İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet arkadaşlar,sayfalarca hiç merakım olmadığı halde fal,falcı mesajlarınızı okudum amaşok oldum,
fal ve falcı dışında o kadar mesaj yazılmış ki,yazanları tebrik ettim uyarılarımla,
hanımlar Kadınlar Klübü sizin farklı amaçlarınızı yürüteceğiniz bir platform değil,
mahalle kavgaları gibi tartışacağınız yer hiç değil,
ağza alınmayacak laflar,hakaretler,küfürler kullanılacak seviyesiz bir yerde değil.
dolayısıyla o kadar uyarı yazdık ve bu son uyarımızdır...
topiği seviyesizleştiren mesajları özellikle yönetime almadım ki,
diğer topiğe girenlere örnek olsun diye,bu tarzda devam eden herkes gerekli cezayı alacaktır...
bu mesajımdan sonra,konu içeriği dışında mesaj yazan herkese,
reklam amaçlı,birbirini kötüleme amaçlı,hakaret içeren,karşılıklı tartışan herkese
gereken cezalar verilecektir...
seviyeli ve konu içeriğiyle alakalı güzel paylaşımlar diliyorum.
sevgiler...
neden tryamoura ceza vermediniz ? sizce onda kabahat yokmuydu ? sanırım yanlı karar ve muhakkak bir sebebi vardır...iyi çalışmalar...

bende yönetime teşekkür ederim. kimin ahkaret ettiği açıkça ortadaydı zaten. mesaj atanlardan biride bendim. gerçekten çok teşekkür ederim. kızlar hadi eski günlere :)

Oleeeyyyyy tekrar teşekkür ederim yine halledilmiş.
Offfff gerçekten moralim bozuluyordu. :KK43:(
Eski muhabbetleri özledim. :)) hihoyyyt

lopenzera ve aytenveygerin ayni kisi oldugunu biliodum.assagidaki yaptigi yorumda görülen o ki gene kendini bir kez daha ele verdi tryamourcum...baksaniza bu mine hanim cit cit kafe diye biliodum.su fali mali da bakilio demisti arkadas ama bu aytenveyger mu cafe dio.ne alakaysa.

Arkadaşlar Purple Cafe bakırköy telefonunu bilen varsa özelden yazmasını rica ediyorum..

slm meldac numarayi bilmiorum ama adresi buldum.numarayi buldugumda tekrar sana yazarim

Cevizlik mah. beyaz güvercin sokak no:1 (istanbul caddesi basad arkası tiki cafe karşısı )

honeycim aynen öyle. İnşallah bir daha böyle şeyler yaşamayız topikte.

evet canim sükürler olsun kurtulduk ondan.
bu arada bende arastirdim cit cit fal cafeymis.mina hanim yazio.arkadasim bana niye yalan söylesinki
bu aytenveyger salladi gene kendi dedigi cafenin reklamini yapmak icin.kötükedihüso
ama kurtuldukkaydirigubbakcemile5

ya mu cafede hakikaten mine varmış. belki çıtçıt cafedeki oraya geçmiştir. ama dediği gibi başka bir forumdaki selene oymuş. ben o forumada üyeyim sordum seleneye benim sen nereden duydun dedi. o sitede tarot bakıyor normalde ara ara. bana bir iki kere yorum yapmıştı gayet isabetliydi. birde normal sizinle yazışır gibi onunlada yazışıyordum ben. gayet sıcakkanlı biri. yüzyüze görüşmedim ama. o şahıs önerdi diye gidesim gelmiyor. bu arada tarotu 25 e bakıyormuş mu cafede.

Hanımlar konuyla ilgili paylaşımlara devam edin lütfen.
diğer konu kapandı,tekrar açılmasın...
sevgiler...

canım fal baktırmak istiyoooooor şöyle miss gibi şekerli kahvemi içip cafede heyecanla sıramı beklemek istiyorum.çok keyifliyim çook :içelim:

umutluperi keşke sorsaydın ayten diye birini tanıyormuymuş diye mine hanıma :)

sordum sormaz mıyım :) dedim cafeden biri herhalde dedim çok antipatik cafe sahibiyim buyrun gelin dese kimse bu kadar tepki göstermeyecek dedim ama tarzı çok çirkin dedim. dedi ki burada hepimiz oturuyoruz cafede buradan olsa bilirdim dedi. allah var yukarıda selene deyince yalansöylüyor sandım. o yüzden yazdım ona da zaten. dedim bu ayten varya sanki cafe sahibi ya da sahibinin tanıdığı filan olamaz böyle bir şey. girde bak foruma ne kadar anti patik dedim vallahi. falarıda sordum ne kadar diye çok phalıymış dedim. benim tarotumun piyasası 25 dei. cafe zade armağan filanda o fiyat ya ddim öyleyse gene normal demek o kadar uzun bakıyor bilemeyeceğim ama

ya mu cafede hakikaten mine varmış. belki çıtçıt cafedeki oraya geçmiştir. ama dediği gibi başka bir forumdaki selene oymuş. ben o forumada üyeyim sordum seleneye benim sen nereden duydun dedi. o sitede tarot bakıyor normalde ara ara. bana bir iki kere yorum yapmıştı gayet isabetliydi. birde normal sizinle yazışır gibi onunlada yazışıyordum ben. gayet sıcakkanlı biri. yüzyüze görüşmedim ama. o şahıs önerdi diye gidesim gelmiyor. bu arada tarotu 25 e bakıyormuş mu cafede.

bende tarot baktırmak istiyorum selene dediğiniz mine hanıma nasıl ulaşabilirim?
tşk.

ohh beee eskilerden kim kaldık şurdaaa tryamorcum dimi amaaa alevkuşumm nilmillcimm umutlupericim öpüyorummmm olumunekankayizsmile

ohh beee eskilerden kim kaldık şurdaaa tryamorcum dimi amaaa alevkuşumm nilmillcimm umutlupericim öpüyorummmm olumunekankayizsmile

Evet canım nihayet kaldık biz bize.
cancan.gif

X