İstanbul'da Fal - Falcılar

Canım sen hala falcı mı arıyorsun?
O son gittiğin falcınınn dediklerinden tutan oldu mu hiç?

canim banami dedin?
ben semboldeki levente gittim baya iyi bakti.yüzde 80tuttu zaten.gelecek ile ilgili beklentilerim var.bekledigim seyleri bildi.sonra yorumladi.cikarmi bilemiyorum artik.baya ilerisi icin düsündügüm seylerdi bunlar.görücez artik:)

Sana dedim tabi tatlım.
Tamam anladım, olursa yazarsın.

DIKKKKAT Kizlar

yillardan beri orda burda fal baktiran biri olarak tekrar yazma geregi duydum.gecen haftadan beri yine epey abarttim(((.
CAPRISSSSS Cafe.
burasini hic öneremem, cünkü TASULA TÜRKAN hanim tam bir fiyasko rozada öyle eskiden imamda vardi o da berbat. yani onlar bi ara bi para döktüm aylar önce anlatamam size. tasula hanim kendi özel hayatini bi actimi yandin gittin yani, kendisi 36 yasinda 6 cocuk annesi eski bi elemenanina asik oldu (25 yasinda bi Kiro tip ve onunla evlendi, söyler söyler onun söyler. ha bire över kendini yok efendim eskiden kapaliymis tv de hoca olarak cikiyormus vsvsvs yani acaip salak bi kadin, ne geri zekaliymisim ki o kadar para harcadim bunlara agizlari iyi laf yapiyor diye(((,sonrada yok nazar vs derken hemen kursun dökelim vsvs 30 tl, yok efendim su fali, yani sacma salak seyler, kadin resmen para basiyor hizli hizli bakip yolluyor herkesi acaip geveze, sadece agizi iyi laf yaptigi icin ve gecmisten bisey bildigi icin kaniyor insan basta ama inanin ben cok pismanim ama caresizlik iste yan cafelere gitmeye utandim nedense.
bi kadin bana ayni sokakta bi DEMET hanimdan bahsetti o da hanim efendi 7 dakikasini 20 tl ye bakiyor insanin yüzüne bakarak.o da randevuyla calisiyor, neyse aldim ertesi gün icin, tuhaf adamlar calisiyor karanlik bi yer, kadin tam bi ukala kendinden fazla emin, tabii 7 dak hemen bitiyor, bi tuhaf herif kapiyi acip seans bitti diyor, sonra tabii insan devam ediyor ve 14 dakika gectikten sonra 40 TL gitti( bakalim cikacak mi eski sevgilimi bildi ama tabii o kisacik sürede cok bisey demedi.
en sempatik melekler kahvesi mi nedir orasi geldi, su cafe kapris yani yani,ama cidden hepsi para tuzagi baska bisey degil.

Sana dedim tabi tatlım.
Tamam anladım, olursa yazarsın.

tamam canim söylerim:)
bu sene yeterli benim icin zaten 40günde bir fal baktircaksin diyolar...eylülde gene gelme sansim olursa belki baktiririm ramazandan sonra.gelemezssem seneye artik.bunada sükür:)yerimseniben

mine hanım mu cafedeymiş ama ben adresini bilmiyorum ve dediğim gibi daha önce ona yüzyüze baktırmadım.

acaba ayni minedenmi bahsediyoruz?
eger sorma ihtimalin vara sorabilirmisin...cit cit fal kafedenmi oraya gecmis?
belki ikiside ayni mine degil...öyle olsa bile geldigimde gitmek istemiyorum mu cafeye ayten bilmem ne yüzünden.

acaba ayni minedenmi bahsediyoruz?
eger sorma ihtimalin vara sorabilirmisin...cit cit fal kafedenmi oraya gecmis?
belki ikiside ayni mine degil...öyle olsa bile geldigimde gitmek istemiyorum mu cafeye ayten bilmem ne yüzünden.

ya ben onun zaten selene olduğuna ihtimal vermemiştim hanımefendinin yazdığı yazılar yüzünden ama sordum oymuş. yeni geçtim sen nereden duydun dedi bana hemen. şimdi sordum. bakalım hangi cafeden geçmiş. cevap yazınca yazarım size normalde sıcakkanlı biri yani. ona dedim ben geçenlerde mu cafenin oralardaydım ama şu kadının yazdıkları yüzünden girmedim içeri filan diye. o da dedi caba kim bu kadın. bende dedim reklam içinse valla ters tepiyor. ben yolum düşerse mine için uğrayabilirim ama ben karşıdayım o yüzden yakın bir zamanda gidebileceğimi hiç sanmıyorum.

