İstanbul'da Fal - Falcılar

Boşverin çıt çıt cafe mineyi yasakkelime ben gitmiştim daha önce hiç beğenmemiştim. dua verip postalıyo. arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim ama memnuniyetim koccaman sıfffırrrrr.:mymeka:

symbol levent hangi symbolde cumartesi gitmeyi düşünüyorum şaşkınbakkaldamı ?

evet şaşkınbakkalda boynere çok yakın ara sokakta bir yerde ben de gitmiştim kendisine sıcakkanlı biri...o gün cafe kalabalık değildi uzun bakmıştı bana...şimdi yaz mevsiminde olduğumuz için sanırım yine kalabalık olmaz...henüz dediklerinden çıkan olmadı ama...bakalım ilersi için de tarih vermişti...çıkarsa söylerim burada zaten...

belli olmaz tabii ancak hep söylerim hayatımda 2 kişinin falını daha ortada söyledikleri gibi bir şey yokken aynen yaşadım. yuvarlak söylemler de değildi bunlar üstelik.

bu falcılardan biridir levent.

tşkr ederim.o kadar çok kişiye fal baktırdım ki geleceğe dair tahminleri çıkan hiç olmadı içinde geçmişi ve bugünü biliyolar ama gelecek hep fos çıkıyo birde levente baktırayım sonucu paylaşırım sizlerle :)

3 haftadır bu siteye de girmedim, fal da baktırmadım, ama bugün dürttü işte. Off çok baktırmak istiyorum ama kime gidicem. Gül'e çok gittim artık beni tanıyor ve sanki ne bileyim bilse de etkilenmiyorum. Zaten çok istediğim birşey var onun için de vakit var. Off ki ne off. Yeni öneri var mı? Levent, burcu vs.. dışında. Bir de eskiden şirinevlerde evde fal bakan cezmi (yanılıyor da olabilirim ama ce'li bir erkek ismiydi) onun son zamanlarda çok övüyorlar ama kayıpmış. Yerini bilen duyan var mı?

Semboldekilerin hepsi iyi sallıyorlar;ama,inanın zaman gelince kandırıldığınızı anlıyorsunuz::)

bilemicem:)) arkadasim sembolde esin serkan bide benimle gittigi zaman levente baktirmisti.
esinden hic memnun kalmamisti.serkan iyi demisti.serkan ona falinda eski erkek arkadasinla tekrar barisicaksiniz demisti.isim vermis harfler felan.oda dogruydu ki arkadasim hic ihtimal vermemisti tekrar cikicaklarina.zor bi iliskiydi bide herkes zamanla kendi yolunda ilerlemisti felan.ümit yoktu senelerdir.ama gene cikmaya basladilar 2ay önce. :)

cokta salladiklarini düsünmüyorum.belki birazda elektrik meselesi.ama ilerideki planlarimi bilen bi insan icin yani levent icin fiyasko diyemicem.yaptigi yorumlarida görücem artikgamyoncuiremsu

belli olmaz tabii ancak hep söylerim hayatımda 2 kişinin falını daha ortada söyledikleri gibi bir şey yokken aynen yaşadım. yuvarlak söylemler de değildi bunlar üstelik.

bu falcılardan biridir levent.

bencede.aynen katiliyorum.gerci diger cafelerde baktirmadigim icin kiyaslama yapmam dogru olmaz.yalan söylemis olurum.tek levente gittim.oda tüm cafeler icinde önerildigi icin.
adam okadar yorgun olmasina ragmen ben beni kesin basindan savar atar tutar diye düsünürken takir takir anlatti.

1 1,5 ay icinde yasayacagim bir seyi söyledi bana.eger olursa sizinle kesinlikle paylasirim arkadaslar.bu cok istedigim bir seydi.olumlu yorum yapti.umarim olur.
ve dedigim gibi paylasicam sizlerle.

symbol levent hangi symbolde cumartesi gitmeyi düşünüyorum şaşkınbakkaldamı ?

saskinbakkalda evet.boynerden biraz yürüyünce benzin var.benzindeki yan sokaga giriceksin.düz yürü zaten sembol cafe yaziyo orda.
benim bildigim carsamba günleri levent bey yok.belki degismis olabilir bilemiyorum.hafta sonu insanlar calismadiklari icin kesin dolusurlar.

o yüzden erken git derim ben.cünkü ben haftA ici gittigimde bile 6 kisi vardi sirada.bide bekle bekle bitmiyo.uzun bakiyo ya.garsonlar bana 1 saat verdi.biter 1 saate dedi.yemin ederim 2 saatte sira geldi bana.

tşkr ederim ben özel mesaj atamıyorum cumartesi oradaymış levent bey 12 gibi gelin yoğun oluyor erken gelmeye çalışın dediler çok meraklandım :))

tşkr ederim ben özel mesaj atamıyorum cumartesi oradaymış levent bey 12 gibi gelin yoğun oluyor erken gelmeye çalışın dediler çok meraklandım :))

:)) levent cok tatli ya.keske top olmasasırnaşık şey

gittiginde kahve felan isteyince levent beye fal baktircam diye hemen adini yazdir:)
bol sans:)

rica ederim...ne demek....kaydirigubbakcemile5

şu levente bir ben baktıramadım gitti. tam gitmeye niyetenmiştim şube değiştirdi. ramazan öncesi şeytanlarım dürtüyor. acaba gidip leventle bir kapanış mı yapsam :) birde şu ritayı ok merak ediyorum. ritaya giden olursa kızlar hemen yorum yazsın:)

mazerine'nin bahsettiği bir dergide çıkan istanbul'un fal haritası resmini nette gördüm...13 ocak 2006'da yazılmış...ama biraz silikti yazılar sanırım rita da vardı madam sara tufan tufan gibi yanlış da okumuş olabilirim...medyum zeynel(avcılar) hepsini okuyamadım ama...bu kişilerle ilgili bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…