İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de salagım bunla evleneceksin diyene de ama ben tam emin değilim diyorum evlenmeyeceksin diyene sinir oluyorum ne istediği ben de bilmiyorum ki

hahaha aslinda dogru.
bende bilmiorum ne istedigimi.levente baska bi cocuk aslinda aklimda vardi dedim evlilik icin.sec bakiyim kart dedi.sectim 4 tane.2 kere degnek midir nedir o geldi.sora bana dediki habire degnek veriosun.sen bu cocukla anlasamazssinki zorlama.o seni ister ama sen anlasamazssn dedi.dogru bildi aslinda.hhahaha

ama napiyim bende emin degilim kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim arkadaşlar :)
ahhh biz kadınlar ne istediğimizi bilsek çok süper olacak zemuszemus

ee burmilla dilekin sana söylediği yeni işe başladınmı nasıl gidiyor
dilekin tarihleri rötarlı da olsa dedikleri oluyor sanki ne dersiniz kızlar

smile24 daha önce levente baktırıp memnun kalmadıysan eğer bir de osmanı dene
dün orada bir kızın anlattıklarından sonra ben de listeden silinip ona yazılasım geldi bi ara ama dedim ya saat geçti

olumunekankayizsmile levent iyi bir tarotçu gerçekten. dediği şeyleri birebir yaşamıştım unutamam. her yerde tarot bakılıyor, az da bir süre olsa kendimi tarota vermiştim yaklaşık 1 yıl kadar 3 ay önce yırttım attım kartlarımı. kimin tamamen saçma tarot baktığını anlıyorum o yüzden. bir kere kartlara enerjiniz geçmeden kendi kafasına göre sağa sola kart açanlarınki tarot değildir. tarot kartlarının 5 kart 10 kart her ne ise bir çok sıralı açılım şekli vardır. kendi kafasına göre sırayla kart açıp yorum yapıyorlar güya öylelerini görünce bilin ki sallıyor bir çoğu. levent her şeyine uygun yapıyor bunu. kartlar arası geçişleri yorumlamak zordur. o da başarılı leventte. bir de baharın yorumlarını beğenirim tarotta. dilediğin gibi olur her şey umarım cnm.

beni yordu zihinsel olarak, istemiyorum uzun bir süre baktırmayı. irademiz dışındaki kader, anne, baba, doğum yeri ve tarihi, ölüm zamanı ve şekli vb gibi şeylerdir. geriye kalan kader ise seçimlerimizden ibarettir. olumlu düşünmeye çalışarak hayatımı şekillendirmek istiyorum. eğlencesine fal çok güzel ama işte hepimizin bildiği üzere kaptırılırsa yıpratıyor.olumlu duyunca ümitleniyorum belki de boşuna, olumsuz olunca moralim bozuluyor enerjim düşüyor. enerjimi doğru kullanarak bir şeyler yapmaya çabalıyorum bu aralar.

hakkımızda hayırlısı kızlar.

osmani bende duymadim.kürsati bilen varmi peki?o gün ordaydi kendisini gördüm.ama nasil baktigini bilmiyorum

ee burmilla dilekin sana söylediği yeni işe başladınmı nasıl gidiyor
dilekin tarihleri rötarlı da olsa dedikleri oluyor sanki ne dersiniz kızlar

alevkusummm...:ecrin_bebek: bana demistiki bi ise giriceksin ama gecici olucak dedi.. evet 5 gün calıstım o iste cıktım guclubacismile asıl kalıcı isin eylülde olucak dedi... gecici olcana inanmıodum yaaa cıktım istennn.. onemli darbesi hala gelmedi gelmicekte sanırım...ama yinede ben gidicem bi ara onaa...uzun zaman olduu..

Arkadaslar biri bana cevap verebilir mi . . . Rita nin tel numarası gerekiyor. Çok uzun zamandır arıyorum. Çok çaresiz im çok problemlerim var. Lütfen mesajınızi bekliyorum.

kızlar kımınle kım aynı kısıymıs de forumda yazamıyorlar anlayamadım neyse benım anlamam da zor zaten turkcem sebebıyle hoscakalın...

şenayla arzuya baktıran oldumu hiçç tawsıe etmştimm ben...buarada cezmiyi sormustu bi arkadaş en son duyduguma gore o şirinewlerde diil ataköyde ewde bakıomuşşş..

ritacılaar ritadan haber var mı?
sanırım ben yarın symbol levente gideceğim bir aksilik çıkmazsa. izin günü çarşambaydı onun de mi? cafeyi arıyorum paso meşgul

ah canım umarım istediğin gibi bir iş olur en kısa zamanda
hepimiz o vurucu darbe için beklemedeyiz

haydi bakalım yarın gideyim levente :)
ondan sonrada gitmesem keşke hiç kimseye alevko bir tarif etsene bana cafenin yerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…