anladimmm umutluperii...ozaman cit cit fal cafeden gecen mine olabilir büyük ihtimal...
bende zaten gidemem hem almanyaya döndüm hemde ramazana girioruz.belki eger kismet olurda eylülde ramazandan sonra gelebilirsem istanbula biara ugrarim ritaya.yada artik seneye kismet olursa.ama rita karsida.arkadaslarimin coguda calisiyor.zamanlama pek uymuyor.tek basimada kurtulusa gitmem herhalde.anca eger bu forumda anlasipta bulusup gidenler olursa ritaya bende seve seve katilirim araniza.a.s

mineyi bilemeyeceğim ama ne yalan söyleyeyim ritayı bende çok merak ediyorum. önce bir gidenlerin yorumunu okumak istiyorum ondan sonra duruma göre bakarız. kurtuluşu bende çok iyi bilmiyorum ama haritadan baktım sanırım bulmak o kadar zor olmaz gitmek istersen beraber gideriz :)

aynen öyle ypaariz.bende asya tarafinda ´kaldigim icin avrupa yakasinda pek isim olmuyo.ozaman sen bana sana nasil ulasabilcegimi söylersin beraber ritaya gideriz:)

lidra hafta ii git bence hafta sonu olunca dilek evet öyle kısacık bakıyor birde çok sık gitmemek lazım ona. dilek aslında çok şey görüyor ama hepsini söylemiyor

valla ben dileke hafta içi gittim 12de sabah hemde ilk müşterisiydim ve acaip yağmurlu bir gündü başka müşteri de yoktu
falının sonucu için birşey diyemem çünkü aynı sonucu veren pek çok falcı var işin ucunda hiç ışık görünmesede ama kader
ama tarihleri %100 tutmuyor onu size kesin söyleyebilirim

bu arada kızlar symbol leventi deneyin derim ama 5den önce gitmiş olun
bir de symbolde osmanı deneyen var mı onu da beğenenler çok

temmuz ayı da geçti...hala bir şey yok ortada daha.....şimdi gitsem eylül ekim derler yine olmaz....

Bir hafta içinde Kadıköy'e gitmem gerek. Levent'i denemeyi düşünüyorum. Ama bu bizim Beyoğlu'ndaki Levent'se ben ona birkaç kez baktırdım. Belki yine denerim. Öncekiler çıkmamıştı. O zaman en tutulan falcıydı.
Bu arada bir ayı geçti fal baktırmıyorum. İçimde fa baktırma coşkusu kalmadı. Sırf denemek için gidersem giderim. Kurtuluş Bana yakın sayılır. Belki Rita'yı da denerim. Yalnız kedi olayından biraz tırsıyorum. Kediden korktuğumdan değil, başka bir durum var. Dokunamıyorum. Etrafımda dolanırsa diye çekiniyorum açıkcası.

çıt çıt kafediki mine hnmdan hiç memnun kalmadım ben iki kere baktırmıştım bakarken çok iddialı dediklerim çıkmazsa bileklerimi keserim vs.gibi beylik laflar etmişti tam bi fiyasko

bu arada kızlar symbol leventi deneyin derim ama 5den önce gitmiş olun
bir de symbolde osmanı deneyen var mı onu da beğenenler çok

evet leventi bende begendim.sembolde esin var onu denemeyin.arkadasima bakmis o.hicte iyi degil dedi.öyle övülcek kadar degil dedi.orda bide kürsat vardi onu gördüm ama burda levent denilince bide arkadaslara sorunca leventi tercih ettim.hiii bide orda ayriyetten garsonlara sormustum hangisi daha iyi fal bakiyo diye.adam güldü basta söylemek istemedi hepsi iyi dedi.nolur söyle dedim en cok kim tutuluyo.ben ismimi levente yazdirmistim siradaydim beklemede.garson sonra siz sectiginiz kiside kalin memnun kalicaksiniz dedi.güldü:)
orda serkan o aksam yoktu ama.toplam falcilari 6 yada 7 kisi dedi garson bana.

ve evet bencede 5den önce gidilmesi gerekiyo arkadaslar.cünkü ben aksam gittim ve adamin beyni sulanmis gibiydi.gerci falima iyi bakti.ama keyifsiz gibiydi.zaten sira bana geldiginde garsonlar yollayalimmi levent bey dediklerinde bi saniye lütfen dedi.
ama cok tatli birisi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…