA SA var orayıda geçin köşede HENNA etnik giyim dükkanı ve karşı köşesinde PİLAV cı var pilavcıdan sola kıvrılın 100 mt sonra. Telefon xxxxxxxxxxxx
Bana mail adresinizde mesaj atabilirmisiniz.Yanılmıyorsam size özel mesaj göndermem için site kuralları varmış.Oyüzden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tşkr ederim bende yeni üyeyim o yüzden özelden mesaj gönderemiyorum malesef mail adresimide buradan yazacaktım ama kurallar gereği yazılmıyormuş

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
bu bakırköyde fal bakan kadının adresini iletebilir misisn rica etsem.
şimdiden çok teşekkür ederim

merhaba
bu kişinin telefonunu bana da iletebilir misisniz lütfen .

çOK TEŞEKKÜRLER

selam angelstory

baa bu arkadaşın numarasını verebilir misin baktırmak istiyorum ben de.. umarım dediğin kadar iyidir, bir de kaça bakıyor? :) sevgiler..
angelstory merhaba

ben özel mesaj yazamıyorum.Henüz üye oldum.Çok saçma belki ama şu an cidden iyi bir şeyler duymaya ihtiyacım var.
Dip denilen yerdeyim.
Telefon numarasını bana iletebilir misin

Teşekkürler

dubisko, angelstory o mesajı yazdıktan sonra kimse on ulaşamadı. siteyede artık girmiyor sanırım o yüzden mercanla ilgili kimse bir şey bilmiyor.

sema hanıma gittim kadıköydeki ağzından laf alıyor doğrusu beğenmedim
ayhanı beğendim burcunun söyledikleri çıkıyormu bilen varmı?
bakırköyde özlem çok kötü
gül şaşırtıcı ama henüz çıkmadı

Arkadaşlar Cadde Symbol cafede fal baktırmaya gittim Kürşat a baktırayım dedim demez olaydım kaydirigubbakcemile3

Bu kadar kötü fal bakıpta falcı olmak ne bileyim lmaz: insan bir şeyi mi bilemez yaa lmaz:

Buarada gördüğüm ikinci en kötü falcı da Taksim inci cafe de ki Nesrin o da herşeyi size soruyor, şaşırdım resmen, soruları cevaplandırmama rağmen bunun üzerine yaptığı yorumlar bile o kadar mı alakasız olur yanii lmaz:

Tabi bunlar benim ve ablam'ın fikirleri arkadaslar Bizim favorimiz Taksim de Sema Dilek'i de merak ettik çok, onada bugün ablam gitti bakalım, gelsin fikirlerini yazarım buraya a.s

taksimdeki sema nerde bakıyor ve gelecek çıkıyormu ? tecrübe ettiniz mi ?
kadıköydeki sema ile aynı kişi değildir umarım dimo kafedeki kötüydü

Kızlar Merhaba,
Belgin Kostak adını hiç duydunuz mu, medyummuş. Münevver Karabulut cinayeti için Celalettin Cerrah gitmiş diyolar, bilen var mı ya da giden...

Bence Gül de 3 harflilerle bakyor. Çünkü bana harfleri söylemeden önce kendisi duvara bakıp birşeyler sordu ondan sonra bana harfleri söyledi kişi analizi yaparken de önce duvara bi süre bakıp ondan sonra bana dönüp kişiyi tarif etti...

Yazz'cım Sema Taksim'de Monami cafede bakıyor Gelecekle ilgili söylediği herşey yüzde yüz çıkıyor diyemem çıktığıda oluyor çıkmadığıda, ama şu açıdan bizim favorimiz oldu kendisi; özellikle ilk gittiğinde sen ona birşey söylemeden senin şuanını, senin için kimin ne düşündüğünü ayrıntılarıyla, ne planladığını, o insanın içini okur gibi anlatıyor ve kesinlikle insanı şok edecek derecede biliyor bu açıdan

monami semaya bende baktırmıştım ben beğenmedim, sıcakkanlı bir insan ama falı bence sınıfta kaldı. orta şeker bir dha gideyim baktıracağım biri değil. arkadaşımda sedat var orada ona baktırmıştı o da beğenmedi.

monamideki semaya tarot baktırmıştım ben, memnun kalmadım. 3 hafta içinde olacak dediği bir şey çıkmadı. diğerleri de yıl sonu falan olacak şeyler. harf de verdi ama 6-7 ay sonrası için. bir de yine zamanı belirsiz genel şeyler söyledi. eğitimine devam edeceksin gibi.
daha önce de monamideki sedata kahve baktırmıştım, ondan da hiç memnun kalmamıştım. çok hızlı konuşuyor ve sana sürekli soru soruyor. çalışıyor musun okuyor musun diyor mesela. e o kadarını da sen bil değil mi? bir de birkaç sene sonra 26 yaşında evleneceksin demişti, halbuki fal baktığı tarihte ben zaten 26 yaşındaydım.
kısacası ikisi de benden geçer not alamadı kesinlikle.

hangi ayhanı beğendin symbol mu?

burcunun falı herkesi bilmem ama bana çıkıyor ilk gittiğimde çok imkansız gibi görünen bişey verdiği tarihlerde anlattığı şekilde yaşandı ve ben öyle olmaması için kendimi zorlamama rağmen
sonra bir daha gittim ve anlattığı şeylerin arkasına 15 falcı daha onun yazdığı hikayeyi yazdı verdiği tarih yaklaşıyor birkaç şeyden sonra böyle olacak demişti o şeyler oldu ve beklediğim olay da olacak gibi ben güveniyorum kardeşimden de onaylı burcu ama bu forumda hiç beğenmeyenler de oldu bir de harfleri bazen tutturamayabiliyor

zaten iyi bilen tüm falcıların 3 harflisi var özellikle de ismi tam bilenlerin harf söyleyenleri bilmem ama
serkan da gözlerine bakıp hiç sıra falan sormadan direk isim söylüyormuş
hatta çok ilginç bir olay,kardeşimin falında şöyle bir olay olmuş benim annemin 2 takma ismi var aile arasında falan söylenen ama normalden fazla kullanılan bir süre onlardaki harfleri sayıp yok bu olamaz allah allah falan deyip en sonunda gerçek ismini söyleyip işte bu demiş gelecekle ilgili söylediği şeye ben pek inanmadım ama bekliyoruz

-levent'in dedikleri çok mantıklı idi ama şu ana kadar eveet gerçekleşti dediğim birşey olmadı.
-cadde sembol serkan..çok kısa baktı...ama doğru ve net konuşmuştu...söylediği olaylarının bir tanesi gerçekleşti..
-bir kere daha söylemiştim sanırsam...bana göre en başarılı olan gül idi benim için...hatta yakın zamanda yaşayacağın dediğin şey...aynen gerçekleşti.hee bu olay benim için çok önemli değildi..ama ...söylediği gibi oldu...

alevko..arkadaşım zeynep e gitti....memnun kalmış...uzun ve ayrıntılı bakmış...söylediği herşey netmiş..bazen ufak kaymalar olmuş...ama genel anlamında memnun kalmış:)...bu zeynep kadıköy..mona lisa da çalışan zeynepmiş..merak eden var ise:)

evet seyhan hanım diye bahsettiğiniz seyhan ablanın ta kendisi taksimde daha önce bakıyormuş,bakırköye geçmiş,ben size telef numarasını yollarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…